2016-03-13 V Niedziela Wielkiego Postu PDF Drukuj Email
Parafia Świętej Rodziny - Ogłoszenia
niedziela, 13 marca 2016 10:21

V Niedziela Wielkiego Postu

13.03.2016 roku

Czytania:
Iz 43, 16-21 Obietnica nowego wyzwolenia;
Flp 3, 8-14 Upodabniając się do śmierci Chrystusa, dojdę do powstania z martwych;
J 8, 1-11 Od tej chwili już nie grzesz.

W tym tygodniu
w sobotę obchodzimy Uroczystość św. Józefa, oblubieńca Najświętszej Maryi Panny.
Solenizantom i obchodzącym w tym tygodniu jubileusze, życzymy wielu łask Bożych.

  1. W dzisiejszą niedzielę rozpoczynamy w naszej parafii Rekolekcje Wielkopostne, które zakończymy we wtorek spowiedzią. Prowadzi je Ojciec Konrad Małys, benedyktyn z Tyńca.
  2. W sobotę 19 marca o godzinie 1800 zapraszamy na szczególne wydarzenie w naszej parafii, którym będzie Msza Święta z modlitwą o uzdrowienie. Na tę Mszę zapraszamy wszystkich, którzy są chorzy lub słabi, ale także pragnących uzdrowienia z nałogów i złych relacji z innymi. Dajmy sobie szansę dotknięcia uzdrawiającą łaską modlitwy wstawienniczej. Małe dzieci podczas nabożeństwa z modlitwą o uzdrowienie, które rozpocznie się bezpośrednio po Mszy będzie można zostawić pod dobrą opieką w pomieszczeniach „Pociągu do bajeczki” na parterze Domu Parafialnego.
  3. W przyszłą niedzielę w naszym kościele w ramach cyklu Camerata Sudecka zostanie wykonany utwór J. Haydna „Siedem ostatnich słów Chrystusa na Krzyżu” w wersji na kwartet smyczkowy, chór i solistów. Początek o godz. 1330. W przedsięwzięciu tym bierze udział nasz chór, a całość poprowadzi pani prof. Marta Kierska-Witczak. Serdecznie zapraszamy.
  4. Polecamy nowy numer diecezjalnego czasopisma Nowe Życie, które poświęcone jest rodzinie. Egzemplarze wyłożone są na stoliku przy ambonie.

W minionym tygodniu z naszej społeczności odeszli świętej pamięci: +Antonina Stanisławczyk i  + Zbigniew Wójcik. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…

Na rozpoczęty tydzień - Szczęść Boże!

Zmieniony: niedziela, 13 marca 2016 10:35
 
RocketTheme Joomla Templates