O zranieniach PDF Drukuj Email
Zbyszek czyta, inni też...
czwartek, 19 marca 2015 15:10

Jedno jest pewne, to mnie zaskoczyło, usłyszałem kiedyś takie piękne zdanie, które mi bardzo pomogło. Mianowicie, Jezus Chrystus kiedy uzdrawia ciebie ze zranienia, to miłość, którą doświadczasz po zranieniu jest większa i piękniejsza niż gdybyś tego zranienia nie miał(a). Taką moc uzdrawiająca ma miłość Jezusa Chrystusa. Najpiękniejsze jest to, że po zmartwychwstaniu wszyscy ludzie będą piękniejsi niż Adam i Ewa. Będzie w nas jeszcze więcej piękna i dobra. Taką moc ma odkupieńcza miłość Jezusa Chrystusa. Trzy cudowne dni, które odkupiły nas, zbawiły nasze ciało i dusze. To jest wielka tajemnica: będziesz piękniejszy niż gdybyś nie przeszedł przez to piekło.

(...) Dlaczego nie możesz zgodzić się na swoje życie? Bo jest w twoim życiu za mało modlitwy. Za mało jest modlitwy pomiędzy tobą a Jezusem, nic więcej. Masz problem ze swoim mężem? Potrzeba tak mało albo tylko jednego. Jesteś zraniony przez swojego ojca? Potrzeba tak mało albo tylko jednego. Jesteś pełen lęku, niepokoju? Potrzeba tak mało albo tylko jednego. Wierzcie mi bracia, że ogromną moc ma modlitwa w ciszy, adoracja, trwanie przed Panem. Po co? Jeśli zechce, to ci objawi. Trwasz i nie prosisz Go, nie wyliczasz Mu w tym momencie litanii twoich potrzeb. Musi być taki czas w twoim życiu, w którym patrzysz i siedzisz, i słuchasz. Jeśli Go zagadasz, to nic ci Bóg nie powie. Tu potrzeba milczenia.

(...) Zranienie czy odrzucenie, czy samotność, czy choroba też jest łaską. Bo Bóg z tymi, którzy Go miłują współdziała we wszystkim. W każdej sekundzie dostajesz najpiękniejszą rzecz na świecie – Jego łaskę. W tej łasce jest wszystko ukryte. Ci, którzy mają Ducha Bożego żyją w ciągłym uwielbieniu, ich życie staje się piękne, pełne pokoju bo nie boją się śmierci, upokorzenia, samotności. Bo widzą w tym Boga, nie tylko doświadczają w tym Pana Boga. Prośmy zatem Go aby pozwalał doświadczać nam Jego miłości.

Cały tekst o. Maksymiliana OSPPE TUTAJ

Maria

 

Zmieniony: czwartek, 19 marca 2015 15:33
 
RocketTheme Joomla Templates