Kibicuj Płomieniowi już w najbliższą sobotę! PDF Drukuj Email
Sport i okolice
poniedziałek, 22 lutego 2016 23:30

Przypominamy, że w najbliższą sobotę i niedzielę 27-28 lutego odbędzie się V TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ WROCŁAWSKICH WSPÓLNOT CHRZEŚCIJAŃSKICH. Na zawodach tych jak zawsze będzie na czas na modlitwę, zabawę i integrację z innymi wspólnotami. Wspaniała przyjazna atmosfera, wielkie emocje sportowe, i wszystko to w uwielbieniu Pana Boga. Jak co roku w turnieju zagra też drużyna Płomienia Pańskiego.

Zapraszamy wszystkich kibiców i sympatyków do wsparcia naszej drużyny obecnością i gorącym dopingiem. W ubiegłym roku kibice nam nie dopisali, więc w tym roku bardzo prosimy o wsparcie i zagrzewanie do walki. Mile widziane trąbki, bębenki i inne akcesoria kibica.

Zawody odbędą się w najbliższą sobotę i niedzielę w hali sportowej Uniwersytetu Wrocławskiego, ul. Przesmyckiego 10. Płomień Pański zagra w sobotę i jeśli awansuje do kolejnej fazy gier, to będzie grał także w niedzielę.

Zespół Płomienia Pańskiego został wylosowany do grupy A, gdzie naszymi rywalami będą: Neokatechumenat Parafia Św Mikołaja (MMS Mikołaje), OAZA RŚŻ Reprezentacja Archidiecezjalna, Noclegownia im Św Brata Alberta, Parafia Opatrzności Bożej i Wspólnota Przymierza Rodzin MAMRE.

Wszystkie mecze przewidziane dla grupy A, w tym także dla Płomienia Pańskiego odbędą się w godzinach 7.45 - 11.30. Jak widać, jeśli chcemy być obecni na wszystkich (pięciu) meczach Płomienia, trzeba zarezerwować sobie czas w tych właśnie godzinach. Dodać jeszcze należy, że reprezentacja naszej wspólnoty o godzinie 7.45 zainauguruje całe zawody rywalizacją z Mikołajami.

Drużynę Płomienia Pańskiego tworzą: Paweł Sielski, Dominik Gawlik, Jan Kazienko, Michał Mazurkiewicz, Marcin Miśta, Krzysztof Zieliński, Mateusz Nowak, Henryk Brona, Krzysztof Maj, Piotr Superat, Maciej Drozd.

Jak co roku, Turniej Halowej Piłki Nożnej Wrocławskich Wspólnot Chrześcijańskich organizuje Wspólnota Hallelu Jah i Centrum Kultury im. Jana Pawła II we Wrocławiu.

Kolejne szczegóły i dokładny terminarz wszystkich grup będą podane na stronie Płomienia Pańskiego już wkrótce.

 

Zmieniony: sobota, 27 lutego 2016 23:24
 
RocketTheme Joomla Templates