Czerwiec 2015 - Dzięki za dziś PDF Drukuj Email
Dzięki za dziś
niedziela, 31 maja 2015 18:45

W owym czasie Jezus przemówił tymi słowami: Wysławiam Cię, Ojcze, Panie nieba i ziemi, że zakryłeś te rzeczy przed mądrymi i roztropnymi, a objawiłeś je prostaczkom. Tak, Ojcze, gdyż takie było Twoje upodobanie. Wszystko przekazał Mi Ojciec mój. Nikt też nie zna Syna, tylko Ojciec, ani Ojca nikt nie zna, tylko Syn, i ten, komu Syn zechce objawić.

 

Wysławiam Cię, Ojcze - Panie nieba i ziemi!

Czy i w Tobie jest obecny ten okrzyk? Jeśli tak - napisz komentarz (po zalogowaniu) lub przyślij podziękę na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Właśnie dziś!

Jeśli chcesz zobaczyć, jak Bóg działał w naszym życiu w czerwcu, kliknij Więcej...

30.06.2015

Dziękuję za Męża :) Dziękuję za wspaniałe wydarzenia w moim życiu. Dziękuję, że Ty nigdy się nie poddajesz :) i zawsze w nas wierzysz, dzięki czemu dziś może wyglądać tak, jak wygląda - wyśmienicie :) Dziękuję za naszego nowego chrześcijanina Jerzyka :) I za to jak cudowną rodzinę mi dałeś :) I za to, że w ciągu jednego dnia zrobiła się o tyyyyyyle większa :) I dziękuję za tych wszystkich kochanych ludzi, których mi dałeś - Twoje Płomyczki :)

Becia

29.06.2015.

Dziękuję za świętych Patronów mojego kościoła z dzieciństwa - dziś pięknej katedry diecezjalnej, dziękuję za ich listy do dzisiaj tak bardzo aktualne, dziękuję za każdego Piotra naszych (moich) czasów - Piusa XII, Jana XXIII, Pawła VI, Jana Pawła I, Jana Pawła II, Benedykta XVI i Franciszka - za ich świętość uznaną i jeszcze nie uznaną i dziękuję za kapłanów noszących to imię - żyjących i nieżyjących... Dziękuję!

mw

Za dobry czas zakończeń, moją rodzinę i pyszne czereśnie!

mz

28.06.2015.

Dziękuję za dobre działanie dentystki i za wyjazd i powrót i powolne zdrowienie ...

mw

Dziękuję za „Idiotę” Dostojewskiego i postać księcia Myszkina.

Maria

27.06.2015.

Za zdany egzamin i za wszystkich, którzy się do tego przyczynili swoją modlitwą - dziękuję Ci Panie.

Marysia

25.06.2015.

Dziękuję za prowadzenie mnie do trudnych decyzji, za Twoją, Tato opiekę i moją ufność likwidującą obawy....

mw


22.06.2015.

Za tego kogoś, kto sprzątnął za mnie wazon po Mszy...... - dziękuję Ci Panie.

Marysia

21.06.2015.

Dziękuję organizatorom za sobotni wypad i za czas dany nam na modlitwę - za miły fotoreportaż, ujmujący wszystko co dobre, co było naszym udziałem.

mw

20.06.2015.

Dziękuję Ci Panie za dzisiejszą wyprawę, a szczególnie za Koronkę w małej kaplicy i za czas spędzony przed mozaiką.

Marysia

Za dzisiejszą pielgrzymkę - od pomysłu do super realizacji. Za kierowców i samochody, za pogodę i niepogodę, za modlitwy w autach i wyjątkową, przejmującą do głębi, Godzinę Miłosierdzia w Kaplicy Klasztornej. Za śpiew w Kaplicy Świętego Andrzeja. Za zgubiony i odnaleziony parasol, który jakże się w końcu przydał. Za cały dzisiejszy dzień - dziękuję Ci Panie Boże.

Zbyszek

19.06.2015.

Za to, że mama wyszła cało z wywrotki - dziękuję Ci Panie Boże.

Zbyszek

18.06.2015.

Dziękuję za XId :). A szczególnie za 11 osób, z którymi miałem możliwość przebywać całą dobę.

Zbyszek

17.06.2015.

Dziękuję za naszą sąsiadkę...

mw

16.06.2015.

Dziękuję za lekarzy na kardiologii i za średni personel medyczny - za podjętą trudną decyzję i powrót do domu...

mw

Dziękuję za dzisiejsze pogaduchy, za wszystkie opowieści o Twoich cudach Panie, za radość pani Janiny, za Tereskę, za księdza Janusza i za to, że widzę jak troszczysz się o nas. Chwała Tobie Panie!

bw

Dziękuję Ci Panie za dzisiejszy dzień, a szczególnie za zegarek - dokładnie taki jak chciałam :)

Marysia

13.06.2015.

Dziękuję za zdane egzaminy Kamila, a zwłaszcza anatomię.... Dziękuję za srebrny jubileusz kapłaństwa ks. Jacka Bałemby, za Jego pracę naukową i duszpasterską, za wrażliwość i odwagę w prowadzeniu codziennie modlitwy wieczornej pod krzyżem na Krakowskim Przedmieściu, dziękuję Ci, Panie za wszystkie łaski, jakimi go obdarzasz i za to, że postawiłeś ks. Jacka na mojej drodze, dziękuję!

mw

12.06.2015.

Dziękuję Ci Panie za dobry dzień, zakończony bardzo oczekiwanym zdarzeniem.....

Marysia

11.06.2015.

Dziękuję dziś za długii sen Szymka i za niespodziewanie miły wieczór....

mw

Dziękuję Ci Panie za rewelacyjny koncert!

Marysia

10.06.2015.

Dziękuję za podesłaną mi książkę i za czas na jej przeczytanie...

mw

Za diakonię "Orędownik" dziękuję Ci Panie.

Marysia

09.06.2015.

Dziękuję za Szymka, Jurka i Basię; każdy wniósł sobą radość w naszą codzienność...

mw

08.06.2015.

Dziękuję za błogosławieństwo prymicyjne ks. Wojciecha i ks. Łukasza - neoprezbiterów odbywających ongiś praktyki diakonalne u św. Faustyny. Dziękuję za homilię o naszej grzeszności i spotkaniu w konfesjonale z miłosierdziem Bożym... Dziękuję! Dziękuję za cały niedzielny Dzień Dziękczynienia!

mw

06.06.2015.

Właśnie dziś dziękuję za wspominanego w liturgii Archanioła - św. Rafała, towarzyszącego Tobiaszowi - i siostrze Rafaeli, obchodzącej dzisiaj 83 urodziny... On czuwa nad bezpieczeństwem jej drogi, a także innych osób, posłanych, za którymi wstawia się Siostra... sama tego niejednokrotnie doświadczyłam... Dziękuję Ci Panie za Twoich Aniołów, którzy prowadzą nas i strzegą... Dziękuję za kolejny dzień życia, który tak szybko minął... Dziękuję za pierwszo-sobotnie modlitwy - za okazję do zadośćuczynienia za grzechy swoje i całego świata - przeciwko Najświętszemu Sercu Pana Jezusa i Niepokalanemu Sercu NMP. Dziękuję za fatimskie wymagania i obietnice. Dziękuję za Orędownika. Dziękuję za dzień modlitwy o pokój na świecie wraz z papieżem Franciszkiem w Sarajewie... Dziękuję za radość i nadzieję!

mw

05.06.2015.

Za Eucharystię. Za ludzi, przez których można zobaczyć Twoją miłość. Za Ogród Botaniczny i za to, że stworzyłeś ten piękny świat - dziękuję.

Maria

04.06.2015.

Wysławiam Cię, Ojcze - Panie nieba i ziemi! Za Ciało Twoje i Krew Przenajświętszą, które spożywamy na życie wieczne. Dziękuję za piękną pogodę i tłumne świadectwo wiary idącego w procesji Twojego Ludu i za piękne śpiewniki ułatwiające wspólne wielbienie Ciebie...

mw

03.06.2015

Dziękuję za leczenie Roberta i za leczenie Ani, za jej dwie operacje i za dwie operacje Toli, po których powoli wraca do zdrowia, dziękuję.

mw

02.06.2015

Dziękuję za ciocię Halinkę, którą w dzień jej urodzin postanowiłeś wezwać do siebie. Dziękuję za jej opiekę jako Matka Chrzestna. Dziękuję za całe jej życie, za mocny charakter jaki jej dałeś. Dziękuję, że mimo choroby dziarsko szła przez życie i mogła dożyć 18tych urodzin swojej córki. Bądź uwielbiony Panie w Twoich czasem niezrozumiałych krokach. Niech się dzieje wola Twoja.

Beata

Dziękuję za dzisiejsze spotkanie, za wspomnienia z Klagenfurt, za wybór młodej delegacji na robocze spotkanie AUSSI-Europe w Atenach, za cały dzisiejszy piękny dzień - dziękuję...

mw

01.06.2015

Dziękuję za dzisiejsze święto i za to, że sprawiasz, że to nasze święto :) Dziękuję za Słowo, które mi dałeś przez Basię. I za modlitwę Wspólnoty, za poczucie wsparcia. I dziękuję, za gipsowe rewolucje choć ich nie rozumiem. Bądź uwielbiony Panie!

Beata

Zmieniony: środa, 01 lipca 2015 18:25
 
RocketTheme Joomla Templates