Kwiecień 2016 - Dzięki za dziś PDF Drukuj Email
Dzięki za dziś
piątek, 01 kwietnia 2016 00:51

Dziękuję Ci. 

Dziękuję Ci za miłość prędką bez namysłu
za to że nie jest całym człowiek pojedynczy
a oczy nagle bliskie i niebezimienne
za glos niedawno obcy a teraz znajomy
za to że nie ma czasu by pisać list krótki
Dziękuję Ci za tyle bólu żeby sprawdzać siebie 
a wszystko co nieważne najważniejsze
za pytania tak wielkie że już nieruchome
(ks. Jan Twardowski)
 
Jeśli znajdziesz w sobie chęć podziękowania Panu Jezusowi za jakąkolwiek chwilę twojego codziennego życia, to napisz komentarz pod tym artykułem lub przyślij maila na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .
 
Jeśli chcesz się przekonać, jak Bóg działał w naszym życiu w kwietniu - kliknij Więcej...
 
30.04.2016.
 
Dziękuję za dzisiejszy dzień spokojny i radosny, za wspólny obiad i przygotowanie do jutrzejszego spotkania rodzinnego, dziękuję za Twoją obecność z nami...
mw
 
29.04.2016.
 
Dziękuję za ogrom Twoich łask i za wspaniałych ludzi, którymi mnie otaczasz.
bk
 
Dziękuję Ci Panie za sprawną przeprowadzkę, za pomoc Joasi, Wojtka i Jasia, oraz za kiełki i znalezionego porządnego internistę.
Marysia 
 
Dziękuję za św. Katarzynę ze Sieny, doktora Kościoła i współpatronkę Europy, za przykład jej odwagi działania w posłuszeństwie woli Bożej przekazanej jej osobiście w czasie objawień... Dziękuję za Kapłanów, więzionych w Dachau i innych obozach zagłady - tylko dlatego, że byli kapłanami. Dziękuję za ich męczeństwo i ofiarę życia. Dla nas... Dziękuję za dzisiejszych kapłanów...
mw
 
28.04.2016.
 
Dziękuję za dzisiejszą świętą Patronkę - Joannę Beretta-Molla, której powierzam dziś szczególnie Luizę...
mw
 
27.04.2016.
 
Dziękuję za kanonizację papieży Jana XXIII i naszego świętego Jana Pawła II - jest dzisiaj rocznica tej uroczystości. Dziękuję za dzisiejsze spotkanie Małej Grupy i dzielenie się usłyszanym świadectwem ks. Marka. Dziękuję za wszystkie nowe osoby wielbiące Boga na poniedziałkowyc h spotkaniach. Dziękuję za Łucję z Klubu Seniora, pożegnaną w sobotę na Kiełczowie.
mw
 
Dziękuję Ci Panie za piękne tulipany, za dobre spotkanie, serdeczne słowa. I za Twój Pokój ponad wszystkimi burzami.
jw
 
Za skończoną pracę nad diagnozami, za nadchodzący jutrzejszy odpoczynek, za dziś usłyszane (i przeczytane) propozycje pomocy przy przeprowadzce (5xp) dziękuję Ci Panie.
Marysia
 

26.04.2016.
 
Dziękuję za piękne Madonny Wrocławskie. Dziękuję za ciucharnię, gdzie można zostawić niepotrzebne rzeczy... Dziękuję za bardzo konkretną pomoc życzliwej osoby...
 
mw
 
25.04.2016.
 
Dziękuję za poranny ptasi śpiew i za wieczorną wspólnotową modlitwę. Dziękuję za św. Marka Ewangelistę i za P.T. Solenizantów dzisiejszych i za Jubilata, którym życzę PLURIMOS ANNOS...
 
mw
 
24.04.2016.
 
Dziękuję za św. Jerzego - za jego przykład walki ze smokiem, który jest w każdym z nas i za Patrona Polski - św. Wojciecha... Dziękuję za Jurków - naszych przyjaciół i za stryja Jerzego - nestora rodu, i za obu Wojtków z rodziny i za ks. Wojciecha dziękuję bardzo!
 
mw
 
23.04.2016.
 
Za błogosławioną wizytę w Gdańsku, komfortową podróż w obie strony. Za wszystkich, których tam spotkałem. Za rozmowy i wspomnienia. Za skuteczność modlitwy Orędownika. Za piękne morze, chmury, słońce i wiatr. No i za całe życie Ewy, za Jej męża i rodzinę. Dziękuję Ci Panie Jezu.
Zbyszek
 
Dziękuję za Fundację im. Księdza Kardynała Adama Kozłowieckiego „Serce bez granic” z Huty Komorowskiej, rodzinnego miejsca stryjostwa S. Oktawii OSU i za zorganizowaną w Stalowej Woli konferencję naukową poświęconą postaci tego wybitnego misjonarza. Dziękuję za wrocławskie uroczystości rocznicowe i za konferencje PWT - Akademicka inicjatywa "Fides et Ratio". Dziękuję za obfity bukiet kwitnących jabłoni i śliwek i pierwsze kwiaty na czereśni. Dziękuję za pomoc pogotowia na trasie i szczęśliwy powrót Mai do domu.
mw
 
Dziękuję Ci Panie za czas spędzony na targach, za klimat biblioteki, za dyskusję o Kościele i wykorzystaną szansę na złożenie świadectwa. Jesteś wspaniały.
 
Marysia
 
21.04.2016.
 
Za okazję do odpoczynku dziękuję...
mw
 
Bardzo bardzo dziękuję za Wspólnotę i Twoje, Panie, prowadzenie.
ws
20.04.2016.
 
Dziękuję za składkowe naleśniki i wpólne kucharzenie, za odwiedziny niespodziewane ozdrowieńca, za radość z bycia razem, rozmowy i dobre nowiny, za wszystko dziękuję...
mw
 
Dziękuję Ci, że udało się szybko pozałatwiać wszystko i zdążyłam na wieczorną Mszę. 
Marysia
 
19.04.2016.
 
Dziękuję za Twoje, Panie Jezu, wychylenie ku naszym modlitwom i prośbom. Dziękuję za Orędownika i za to, że się nim posługujesz. Za wszystkich Orędowników - dziękuję Ci, Panie Boże.
Zbyszek
 
Dziękuję za Maję i za wspomnienie magnolii kwitnącej za oknem i dziękuję za dzisiejsze spotkanie redakcyjne, zamykające kolejny numer i za wczorajszą modlitwę o świętość.. Za wszystko dziękuję, za przysłane intencje i modlitwy, za rozmowy...za to, co będzie, co zaplanowałeś...
mw
 
18.04.2016.
 
Dziękuję za nową drogę do domu...
mw
 
17.04.2016.
 
Za nadzieję, jaką mi dajesz - dzięki... "My ludem Pana i Jego owcami" - śpiewaliśmy dzisiaj - "Ludem Pana!"; Owcami Dobrego Paterza!... Dziękuję za radość! Za słodkie spotkanie i dobrą homilię... I za historię chrześcijaństwa polskiego "w pigułce"...
mw
 
«A więc i poganom udzielił Bóg łaski nawrócenia, aby żyli»... Dziękuję Ci, Panie Jezu, za łaskę nawrócenia...
Zbyszek
 
16.04.2016.
 
Za możliwość słuchania PR2 - dziękuję Ci Panie Boże :)
Zbyszek
 
Za papieża Benedykta XVI dziękuję - dzisiaj obchodzi 89. rocznicę urodzin. I za wspomnienie św. Bernadety, która po spełnionej misji prowadziła życie ukryte i skromne.
mw
 
Dziękuję Ci Panie za szalony tydzień pełen rozmów ws. pracy, za tę najważniejszą, która się dobrze skończyła, za wszystkich, którzy modlili się za mnie. Dziękuję Ci za moją szkołę, za wykładowców, którzy nas lubią i za niezwykłą atmosferę. I dziękuję Ci też, że mam kogo zapytać o radę w ważnych sprawach.
Marysia
 
15.04.2016.
 
Za zmęczenie dziękuję :)
Marta
 
Dziękuję za transmisje idące na cały świat z obchodów jubileuszu 1050 lat powstania państwowości polskiej chrześcijańskiej dzięki ochrzczeniu się Mieszka I wraz z całym dworem i rodziną. Dziękuję za kompozycje oratoryjne i hymny powstałe z tej okazji, by uwielbiony został Bóg, który nam błogosławi od tysiącleci...
mw
 
12.04.2016.
 
Dziękuję za książkę powstałą z inicjatywy Stowarzyszenia Matek Katolickich - wspomnieniowe fotografie Bolesława Kominka - wrocławskiego Kardynała Pojednania 1965-2015.
mw
 
Za troskę,opiekę i refleksje - dziękuję! I za piękną modlitwę Reni!
mz
 
11.04.2016.
 
Dziękuję za dzisiejsze spotkanie modlitewne, za film o rozeznawaniu i pełnieniu woli Bożej, i za głoszone świadectwa... Dziękuję za czas spędzony z Piotrusiem... i za moje dzieci dziękuję... I za ALLELUJA!
mw
 
10.04.2016.
 
Dziękuję za południową modlitwę przy krzyżu na cmentarzu przy Smętnej, w 6 rocznicę tragedii smoleńskiej i 76 rocznicę zagłady katyńskiej. I za "Mesjasza" G.F. Handla w NFM dziękuję bardzo! I za uśmiech Piotrusia dający radość i nadzieję...
mw
 
09.04.2016.
 
Dziękuję Ci Panie za pyszne pierożki, co spadły z nieba.... za fantastyczną audycję w Dwójce, astrofizykę, czasoprzestrzeń i fale grawitacyjne i wygraną książkę :-) Jesteś wspaniały.
Marysia
 
Dziękuję za adhortację „Amoris laetitia”, która " ma służyć dobru wszystkich rodzin i każdego człowieka" - jak napisał papież Franciszek do każdego z biskupów świata przesyłając swój najnowszy dokument.
mw
 
08.04.2016.
 
Dziękuję za dentystyczne poprawki i za miłe spotkanie z byłą opiekunką mojej Mamy... I za czas dany na babskie przyjemności... za dobry sok z marchwi i innych warzyw...i za dobry obiad, który "sam się zrobił"... za miłe towarzystwo po drodze - za wszystko dziękuję!
mw
 
Za moją siostrę Olę, która dziś kończy 30 lat. Dziękuję Ci.
Marysia
 
Panie, dziękuję Ci za przedłużającą się chorobę, która zatrzymała trochę czas, za troskliwą panią doktor i wyśmienite lektury, za stopniowy powrót do formy i moją rodzinę.
mz
 
07.04.2016.
 
Dziękuję za dzisiejsze błogosławieństwo dla małżeństw i za Twoją opiekę, za wygodny transport do i z Vity i za telefon protegujący mnie z wizytą na jutro... Dziękuję za wszystkie dzisiejsze spotkania.
mw
 
O Panie, jestem taka wdzięczna za szybką reakcję i pomoc Joasi i Zbyszka, za obiady i pełną lodówkę, na którą patrząc czuję się obdarowana jak wdowa z Sarepty Sydońskiej.... Dziękuję Ci, że siły zaczynają wracać. Bądź błogosławiony.
Marysia 
 
Dziękuję Ci Panie za poprawę zdrowia Marysi. Dziękuję za uratowanego szpaka i kwitnącą magnolię.
Joasia
 
Dziękuję za maleńką prawnuczkę Ninę, za wszystkie dzieci.
ws
06.04.2016.
 
Dziękuję dziś za Twoje błogosławieństwo po adoracji Najświętszego Sakramentu w kaplicy. Za wszystkie wydarzenia dnia - miłe i nie tylko...dziękuję! Dziękuję też za błogosławieństwo papieża Franciszka dla redakcji i czytelników katolickiego tygodnika "Niedziela" z okazji 90. rocznicy założenia pisma.
mw
 
Dziękuję Ci Panie za to, że nie ma dziś w szkole obowiązkowej wywiadówki a tylko konsultacje, na które nie muszę iść. Dziękuję z książkę - wywiad z Ulą Melą (mamą Jaśka Meli), za jej świadectwo, prostotę i ufność Tobie - tak pięknie opowiedzianą.
Joasia
 
05.04.2016.
 
Dziękuję za piękną pogodę i za wieczorne nabożeństwo przebaczenia.....
 
mw
 
Dziękuję Ci Panie za miłość Sandry i Kuby, ich sobotnie zaślubiny, za to że mogłam być Ich (zaślubin:)) świadkiem. Dziękuję Ci też za dzisiejsze słońce i ciepło, rower i nogi, które mogą pedałować, i za pachnące zioła w skrzynce. Dziękuję Ci za odwagę i spotkanie którego przez wiele lat bardzo się bałam i pokój w sercu, który jest po nim.
 
Joasia
 
03.04.2016.
 
Dziękuję za Twoje Miłosierdzie, Boże! I za św. Faustynę, o której śpiewaliśmy dzisiaj piękną pieśń ułożoną kiedyś przez ks. Zdzisława Madeja...
mw
 
02.04.2016.
 
Dziękuję za dzisiejszy dzień, za pogodę i wszystkie ważne wydarzenia, za pierwszosobotni ą Mszę św. wynagradzającą za grzechy, za Mszę św. pogrzebową Kazimierza, za misje św. w parafii św. Faustyny, Apel Jasnogórski i zakończenie nowenny przed jutrzejszym świętem Miłosierdzia, za wspominanie św. Jana Pawła II w 11 rocznicę Jego odejścia do Ojca - za wyśpiewaną ulubioną "barkę", a także za wspaniałą uroczystość zaślubin Sandry i Kuby - niech Im Pan błogosławi!
mw
 
Dziękuję, że opiekujesz się mną i prowadzisz.
Marysia
 
01.04.2016
 
Dziękuję Ci za czas, za rozpoczynający się miesiąc, za święto Miłosierdzia w niedzielę Przewodnią, za kwietniowe uroczystości i jubileusze, a także za rodzinne powroty z zagranicy... "za wszystko co nieważne, a najważniejsze"...
mw

 

Zmieniony: niedziela, 26 czerwca 2016 12:15
 
RocketTheme Joomla Templates