Czerwiec 2014 - Dzięki za dziś PDF Drukuj Email
Dzięki za dziś
środa, 28 maja 2014 21:06

 


Niebiosa głoszą chwałę Boga,
dzieło rąk Jego nieboskłon obwieszcza.

Dzień dniowi głosi opowieść, 
a noc nocy przekazuje wiadomość.
Nie jest to słowo, nie są to mowy, 
których by dźwięku nie usłyszano;
ich głos się rozchodzi na całą ziemię 
i aż po krańce świata ich mowy.
(Ps 19)

 

Cała natura swoim pięknem oddaje cześć Stwórcy.
Świadczy o Nim - o Jego potędze i dobroci.

Ty też jesteś stworzeniem, które nie tylko swoim pięknem może oddawać cześć Stwórcy, ale także swoim ..... słowem. Świadcz więc o Nim - o Jego potędze i dobroci. Warto.

Jeśli zapragniesz podzielić się swoją wdzięcznością z innymi, zostaw komentarz pod niniejszym artykułem (po zalogowaniu) lub napisz na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Chcesz dowiedzieć się jak Bóg działał w naszym życiu w czerwcu? 
Kliknij więcej...

30.06.2014.

Dzięki Ci Panie za moc przebaczenia i dar Eucharystii. Dzięki Ci, że wystaczy powiedziec "mam pomysł" i wiadomo o co chodzi;) i że pan policjant tylko pgroził palcem, zamiast wlepić mandat.

struś

Dziękuję, że tak szybko odpowiadasz na pragnienia serca :)

Beata

Dziękuję za zmęczenie, które dzięki Tobie, zamieniło się w spokojną radość. Dziękuję za wszystkie zaobserwowane zadziwienia... Dziękuję za dobre działanie komputera, który "postraszył" mnie wyłączeniami... Dziękuję za Twoją troskę o wszystkie sprawy w tym miesiącu, który się kończy...

mw

29.06.2014.

Dziękuję za szczęśliwego Stasia :) Dziękuję za wycieczkę po Lesznie, dziękuję za szczęśliwą podróż do domu. Dziękuję za trafne kazanie. I dziękuję za nieoczekiwane odwiedziny rodziny :)

Beata

Dziękuję za szczęśliwy niedzielny powrót do domu. I za wszystkich, którzy się za mnie modlili :)

Zbyszek

28.06.2014.

Dziękuję za wiarę, nadzieję, miłość, kochanych Płomieniowców i ich posługę. Dziękuję, że czuwałeś na trasie i wszystko się udało nas czas. Dziękuję za cudowny wieczór :)

Beata

Dziękuję za zebranie działkowiczów i akces jednogłośny do projektu obywatelskiego!

mw

Dziękuję za Chile !

Marysia

Dzięki za wczoraj :) W pośpiechu zapomniałam przełożyć urbancard do torebki i jeździłam bez biletu. Dziękuję, że nie było kontroli :)

ab


27.06.2014

Dziękuję za dzisiejszą składankę godzinową od samego rana - za "podstawiony" autobus i szybki spacer przez piękny Ostrów Tumski, za ks. Grzegorza - celebransa Eucharystii, za ciszę modlitewną w Mauzoleum Piastów Śląskich i zakończenie roku szkolnego. Dziękuję za dzisiejsze spotkania w południe i po południu i za Twoją Obecność - dziękuję Ci, Panie!

mw

25.06.2014.

Dziękuję za wszystkie drobiazgi składające się dzisiaj na moją radość a Twoją Chwalę,
Dziękuję!

mw

Panie, dziękuję Ci za jutrzejszy przeszczep Gosi, za to że wreszcie dojdzie do skutku po tak długim czekaniu...

Marysia

Dziękuję za wsparcie Marysi na stronie :) Dziękuję, że czuwasz nad Zbyszkiem. Dziękuję, że jak zwykle przemieniasz łzy w gromki śmiech :)

Beata

24.06.2014.

Dziękuję za przypomnienie, że czas na zalanie zielonych orzechów spirytusem, by mieć lekarstwo na niestrawności, dziękuję za tę receptę mojej Babci.

mw

Dziękuję, że w końcu udało się oddać pracę do dziekanatu :) Dziękuję za otaczającą życzliwość i bardzo, bardzo dziękuję za udaną próbę i rzetelnych ludzi!

Beata

23.06.2014.

Dziękuję za zupełnie nowe doświadczenie Twojej Obecności w Eucharystii

Beata

Dziękuję za szczęśliwe powroty z dwóch wesel i jednej delegacji - druga jeszcze w toku. Dziękuję za obdarowanie sałatą, i za pyszne czereśnie. Podobno oczyszczają organizm ze złogów - jedzone przez miesiąc po 0,5 kg dziennie... Dziękuję za wszystkie leki z Twojej, Panie apteki - naucz nas z nich korzystać...

mw

Dziękuję Ci Panie za U.&Z., za wczorajszą zażartą dyskusję (i za to, że mi na nią starczyło odwagi). Dziękuję za dzisiejszą rozmowę ws. pracy, za nadzieję w sercu, siły i wsparcie.

Marysia

22.06.2014.

Dziękuję za cud Twojej Obecności w Chlebie Eucharystycznym i Winie - dziękuję!

mw

Dziękuję za wiarę, że będzie dobrze :) I za trudną rozmowę, która znów podkopała fundament...

Beata


21.06.2014.

Dziękuję za dzisiejszy dzień, spokojny i cichy, bardzo taki potrzebny - dziękuję...

mw

Dziękuję za wypoczynek i upadek, dzięki któremu uczysz wytrwałości.

Beata

20.06.2014.

Dziękuję za moich kochanych rodziców. Dziękuję za 4 z ostatniego egzaminu! :D I dziękuję, że prawie wszyscy zdali. Dziękuję za pomoc w pracy i kołdrę popołudniu :)

Beata

Dziękuję za piękną pogodę w Boże Ciało, za słońce wyglądające zza lekkich chmur, za miły wiaterek, za obecność Twojego Ludu - wiernych, dających świadectwo, że idą za Tobą. Dziękuję za kapłanów niosących Ciebie wysoko, za Twoje błogosławieństwo i Twoje słowa, a także za homilie wygłaszane przy każdym ołtarzu przez innego duszpasterza, dziękujemy Ci za to świętowanie Bożego Ciała i Krwi Przenajświętszej - naszego pokarmu na życie wieczne...

mw

19.06.2014.

Dziękuję za transmisje, które pomogły być dzisiaj blisko Ciebie :)

Beata


18.06.2014.

Dziękuję za zdany egzamin, oddaną pracę dyplomową i miłe popołudnie.

Gosia

17.06.2014.

Dziękuję, że katar tak bardzo nie cieknie oczami i mogłam pracować :) I dziękuję, że pomagasz Łukaszowi

Beata

Dzięki składam Ci, Panie, za Twoje twórcze prowadzenie w redagowaniu STU NUMERÓW pisma "U ŚWIĘTEJ RODZINY", za ludzi współpracujących, autorów, składaczy, za czytelników przede wszystkim! Dziękuję Ci za okazję do oddawania Tobie chwały, Boże w Trójcy Jedyny - Ojcze, Jezu i Duchu Święty. Dziękuję za Maryję i za sanktuaria odwiedzane i opisywane - dziękuję !

mw

16.06.2014.

Dziękuję, że gardła starczyło do ostatniej piosenki i dziękuję za herbatę z brzoskwinią w miłym towarzystwie :)

Beata

Dziękuję za przypomnienie, że prawda jest nam potrzebna do wyzwolenia się z ciemności.

mw

Dziękuję za trzeci termin i zaliczenie, za siły do funkcjonowania i rzucone wyzwanie, dzięki czemu dotarłam dziś na spotkanie. Dzięki Ci za konferencje i sito, które przesiewa. Za walkę, która się toczy i za "nożyczki".

struś


15.06.2014.

Dziękuję za "margaretkowych" niedzielnych kapłanów - ks. Piotra i ks. Wojciecha.... Dziękuję za pozdrowienie papieskie dla pomocy domowych i opiekunek z całego świata.... Dziękuję za dobre słowa i łaskę opanowania, gdy były złe... Dziękuję za wiarę w Trójosobowego Boga, za Ojca i Syna - Zbawiciela i Ducha Świętego - działającego z mocą i miłością...

mw

14.06.2014.

Dziękuję za czas na sobotnie porządki, za inicjatywę spotkania klasowego 10 lat po maturze, za wspólny obiad rodzinny, za Twoje błogosławieństwo przy pracach remontowych i w plenerze, za wszystko dziękuję, co stanowiło dzisiejszy dzień...

mw

Dziękuję za tych, którzy pamiętają, że nie mam Facebooka i zawsze przekazują potrzebne wieści :) Dziękuję za pomoc w nauce i dziękuję za odwiedziny Jędrusia i Mateusza dzięki czemu chociaż chwilę było mniej samotnie :) I dziękuję za radosną nowinę od Staszka
I za deszcz... bardzo Ci dziękuję za deszcz :)

Beata

13.06.2014.

Dziękuję za świadectwa Twojego działania z mocą, przemiany z letności w żar ognia...
Dziękuje za nauczanie ks. Wojtka, że bycie dzieckiem Bożym to za mało - trzeba być dzieckiem Światłości...dziękuję za wszystkie argumenty, oparte na Twoim Słowie. Stawiasz coraz wyżej poprzeczkę!

mw

Dziękuję, że powoli uczę się zaufania do własnych umiejętności i polegania na swoich przekonaniach. Dziękuję za pyszne gotowanie z mamą :) I dziękuję za maila od Basi i jej cudną koronkę :)

Beata

12.06.2014.

Dziękuję za luz w przychodni i za chłodny ranek... Dziękuję za Ciebie, Panie Jezu, który dajesz się nam Cały, a dziś szczególnie dziękuję za Twoje Najświętsze Serce, które czcimy, bo doświadczamy przemiany naszych serc na podobieństwo Twego, o co pokornie prosimy.. Dziękuję Ci Panie za Odnowę, za kapłanów wprowadzających chrzest w Duchu Świętym, za Orzecha i dziękuję Ci za Marysię - za to piękne świadectwo nowego narodzenia się dla Miłości.....

mw

Wooow! Panie Boże, dziękuję za sukienkę od Magdy...

Marysia

Dziękuję za dobry czas w pracy, dziękuję za niespodziewane spotkania :) dziękuję za długo wyczekiwany czas na czytanie książek ^^ i dziękuję za pomoc przy nauce

Beata

11.06.2014.

Dziękuję za łaskę do nocnej korekty - aż do świtu - na dwie głowy i cztery ręce...
Dziękuję za chłodnik - najlepsze danie na upały!

mw

Dziękuję, że mnie dzisiaj poprowadziłeś i zdążyłam prawie wszystko załatwić :)

Betka


10.06.2014.

Dziękuję za zakończone prace i klimatyzację

mw

Dziękuję za odebrany antyplagiat, dorobione comarchy, idealnie dopasowaną komunikację miejską, fajne spotkanie, obiad z Łukaszem, kolokwium, odpoczynek i klimatyzację :)

Beata

09.06.2014.

Dziękuję, że gdy łaskę dasz, to wszystko jakoś tak :)

Beata

Dziękuję za dzisiejsze święto - NMP Matki Kościoła, naszej Matki... Dziękuję za wskazówki lekarza i leki, za spotkania w przychodni, za dobrze rozpoczętą sesję Kamila, za dzisiejszą katechezę i modlitwę, za odmładzającą się wspólnotę, za Twoją Obecność, za wszystkie dobre wiadomości i za cały tak bardzo upalny dzień - dziękuję Ci Panie.

mw

08.06.2014.

Dziękuję, że podnosisz, kiedy tak ciężko wstać. I za Tomka z Anią, którzy dzielnie "trzymali wartę" i za próbę sił.

struś

Dziękuję za włączenie Ignasia do grona Twoich dzieci :)
I dziękuję za Twoją harmonię... I że gardło prawie nie boli :)

Beata

Dziękuję Ci za posłanie mnie do służby :)

tu

Dziękuję za Twój Wieczernik, za wielką Twoją rodzinę uwielbiającą Pana, zwłaszcza za siedzącą obok mnie siostrę z Kamieńca, którą Ty kochasz, a ja miałam jej to przekazać...

mw


07.06.2014.

Dziękuję za Twoje prowadzenie

Beata

06.06.2014.

Dziękuję za Twoje Serce - kochające nas tak bardzo...
i za Serce Twojej Matki, które będziemy wspominać i wynagradzać za grzechy - w pierwszą sobotę miesiąca - na Jej osobistą prośbę...

mw

Za genialnego Możdżera i genialnego Mosia wraz z genialnymi smyczkami naszej orkiestry, czyli za dzisiejszy koncert dziękuję Ci Panie. I za Grupę Filharmonia, która dzielnie uczęszczała w tym sezonie na koncerty. Za cały ten sezon, za ten wspaniały Twój pomysł z muzyką i talentami, którymi nas obdarzasz - dziękuję Ci Boże.

Zbyszek

Dziękuję za mobilizację do posprzątania...

Maria

Dziękuję za wysłuchaną modlitwę. Dziękuję za Dorotę. Dziękuję za odnaleziony horyzont! Dziękuję za wzruszający czas z Tobą w kościele, za poczucie jakbym pierwszy raz przystępowała do Komunii. Dziękuję za dzisiejsze wzruszenie Twoją dobrocią. Dziękuję za niesamowity czas z Tobą.
Dziękuję również za piątek i miłą przerwę ;)

Beata

05.06.2014.

Dziękuję, że udało się załatwić kilka spraw na uczelni, dziękuję za Łukasza i wspólny śmiech, pierwszy sukces oraz za trudne decyzje.

Beata

Za papieża Franciszka i Jego słowa do Odnowy - dziękuję!

Maria

04.06.2014.

Dziękuję za wczorajszy reset i dzisiejszą pomoc w szlifowaniu pracy.

Beata


03.06.2014.

Dzięki za to, że mnie potrzebujesz i dajesz wspaniałą pomoc i cieszysz się z naszej pracy i błogosławisz nam i kochasz!

mw

Dziękuję Ci Panie za ten niesamowity pokój Księgi Mądrości, z którego mogę czerpać. Dziękuję za dzisiejszą rozmowę ws. pracy i za wszystkie następne rozmowy, które są przede mną.

Marysia

02.06.2014.

Boże Ojcze, dzięki za dziś.Właśnie dzisiaj było mi dane napotkać Waszą stronę. Bardzo piękna, wartościowa. Bóg zapłać za wszystko co czynicie, na chwałę Bożą. Szczęść Boże!

Alina

Dziękuję, że pomogłeś mi dotrzeć na SM oraz dziękuję za rozmowę z Łukaszem.

Beata

01.06.2014.

Dziękuję, że pomogłeś mi zwlec się z łóżka...

Beata

Dziękuję za Dzień Dziękczynienia! Dziękuję za siedmiu nowych chrześcijan....

mw

Dziękuję Ci Panie za warsztaty w Koninie, rozmowy z Anią, za Danusię i Zbyszka oraz za wolność powrotu.

Marysia

Zmieniony: środa, 02 lipca 2014 22:35
 
RocketTheme Joomla Templates