Październik 2015 - Dzięki za dziś PDF Drukuj Email
Dzięki za dziś
środa, 30 września 2015 17:49

Dzielmy się wiarą jak chlebem
Dajmy świadectwo nadziei
Bóg ofiarował nam siebie
I my mamy się Nim z ludźmi dzielić

Bóg dał nam całego siebie byśmy Go ofiarowali innym ludziom. Czy tak czynię każdego dnia? Czy zawsze starcza mi sił, troski, miłości, cierpliwości, zrozumienia dla drugiego człowieka? Czy w każdej chwili słyszę Jego głos "podziel się"? 
 
Dzięki za październikowe dziś to okazja do dzielenia się właśnie Nim :) Każdego dnia masz okazję podzielić się tym jak On działa w Twoim życiu. Masz okazję pomnożyć chleb wiary tak jak On to czynił wśród ludu. Nie daj się prosić :)
 
Podziel się!
 

Jak dzisiaj Bóg pomnożył chleb wiary w Twoim życiu?

 
W odpowiedzi na powyższe pytanie zostaw komentarz pod niniejszym artykułem
(po zalogowaniu) lub napisz na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
 
Jeśli chcesz się przekonać, jak Bóg działał w naszym życiu w październiku - kliknij Więcej...
31.10.2015.

Dziękuję za gliwickie spotkania rodzinne i udaną podróż, pomimo mgieł.

mw

30.10.2015.

Dziękuję Ci, Jezu za wszystkie uzdrowienia, o których czytamy w Ewangelii, także dzisiaj, i których doświadczamy osobiście. Dziękuję Ci za moc Twojej miłości, za świadectwo Joanny, za wstawienniczą służbę Orędownika i osób wspierających modlitwą kapłanów i liderów... Dziękuję Ci za Kościół i jedność w modlitwie ...

mw

29.10.2015.

Dziękuję za dzisiejsze rejestracje do lekarzy specjalistów - wymagające kilkuletniej cierpliwości...

mw

28.10.2015.

Dziękuję za dzisiejszych Patronów - Święci Apostołowie Szymon i Juda Tadeusz byli blisko Jezusa, mój pobożny Dziadek Tadeusz, którego dobrze pamiętam - też. Pierwszą książką, jaką dostałam od niego - był Katechizm Kościoła Katolickiego, wydanie przedwojenne...dziękuję Ci, Panie za takiego Dziadka! Dziękuję też za wnuka Szymona.

mw

27.10.2015.

Za film "Chemia", za Wujka, co zadzwonił, i za znaleziony na dnie szafki rumianek - dziękuję.

Marysia

Dziękuję za miłego urzędnika, który załatwił sprawę nie w trzy miesiące, a w dwa dni - pobłogosławiłeś go podwójnie, bliźniakami i dałeś wrażliwość - bo służy...

mw


25.10.2015.

Dziękuję za Bartymeusza z dzisiejszej Ewangelii, którego przykład wiary i wzywania Pana Jezusa na ratunek nauczył mnie w doświadczeniu krótkotrwałej ślepoty na zaufanie, jak on - Temu, który ma moc... Dziękuję za wszystkie przyjemne chwile sobotniego wesela i niedzielnego koncertu.

mw

Dziękuję za powrót, zwycięstwo, za Kościół i potęgę Boga zanurzoną w mojej wierze.

O.

Za odpoczynek u Babci, porządny sen i powrót sił dziękuję Ci Panie. I za powołanie kapelana wrocławskich caminowiczów!

Marysia

23.10.2015.

Dziękuję za rodzinne miłe śniadanie i zakończone prace polowe...za orzechy. Dziękuję za wszystkich zaangażowanych w wyborcze wyzwania, za wypowiedzi naszych biskupów na Synodzie i rodziny Pulikowskich, dziękuję za łaskę wiary.

mw

22.10.2015.

Dziękuję za komentarz projektanta Centrum Jana Pawła II, i za naszą tam pielgrzymkę, którą miło wspominam... Dziękuję za dzisiejsze badanie i nowe skierowanie na poprawę zdrowia... Dziękuję za Twoją troskę o mnie!

mw

21.10.2015.

Dziękuję Ci Panie za Konkurs, za werdykt, za dłuugą muzyczną ucztę i wszystkich tych niesamowitych pianistów. Za media, za internet, za wszystkie transmisje online, a szczególnie za Dwójkę.

Marysia

Dziękuję za zakończony Konkurs Chopinowski. Za pracę jury, niekontrowersyjny werdykt, za wszystkich laureatów, wyróżnionych, i tych pozostałych uczestników Konkursu. I za ucztę, którą niewątpliwie będą koncerty laureatów - również ten wrocławski.

Zbyszek

Dziękuję za dzisiejsze solenizantki - Irenki i za słowa przeczytane o wspólnocie: "My potrzebujemy ludzi podobnych do nas. Ludzi, którzy wierzą Bogu. Musimy szukać innych, którzy będą dla nas inspiracją w byciu przyjacielem Boga i w wyborach, które są trudne, ale dobre". I dziękuję za takich ludzi w Płomieniu! Dziękuję za św. Urszulę i jej towarzyszki - kobiety dzielne i mądre, dalekie od ulegania cudzym wyborom i emocjom, potrafiące bronić swojej wiary i wolności aż do ofiary z życia. Dziękuję za Ulę T. - założyła rodzinę zastępczą dla dzieci nie w pełni zdrowych psychicznie, dla dobra których studiowała pedagogikę specjalną. Dziękuję za wszystkie Ulki, modlące się, tańczące, a przede wszystkim - kochające!

mw

19.10.2015.

Dziękuję za przypomnienie w artykule "Kapłan osaczony" działań SB nękających ks. Jerzego... Dziękuję za wykorzystanie - po raz pierwszy - mediów do upublicznienia procesu sprawców Jego męczeństwa i śmierci... Dziękuję za dobro, jakie doświadczamy i za cuda za wstawiennictwem błogosławionego ks. Jerzego...

mw

18.10.2015.

Dziękuję za dzisiejszą niedzielę, za spotkanie uroczyste przy grobie bł. ks. Jerzego i innych pomordowanych kapłanów, za wspólną modlitwę, a potem koncelebrowaną Mszę św. za naszą Ojczyznę i jak zawsze mądrą homilię ks. Mirosława Drzewieckiego, opartą głównie na dzisiejszym czytaniu z ks. Izajasza "Spodobało się Panu zmiażdżyć swojego Sługę cierpieniem....". Dziękuję za cały dzień bogaty w wiele wrażeń, dziękuję za wspólny obiad i za miłość zawartą we wspomnieniach urodzinowych... Dziękuję za radość z bycia razem... Dziękuję!

mw

17.10.2015.

Dziękuję za objawione św. Małgorzacie Marii Alacoque Serce Pana Jeusa kochające ludzi, które będzie królowało wbrew sprzeciwu szatana i jego poddanych. Dziękuję za długą rozmowę z dzisiejszą solenizantką Małgosią T. Dziękuję za pomoc logistyczną... I za domową ciszę i spokój - dobrą okazję do odpoczynku przed jutrzejszym spotkaniem urodzinowym...

mw

Dziękuję za III etap Konkursu Chopinowskiego i za jego wyniki. Za to, że obaj moi faworyci zagrali wspaniale i przeszli do finału. I za Różyczkę w foteliku w moim samochodzie :)

Zbyszek

Dziękuję Ci Panie za SKIBĘ - fantastycznych ludzi, fantastyczne zajęcia. Dziękuję.

Marysia

16.10.2015.

Za świętą Jadwigę Śląską, patronkę wyboru Jana Pawła II i za organizowane rokrocznie pielgrzymki do Trzebnicy...dziękuję - niosą tyle ważnych intencji i dziękczynienia - w tym roku za pobożnego syna św. Jadwigi, walczącego i poległego na Polach Legnickich. Dziękuję za pamięć o nim i powstałe Bractwo. Dziękuję!

mw

Za wspólne chwile z Kasią i Grzesiem, za cudowny poranek, tak odmienny... i za wolny piątek dziękuję Ci, Panie.

Marysia

15.10.2015.

Dziękuję za mamę.

Zbyszek

Dziękuję za synodalną troskę o to, aby towarzyszyć ludziom w stylu Pana Jezusa, czyli z jasnością mistrza, a jednocześnie z czułością matki.
Dziękuję za zakończone obchody 500-lecia urodzin św. Teresy od Jezusa (z Avila), za klasztor i kościół krakowski, pod Jej wezwaniem, gdzie spoczywa polska Teresa od Jezusa, pierwsza karmelitanka, założycielka klasztoru w Warszawie, Marianna Marchocka, patronka polityków, której królowa i król powierzali ważne dla Polski intencje.
Dziękuję za "przypadkowe" uczestniczenie w zakończeniu procesu przygotowawczeg o do Jej beatyfikacji.

mw

14.10.2015.

Za dzisiejszą słotną pogodę, mgły dające zadumanie nad jesienią życia... Za gotowy obiad i dobrą herbatę... Za cierpliwość...

mw

Dziękuję Ci za kwiaty na biurku i dobre, umacniające słowa od pana S., za dostarczone żelazo i przypływ sił, za wymienioną żarówkę i odpowietrzony kaloryfer, za gorącą wodę bez ograniczeń i za wszystkie przejawy Twojej troski, Tato. I za Małgorzatę Hutek :-)

Marysia

13.10.2015.

Dziękuję za pomoc lekarską...

mw

Za Fryderyka Chopina, za to, że nie zmarnował talentów, a raczej je pomnożył. I za to, że nadal są mnożone przez uczestników Konkursu Chopinowskiego. Za sposoby przekazywania Konkursu, umożliwiający śledzenie przesłuchań przez widzów i słuchaczy na całym świecie. Za wszystkich uczestników, a szczególnie za tych dwóch, którzy są moimi faworytami. I za to, że już niedługo będziemy mieli możliwość oglądania i słuchania laureatów w naszym NFM. Dziękuję Ci Panie Boże - dawco życia i talentów.

Zbyszek

12.10.2015.

Dziękuję za niedzielne odwiedziny i rozmowy, za to, że mimo moich obaw, że zimny wiatr pogorszy stan mojego zdrowia - wróciłam z Eucharystii dosłownie uzdrowiona. Dziękuję!

mw

11.10.2015

Dziękuję za cały dzisiejszy dzień, a szczególnie za jego zakończenie. A także za przypływ energii i odpływ przeziębienia - czyli witamina C działa :)

Zbyszek

Dziękuję za to, że przyszedłeś.

Marysia

10.10.2015

Dziękuję za egzotyczne smaki z inspiracji Helen. Dziękuję za okazję do powiedzenia prawdy i za sobotnią mobilizację do wzajemnej pomocy, a szczególnie za spokój.

mw

Za to że jesteś, troszczysz się o mnie i posyłasz mi swoich aniołów, za ostatnie spotkania - dziękuję.

Maria

Dziękuję za wiśnie 

bk

09.10.2015.

Dziękuję Ci Panie za tych cudownych ludzi na czacie Konkursu, z którymi nareszcie mogę porozmawiać o muzyce..... Dziękuję.

Marysia

08.10.2015.

Dziękuję za nocny spokój, za możliwość poobiedniego odpoczynku i za pomoc moich bliskich w "podnoszeniu ciężarów"...

mw

07.10.2015.

Dziękuję za rodzinne spotkanie przy bezowym torcie, za poprawę pracy serca, za zamkniętą sesję Kamila i za nadzieję...
Dziękuję za wiadomości z Synodu zamieszczane przez Abp. Gądeckiego na jego blogu na stronie http:www.abpgadecki.pl -każdego dnia przekazuje dość dokładne informacje i wypowiedzi poszczególnych uczestników Synodu - Mozna śledzić.
Dziękuję za powstający film o modlitwie różańcowej, dającej "zadziwiające efekty".

mw

05.10.2015.

Dziękuję za tych, którzy mi dziś zrobili zakupy i przynieśli obiad :-)

Marysia

04.10.2015.

Za wczorajszy i dzisiejszy spacer po stolicy Wagnera. Za wszystkie zdjęcia, które mogłem zrobić, i wszystkie obiekty, które udało mi się "uwiecznić".  Za pogodę, która była wprost idealna podczas całego pobytu poza Polską. No i wreszcie ... za szczęśliwy powrót do wrocławskiej codzienności :). Dziękuję Panie Boże z całego serca.

Zbyszek

Za ks. Romana, który mi przyniósł Ciebie w Komunii św. i w słowach pocieszenia - dziękuję.

Marysia

03.10.2015.

Dziękuję za piękną jesienną pogodę, koloryt górskich widoków, za końcowe badania i ćwiczenia dziękuję, za nadzieję i radość też...

mw

Dziękuję Ci za wirusa i L4 - dzięki nim posłucham sobie przez cały tydzień uczestników Konkursu Chopinowskiego, ile dusza zapragnie :-) :-) :-)

Marysia


02.10.2015.

Za widoki z góry i możliwość zejścia w dół - prawie jak w naszych Sudetach. Za Alpy na horyzoncie. No i wciąż za komunikację miejską i regionalną, która poraża swą organizacją i punktualnością. Dziękuję Ci Panie Boże.

Zbyszek

Dziękuję, że udało się dokończyć w pracy co trzeba było. Dziękuję za sen po pracy, za chwilową ulgę i wsparcie męża.

bk

Dziękuję za dzisiejszą możliwość dziękczynienia za pół wieku Twojej opieki, dziękuję za aniołów, którym nakazujesz nas strzec...

mw

01.10.2015.

Dziękuję za obiad zrobiony przez męża, za niespodziankę w postaci odwiedzin przez Janka, wspólnego ping-ponga i dobry wieczór. I za bycie specjalistą :) I za to, że mnie prowadzisz dalej - dziękuję. I za jesień! :)

bk

Za dzisiejszy wielogodzinny spacer po mieście i za wszystkie widoki, którymi się dziś karmiłem. Za pogodę - idealną do spacerowania. Za wszystkie zwiedzone świątynie, a w szczególności za katolicki kościół Liebfrauen. Dziękuję Ci Panie Boże.

Zbyszek

Dziękuję za św. Tereskę od Dzieciątka Jezus - patronkę dzisiejszego dnia, i moją - z bierzmowania, dziękuję za jej "małą drogę" ...i za "Dzieje Duszy". Dziękuję za wszystkie znane mi Tereski.

mw

Dziękuję Ci Panie za rekolekcje w Ziębicach, za Olę i Tomka, za witaminę C, za moje mieszkanko.

Marysia

Zmieniony: niedziela, 26 czerwca 2016 12:09
 
RocketTheme Joomla Templates