Luty 2015 - Dzięki za dziś PDF Drukuj Email
Dzięki za dziś
sobota, 31 stycznia 2015 08:29

Wdzięczność jest tym, co najbardziej przyciąga łaski Boże; gdy dziękujemy za dobrodziejstwa, Bóg jest wzruszony i spieszy, by dać nam dziesięć nowych łask, a jeśli dziękujemy nadal z takim samym wylaniem, to jakże nieobliczalne jest pomnożenie łask!
(św. Teresa od Dzięciątka Jezus)


Za jaką łaskę dzisiaj okazaną jesteś Bogu wdzięczny?

Jeśli chcesz zobaczyć, jak Bóg działał w naszym życiu w lutym, kliknij Więcej...


28.02.2015

Dziękuję, że przychodzisz w utrapieniu. Dziękuję za cudowny czas z rodziną :)

Beata

27.02.2015.

Dziękuję za czwartkową projekcję filmu "Ïnka", za osoby, które go zrealizowały i przywołały obraz PRAWDY, za bohaterską postawę młodej dziewczyny - przykład dla przyszłych pokoleń - dziękuję!

mw

Są cuda duże i małe, jak nazwa łacińska wskazuje to "dziwić się". DZIĘKUJĘ CI BOŻE, choć to zbyt mało, za moje dzisiejsze zdziwienie, gdy dowiedziałem się o sprawie która wydawała mi się niemożliwa. Dziękuję Ci Mój Panie.

Leszek

Dziękuję za pierwszą przymiarkę! :) I że już jest ślicznie i tak jak sobie wymarzyłam i nawet wszyscy się z tym w końcu zgadzają ^^ Dziękuję za odwiedziny Łukasza i trochę Uli :) Dziękuję za Twoje prowadzenie w zapytaniu i za pozytywną odpowiedź :)

Beata

26.02.2015

Dziękuję za słowa wczorajszej i przedwczorajszej liturgii, 
dziękuję Ci za Urszulę Kilińską, którą wczoraj powołałeś do Siebie.
Dziękuję za zdrowie Szymka i powrót apetytu, 
dziękuję za to, że posypały się maile z artykułami...
za wszystko dziękuję!

mw

Dzięki Ci Panie, że uwalniasz dzieci od lęków i dajesz mi "narzędzia" do ich przepędzania, za "U Pana dziś zostawiam troski swe, oddaję Mu, On chętnie ciężar mój chce nieść..." i za to, że tłumaczenie dzieciom, w prosty sposób, różnych Bożych spraw, jest pomocą i przypomnieniem dla mnie samej :) 
Dzięki Ci Panie za wczoraj, dziś i jutro :)

Marta

Dziękuję za motywację od Łukasza do pisania :) Dziękuję za rozmowę motywacyjną z Tobą, za przywołanie do porządku i przypomnienie o tym co najważniejsze.

Beata

25.02.2015

Dziękuję za Staszkową niespodziankę :)

Beata

24.02.2015

Dziękuję za moich przyjaciół - Ulę i Łukasza, za to szaleństwo, które nas łączy, za ich wsparcie i za nocne rozmowy :) I za rodziców :)

Beata

23.02.2015.

Dziękuję za "Wielbię Pana, bo dobry jest" i dar radości podczas dzisiejszego spotkania.

Maria

Dzięki za zdrowie i życie moich dzieci, za Twoich, Bożych lekarzy, za atmosferę, fachowość, spokój ostatniej wizyty lekarskiej, za Wiarę, Nadzieję i Miłość, za Twoje prowadzenie i opiekę, za Wszystko co mam, a co od Ciebie pochodzi. 
DZIĘKI CI PANIE!

Marta

Dziękuję, że mamy Oscara za "Idę"! Hurra!!

Marysia


22.02.2015 

Dziękuję za pogodną twarz Mamy, za jej radosny uśmiech i dziękuję za udany tort urodzinowy i za przyjętą intencję mszalną.
I dziękuję za zaproszenie na uroczystość sakramentalną Beatki i za Twoją pomoc w jej przygotowaniach do tej ważnej chwili.

mw

Dziękuję, że mogę w końcu tu podziękować :) Dziękuję, że zmusiłeś do zwolnienia i odpoczynku. Dziękuję za krawcową i za to, że sprawa sukni ślubnej w końcu jest załatwiona :) Dziękuję, że pomogłeś wszystko uporządkować w pracy. Dziękuję, że pomogłeś z makrami :) I dziękuję, że jak zwykle z Tobą wszystko jest w idealnym czasie :) I dziękuję za Mszę w Tychach i dobrodziejstwo Internetu w tym względzie

Beata

21.02.2015

Dziękuję za Twoją miłość łaskawą i ogrom miłosierdzia, dziękuję za Dominika, za śp. prof. Nowosada i podległy mu zespół lekarzy

mw

20.02.2015.

Dziękuję za przyjazd Maćka, jednego z moich chrześniaków...

mw

Dziękuję Ci Panie Boże za dzisiejszy koncert, za cudowne brzmienie Collegium Vocale Gent, za nasze dęciaki i za Strawińskiego oraz za miejsce siedzące :-) :-)

Marysia
 

19.02.2015.

Dziękuję za przysłane świadectwa wiary, o powołaniu i trwającym szczęściu w Twojej obecności...

mw

18.02.2015.

Dziękuję za dzisiejszą obecność Szymka w kościele i grzeczne zachowanie...

mw

17.02.2015.

Dziękuję Ci Panie za naszego organistę i za pieśni, które wybiera.

Marysia

Dziękuję za Twoje prowadzenie, za katechezy, podręcznik seminaryjny i modlitwy, za Twoją troskę o naszą wolność i zdrowie, za miłość i prawdę o Tobie, Emanuelu, który jesteś z nami...

mw

Dziękuję za piosenki „Pustynia i ciemna noc” i „Tobie oddaję swe serce”.

Maria

Dziękuję Ci Panie za Oazę na mojej pustyni. Za Oazę wczorajszego spotkania i małej grupy. Za wytchnienie, wodę, cień i pokarm, za wszystkich, którzy w Oazie byli, za ich modlitwę, zainteresowanie, dobre słowo i wsparcie, za uśmiechy i świadectwa. Za to, że są! Za to, że Ty nas tam przyprowadziłeś i, że każda osoba jest bezcenna .
Dziękuję, za Twój pokój i miłość. Dziękuję za Twój krzyż!

Marta

Dziękuję Ci Panie Jezu za Twą miłość, cierpliwość, łagodność i pokorę. Za Sakramenty, w których się nam udzielasz. Za pokój, który jak balsam wlewasz do serc. Uwielbiam Cię i wywyższam.

Zbyszek

15.02.2015.

Dziekuję za Zbyszka :) i zamieszczane przez Niego teksty, szczególnie te z Ojców Pustyni.

Maria

Dziękuję za dzisiejsze franciszkańskie rozważania...

mw

Dziękuję Ci Panie Jezu za Twoje dzisiejsze odwiedziny.

Marysia


14.02.2015.

Za sprawne działanie poczty dziękuję!

mw

11.02.2015

Dziękuję za wszystkie dzisiejsze spotkania, za Mszę św. dziś odprawioną w katedrze lwowskiej i za pożegnalną Eucharystię u Świętej Rodziny, za Twoją Obecność i blogoslawieństw o i za dobre wyniki badań ogólnych...

mw

Za zdrowie i coraz lepszą odporność - dziękuję Ci Panie.

Marysia

09.02.2015.

Dziękuję za wszystkie moje "remonty", czyli uzdrowienia... Dziękuję za wspomnianą dzisiaj śp. Czesię i uzdrowienie jej przed dwudziestu laty - przez sakrament namaszczenia chorych...

mw

Dziękuję Ci Panie, że przywracasz zdrowie i że wysłuchujesz modlitwy zlęknionego rodzica, obniżasz gorączkę i usuwasz uporczywy kaszel. I Tobie Matko Boska dziękuję za wstawiennictwo.

Marta

08.02.2015.

Za Karpacz, narty i "Limbę" - dziękuję!

Maria

Za szczęśliwie zakończoną sesję - dziękuję Ci Panie Boże 

Marysia

06.02.2015.

Dziękuję za talent wokalny Marysi i talent kompozytorski Wiktora i za dobro jakie z tego obdarowania się dzieje... Dziękuję za powrót do zdrowia Wery, Agaty, Toli i Idy... Dziękuję za tęsknotę za moimi przyjaciółkami i za miłość...

mw

05.02.2015

Dziękuję za księży, których stawiasz na mojej drodze - za wszystkich z pobliskich naszych parafii, a także za ks. Jacka B., ks. Jacka F, ks. Pawła S., ks. Piotra i kleryka Bartka - w pierwszy czwartek miesiąca wstawiam się za nimi u Ciebie, Panie...

mw


04.02.2015

Dziękuję za miłe popołudnie z Beatką. Za to, że tramwaj od razu przyjechał. I za odpoczynek dziękuję.

Ania

03.02.2015

Dziękuję za tradycję błogosławieństwa i dotyk błażejowych świec... I za powrót łączności internetowej dziękuję...

mw

Dziękuję Ci Panie za to, że dziś wracamy na "własne podwórko", bo nie ma jak w domu Dziękuję za lepsze samopoczucie Sofijki i za to, że to Ty przywracasz zdrowie! Dziękuję za mnóstwo okrzyków radości we Wspólnocie i wszystkich, którzy je wydali Bo radość dzielona z bliskimi mnoży się wielokrotnie! Dziękuję Ci Panie za Wspólnotę!

Marta

Za to, że zdążyłam na Mszę; za dzisiejszą Ewangelię dziękuję. I za to jedno wolne miejsce w zatłoczonym tramwaju, które wczoraj wieczorem czekało na mnie - dziękuję Ci Panie Boże.

Marysia

Dziękuję za Twoją miłość, darmo otrzymaną, a w zasadzie wciąż nieustannie otrzymywaną. I za to, że dajesz mi jej tak dużo, że mogę dzielić się nią z innymi. Dziękuję Ci za to, że mogę z Tobą współpracować.

Ania

02.02.2015

Dziękuję za dzisiejszą homilię do Seniorów i za Twoją dwupostaciową Komunię św. - Twoja Obecność Trójosobowa jest wielkim umocnieniem!
Dziękuję za dzisiejszy wykład o skutkach zranień i odrzucenia - "im głębiej w las, tym więcej drzew!" - dziękuję za Twoją miłość uzdrawiającą...
 

mb

01.02.2015

Dziękuję za łaskę długiego spaceru :) za odwiedziny Stasia, za śniadanie z rodzicami, za buty, które wciąż mnie cieszą :D za super pogodę, cudowny czas w cichym kościele i za pukanie do mych drzwi.

Beata

Za ciepły i słoneczny pierwszy dzień nowego miesiąca. Luty to ważny miesiąc w rodzinie - "urodzinowy"... Dziękuję za uśmiech i apetyt Mamy... Dziękuję za dzisiejszą Ewangelię i czas na adorację!

mw

Za miesiąc bez chorowania, za "Fisheclectic", za dzisiejszy spacer z Martą, za to że udało się pokonać trojana (a przy okazji znów się czegoś nauczyłam) - i.... za Tatę dziękuję Ci, Panie.

Marysia

Dziękuję za odpoczynek, za czas z rodziną i za świadomość, że jesteś ze mną i mnie wspomagasz w trudnościach.

Ania

Zmieniony: piątek, 06 marca 2015 08:17
 
RocketTheme Joomla Templates