Grudzień 2014 - Dzięki za dziś PDF Drukuj Email
Dzięki za dziś
niedziela, 30 listopada 2014 22:04

Dziś, jeśli głos Jego usłyszycie,
nie zatwardzajcie serc waszych!

(Hbr 4,7)

W rozpoczynającym się okresie oczekiwania na Boże Narodzenie, wraz z kolejnymi zapalanymi świecami na adwentowym wieńcu, wraz z kolejnymi zapalanymi lampionami na roratach pozwól sobie usłyszeć głos Jezusa, który dziś pragnie rozgrzać Twoje serce Jego światłem.

Każdego dnia wejrzyj w swoje serce. Spójrz na nie jak na Twój osobisty kalendarz adwentowy. Słuchaj...

Niech ten czas oczekiwania, będzie czasem przemiany Waszej relacji.
Niech radość oczekiwania pięknie kiełkuje w Twoim serduchu :)

Jeśli chcesz się podzielić odpowiedzią na pytanie:

Czym dzisiaj Bóg uradował Twoje serce?

pozostaw komentarz pod artykułem (po zalogowaniu)
albo napisz maila na adres:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Chcesz dowiedzieć się jak Bóg działał w naszym życiu w grudniu?
Kliknij więcej...

31.12.2014.

Za wszystko, co przeżyłem - i jeszcze przeżyję - w 2014 roku - dziękuję Ci Panie Boże.

Zbyszek

29.12.2014.

 

Dziękuję Ci Panie za to, że Monika znalazła odpowiednią pracę.

Marysia

28.12.2014.

Dziękuję za kolejny Dzień Pański, za Święto Rodziny, za moją rodzinę - taką, jaka jest, zwłaszcza za nowe pokolenie - dziękuję za narciarskie wypady Idy, za szczęśliwy powrót Ewy z ośnieżonej trasy, za czas na odpoczynek z Tobą, z książką i psałterzem, za ciepło kominka i spokój, a także za radość z poświątecznego spotkania przy herbacie...dziękuję!!!

mw

Dziękuję za caaaaaały dzień w piżamie :) Za czytanie książki wczoraj do 5 rano :) Za ten dar po tacie nieumiejętności porzucenia książki :) Dziękuję za szczęśliwą podróż taty i wujka oraz za czas z mamą. Dziękuję za wszystkie minione dni, w których byłeś tak bardzo obecny. Za super świąteczno-rodzinny czas :) Za to, że wszystko się udało i było bardzo miło. Dziękuję za te wszystkie dni, w których tak dużo się działo, a nie byłam w stanie dać tutaj o tym świadectwa. Dziękuję Ci Panie, że działasz. I dziękuję za mobilizację.

Beata

27.12.2014.

Dziękuję za św. Jana, który częstuje nas dzisiaj dobrym winem - dla mnie "weselnym".

mw

26.12.2014.

Dziękuję za dzisiejszy dzień, trudny nie tylko dla św. Szczepana...

mw

25.12.2014.

Dziękuję za wielką wigilijną radość sprzed laty - za Ewunię, to dzięki jej narodzinom od tamtego czasu oczekiwanie adwentowe ma zupełnie inny, o wiele głębszy wymiar... Dziękuję, że poprzez wydarzenia mojego życia przemieniasz mnie, Panie! Dziękuję Ci, że JESTEŚ!

mw

24.12.2014.

Dziękuję za tych, których tuż przed Wigilią - w oczekiwaniu na Boże Nowe Życie dla nas - przyszło nam żegnać - z wiarą, że dla nich Narodzenie w Bogu już się dokonało. Dzisiaj ... i naście lat wstecz..

mw

21.12.2014.

Dziękuję za dzisiejszą niedzielę, już czwartą w tegorocznym Adwencie i za wspaniałą homilię franciszkańską, układającą logicznie czas oczekiwania na Pana Jezusa, najpierw na Wcielenie, potem Narodziny, gdy wraz z Maryją czekamy na Boga, który jest już przecież w nas...
Dziękuję za pokój serca, jaki Bóg daje i błogosławieństwo w pracy, aby wspólne świętowanie było radosne i udane...
Dziękuję Ci, Panie!

mw

18.12.2014.

Dziękuję za udane uroczystości rodzinne, imieniny Otylii, przedstawienie przedszkolne Haneczki, dziękuję za wszystkie życzliwe osoby z otoczenia Cioci, za zaproszenie na prawosławne święta Bożego Narodzenia i za szczęśliwą, choć dość długą podróż i z przygodami...

mw

Dziękuję za wytrwałość ekipy alfowej. Dziękuje za spotkanie Zbynia i Dorotki :) I za Twoje wczorajsze prowadzenie :)

Beata

13.12.2014.

Dziękuję Ci Panie, że kalanchoja mi zakwitła po długiej przerwie, a druga i trzecia listki puściły i są wszystkie przecudne.

Marysia

09.12.2014.

Dzięki Ci Panie za pomyślny przebieg zabiegu, za lekarza i pielęgniarkę oraz współtowarzyszy szpitalnych. Dzięki za piękne słońce i szron o poranku. ...i dzięki za Orędownika, czułam Waszą modlitwę, dała mi ogromny pokój, przez cały czas oczekiwania, mimo, że czekałam na zabieg prawie 4,5 godziny. Dzięki Ci Panie!

Marta

Dziękuję Ci Panie za to, że pośród wszystkich naszych chorób, schorzeń, słabości i niedomagań zawsze możemy jedno zachować zdrowe: rozsądek.

Marysia


08.12.2014.

Dziękuję za moją Teściową, śp. od 28 lat. Odeszła do Pana w to Maryjne Święto i jest dla nas prywatnym, rodzinnym przykładem świętości...
I dziękuję za odnalezioną komórkę, która dała się poskładać i działa...

mw

07.12.2014.

Dziękuję za spokój, pomimo tego, że dzisiaj zginęła moja komórka...

mw

Dziękuję za spontaniczną modlitwę moich dziewczynek przy wieńcu adwentowym, która wzruszyła mnie do łez, za to że mamy wieniec, za piękno płonących świec, za dar sakramentu pojednania, za rekolekcje adwentowe, za Twoje Słowo Panie i za to, że Jesteś i jestem... Za wszystko co mam, a co od Ciebie pochodzi. Dzięki Ci Panie!!!

Marta

06.12.2014.

Dziękuję za radość z redakcyjnego finiszu, za radość mikołajową Hani, za to, że jestem potrzebna...

mw

05.12.2014.

Dziękuję za wigilijno-mikołajkowy nalot rodzinny :)

Beata

04.12.2014.

Dziękuję za wszystkie Basie, jakie znam - są moją radością!

mw

Dziękuję za ks.Krzysztofa xD i za Alfę :)

Beata

03.12.2014.

Dziękuję za bardzo udane zakupy i za wytrwałość :) i za lodową rozkosz :)

Beata

02.12.2014.

Dziękuję za Twoją żywą obecność w białym kruchym pokarmie dającym moc i radość, dziękuję za dany mi czas na wykonanie dzisiejszej pracy, dziękuję za miłe obdarowanie, dziękuję za szybkie telefoniczne kontakty, dziękuję, Ci, Panie!

mw

01.12.2014.

Dziękuję Ci za adwent, za świętego Charbela oraz za to, że gdy coś się kończy, to coś nowego się zaczyna.

Marysia

Zmieniony: środa, 07 stycznia 2015 20:29
 
RocketTheme Joomla Templates