LISTY DO BOGA. Porywająca historia nadziei i zdumiewająca lekcja modlitwy PDF Drukuj Email
DKF Płomienia Pańskiego
czwartek, 18 czerwca 2015 13:21

Tyler to chory na raka ośmioletni chłopiec, który pisze listy do Boga. Wpływa na ludzi w swojej okolicy siejąc nadzieję w każdym, kogo spotka. Niespodziewający się niczego listonosz, który ma problemy we własnym życiu, czyta listy chłopca. Inspirują go one do zmiany własnego życia na lepsze. Pragnie także odzyskać syna, którego stracił przez alkoholizm.

Zapraszamy na ostatnie przed wakacjami spotkanie Dyskusyjnego Klubu Filmowego. Projekcja filmu LISTY DO BOGA odbędzie się w piątek, 19 czerwca o godz. 19.00, w sali nr 15 na parterze Domu Parafialnego przy kościele Świętej Rodziny we Wrocławiu, ul. Monte Cassino 68. 

 

 

Pytania, uwagi, propozycje oraz wszelkie inne sprawy dotyczące Dyskusyjnego Klubu Filmowego Płomienia Pańskiego proszę kierować:

Maciej Prochowski: 505-35-98-67, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Danuta Górniak: 508-94-58-11, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

lub osobiście na poniedziałkowych spotkaniach modlitewnych

Zmieniony: piątek, 19 czerwca 2015 20:46
 
RocketTheme Joomla Templates