Maj 2014 - Dzięki za dziś PDF Drukuj Email
Dzięki za dziś
poniedziałek, 28 kwietnia 2014 21:51

 

Eugeniusz_Kazimirowski.jpg


Alleluja.
Dziękujcie Panu, bo jest dobry,
bo Jego łaska trwa na wieki.
(Ps 118, 1)

Czym dzisiaj obdarzył cię dobry Bóg?

Jeśli chcesz Mu podziękować - zostaw komentarz pod niniejszym artykułem (po zalogowaniu) lub napisz na adres:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Chcesz dowiedzieć się jak Bóg działał w naszym życiu w maju?
Kliknij więcej...

 

31.05.2014.

Dziękuję za udany wieczór panieński Basi :) Dziękuję za Stasia, mojego rowerowego taksówkarza :D

Beata

30.05.2014.

Dziękuję za szczęśliwie przebytą drogę w największej ulewie, za Szymka, za miłe spotkanie z Krysią, jej córką i wnuczką, za wspomnienia i plany, które może dojdą do skutku, jeśli tak poprowadzisz... Dziękuję za zmianę pogody...

mw

Dziękuję za urodziny mamy spędzone w najbliższym gronie. Dziękuję, że w pracy jakoś idzie. Dziękuję za przepiękną tiarę dla Basi :) I dziękuję, że pomagasz, oj pomagasz :)

Beata

29.05.2014.

Dziękuję za 2 wielbłądy :D i masę innych rzeczy :D Dziękuję za pomoc Ani :) Dziękuję za odpoczynek w kolejce do promotorki. I dziękuję za Marię, dzięki której wróciłam do biblioteki :) z wielkim zaskoczeniem :)

Beata

28.05.2014.

Dziękuję za Anię, Gosię, Stasia i jego tatę oraz wspólny czas :)

Beata

27.05.2014.

A ja dziękuję za deszcz :) chociaż te potoki trochę niepokojące ;) dziękuję za Anię, która znalazła dla mnie dwie chwile :) Dziękuję za Miszę i cały wesoły sztab :) Dziękuję za moją rodzinę, za Ewę, Łukasza, Mateusza, ciocię Grażynkę, wujka Andrzeja i "przypadkiem" razem spędzony czas :) Dziękuję, że JESTEŚ i pomagasz, wspierasz i leczysz, prowadzisz i nie odchodzisz

Betka

O Panie, dziękuję za białą spódnicę i dzisiejszą rocznicę.

Marysia


26.05.2014.

Dziękuję za Twoją cierpliwość, za Pokarm Życia i za truskawki....

mw

Dziękuję, że Matka Boska jest też moją matką :) Dziękuję za mamę mojej mamy i za moją mamę :) I dziękuję, że Staś już wrócił :)

Beata

25.05.2014.

Dziękuję za ks. Adama, za jego urodziny i święcenia kapłańskie, których rocznicę świętował dzisiaj w miłym gronie dawnych parafian; dziękuję za radosne spotkanie z dziećmi - w wigilię Dnia Matki; dziękuję za dobre wiadomości i nadzieję.

mw

Dziękuję Ci Panie Boże za wygrany w Dwójeczce bilet i za dzisiejszy spektakl, dziękuję za książki znalezione w antykwariacie i za to, że powoli się układa PLAN.

Marysia

Dziękuję, że przypominasz o delikatności

Beata

24.05.2014.

Dziękuję za deszcz :)

Beata

Dziękuję za "majówkę" z przyjaciółmi....

mw

23.05.2014.

Dziękuję za wypoczynek, spotkanie z Ulą i Twoje niepodważalne metody, bym na pewno nie zapomniała odpocząć :P

Beata

22.05.2014.

 

Dziękuję za Łukasza, który przeżywa kolejną rocznicę urodzin, za wspólny czas i naszą przyjaźń.

Beata

Dziękuję za wiatr łagodzący dzisiejszy upał.

mw

21.05.2014.

Dziękuję za poczucie wakacyjne, za czas z rodziną, za Jędrusia i Staszka 

Beata

Dziękuję Ci, Panie za ofiarnych fotoreporterów Powstania Warszawskiego, za techniczne możliwości filmowe, dzięki którym możemy zobaczyć po latach prawdę o walkach obronnych w stolicy i jednym wielkim gruzowisku...Dziękuję za trud odbudowy Warszawy - niewyobrażalne dokonanie... Dziękuję za dzisiejsze spotkanie małej grupy, za Elę "zdalaczynnie" wspierającą nas modlitwą, za wspomnienie o przyjaźni i dobrym, świętym życiu, za to, że stawiasz na mojej drodze ludzi wspaniałych, a także innych, potrzebujących pomocy - dziękuję Ci, Panie.

mw

Dziękuję Ci Panie za "Słowo na dzień" w Dwójce dziś rano i za moc Psalmów.

Marysia


20.05.2014.

Dziękuję za Szymka, za pozytywny wynik jego badania i za dzisiejszą piękną pogodę.

mw

Dziękuję za Twoją pomoc w pracy :) Dziękuję, że udało się zrobić projekt :) Dziękuję, że pomogłeś Łukaszowi. I dziękuję, że w końcu można chwilę odetchnąć popołudniu :)

Beata

19.05.2014.

Dziękuję za dziś, za pobudkę i lekarza, za wspomnienia Uli, za spotkanie modlitewne i lekarstwo...

mw

Dziękuję za niesamowitą niespodziankę na wieczór! :D Jesteś niesamowity! :) Dziękuję za radość płynącą ze słów taty i za jego dumę, która jest moją dumą :] Dziękuję za radość, która mi dajesz, za odrodzenie. Dziękuję za zaskakujące siły mimo bardzo krótkiego snu. Dziękuję za poprowadzenie konferencji na MG. I dziękuję za wolność śpiewania :)

Beata

18.05.2014.

Dziękuję za życie Karola Wojtyły, w dniu Jego urodzin, za świadectwo świętości, niedościgłe, dziękuję za Twoje wybranie Go i prowadzenie - dla naszej przemiany i umocnienia w wierze...
Jak mówił: tu, w Wadowicach wszystko się zaczęło - życie - 94 lata temu...
Dziękuję Ci, Panie za to życie - dla nas...

mw

Dziękuję za Czuwanie w Częstochowie: to, które się właśnie skończyło, i to w 1996 roku, od którego zaczęła się moja droga w Odnowie. Dziękuję za to szczególne miejsce, jakim jest Jasna Góra. Za to, że wciąż czynisz wszystko nowe. I za tych wszystkich wspaniałych Bożych szaleńców - dziękuję!

Maria

Za wspaniałe dwa dni w Częstochowie, za wszystkie łaski, za wszystkich ludzi, z którymi byłam DZIĘKUJĘ

ab

Dziękuję Ci Panie za Twój wspaniały dar Odnowy w Duchu Świętym i za wszystkich, którzy ten dar przyjmują i podają dalej.

ws

Dziękuję za pobudkę z pieśnią na ustach :) Dziękuję za skończenie pisania pracy magisterskiej :) I serdecznie dziękuję, że dane do projektu zaczęły działać :)

Beata


17.05.2014.

Za Staszka filmy i uporządkowane mp3 oraz Doroty śpiewniki, za LG przygotowaną jak zwykle przez Zbyszka, za nasz zmoknięty sztandar, za Mocnych w Duchu i wszystkie starocie, które wyśpiewaliśmy, za wyprawę przez błoto do Pana Jezusa, za spotkania dawno niewidzianych osób, za to, że wytrwaliśmy z radością i w radości - dziękuję Ci Panie.

Zbyszek

Dziękuję Ci Panie za dobrą noc i karniaczka, dzięki czemu były świeże bułki na śniadanko i wypasioną kanapkę od Iwonki:). Dzięki Ci Panie, za toczącą się walkę i zwycięstwo i za Dorotkę i Kubę, dzięki którym mogłam mieć przy sobie to czego zapomniałam.

struś

Dziękuję za dwa dni wielbienia Ciebie w tak licznym gronie, dziękuję za odnowienie przymierza, za wysłuchane konferencje i śpiew z Mocnymi w Duchu...
Dziękuję za Twoje błogosławieństwo, potwierdzone znakami - jak świecące słońce po całym dniu cierpliwego trwania w deszczu.

mw

Dziękuję Ci Panie za udany wyjazd; za samo doświadczenie podróży, drogi. Za deszcz, za siły i kondycję, za śpiew, za wszystkie znajome twarze... Za to, że zdążyłam rano do kaplicy Cudownego Obrazu i za to, że później w tym megatłumie spotkaliśmy się "przypadkiem" z Rafałem.

Marysia

Dziękuję za prawie skończoną pracę magisterską. Dziękuję za marzenia, które pomagasz spełnić. Dziękuję za czas z rodziną. I dziękuję, że prowadzisz po właściwych ścieżkach. I dziękuję, że Ewa z Moniką jadą na rekolekcje :) Jesteś wielki!

Beata

16.05.2014.

Dziękuję, że mogłam doświadczyć Ciebie idącego w Monstrancji, za niespodziewane przytulenie i łzy, gdy przechodziłeś tuż obok.

struś

Dziękuję za szczęśliwą podróż w obie strony. Dziękuję za trochę podskoków :) I dziękuję za Twoją ojcowską miłość.

Beata

15.05.2014.

Dziękuję za troskę. Dziękuję za fajny dzień w pracy. Dziękuję za ciekawą końcówkę książki. I dziękuję za spotkanie rozradowanej Kasi :)

Beata


14.05.2014.

Dziękuję Ci za Biblię.

Marysia

Dziękuję za Twoją miłość i za to, że Cię kocham :)

Betka ;)

13.05.2014.

Dziękuję za rozmowę z Łukaszem :) i za kręcące krzesło oraz śmiech Asi :D I dziękuję Ci bardzo, bardzo, że pomogłeś mi dzisiaj rano się zwlec oraz za moich rodziców dziękuję Ci Panie.

Beata

Dziękuję za uratowane 33 lata temu życie naszego świętego Jana Pawła II, dziękuję za Twoją Matkę upominającą się w Fatimie o nasze modlitwy, o pierwsze soboty, o nawrócenie Rosji, dziękuję za mocną wiarę "maluczkich"...dziękuję!

mw

Za udaną operację Bożenki, za list od chrzestnej i za promocję u optyka :-) barrrrrdzo Ci dziękuję Panie Boże.

Marysia

Dzięki Ci za przespane 7h po raz pierwszy od dawna, za przyjęty i obroniony projekt. Dziękuję za dodanie wczoraj siły i odwagi. Za to, że jesteś, prowadzisz i pilnujesz każdego dnia, bym nie zbłądziła.

struś

12.05.2014.

Dziękuję za poczucie beznadziejności i Twoje otwarte ramiona w postaci Kasinych rąk i za to, że była w pobliżu. Dziękuję za pustkę w głowie, dzięki czemu mogłam poddać się Twojemu prowadzeniu. I za Olkowe ryżówki, zabijające głód:)

struś

Dziękuję, że popchnąłeś mnie pod odpowiednie skrzydła w ostatniej chwili...

nightingale

Dziękuję za cuda Twojej niedzielnej obecności, za rozmowy braci po wielu latach milczenia, za podane ręce - gesty pokoju i przyjaźni, za radość bycia razem, za Julkę, Jonasza i Jeremiasza, a także za nowego chrześcijanina - Maksymiliana....

mw


11.05.2014.

Dziękuję za Twoje prowadzenie. Dziękuję za rozstępujące się chaszcze. Dziękuję za pieśni, szczególnie na wyjście. Dziękuję za szalenie trudne doświadczenie...

Beata

10.05.2014.

Dziękuję za pomyślne "zbiegi okoliczności", za wszystkie spotkane dzisiaj osoby, za wysłuchane modlitwy, za taksówkarza, który oddał zgubiony portfel z dokumentami i pieniędzmi. Błogosław mu Panie, i lekarzom w poniedziałkowej operacji, za co już teraz dziękuję.

mw

Dziękuję za Twoją nieocenioną pomoc w pisaniu.

Beata

09.05.2014.

Dziękuję za ostatni dzień praktyk :) Dziękuję za owocną pracę i szybsze wyjście do domu :D Dziękuję za czas ze Stasiem i Jankiem :)

Beata

Za  Guarneri del Gesu i za to, że mogłem usłyszeć jego skrzypce z 1744 roku - dziękuję Ci Boże.

Zbyszek

Dziękuję za zakończenie potwornej wojny, dziś wspominane i za to, że mogłam żyć w czasach pokoju, dziękuję Ci Panie!

mw

Dziękuję Ci za dzisiejsze zakupy, i że zaprowadziłeś mnie do książki o Santiago de Compostela, a potem idealnie punktualnie na Mszę.

Marysia


08.05.2014.

Dziękuję za Stasia :) I za wolny pracowity dzień :) I za spacer ze struśkiem :)

Beata

Dziękuję za świętego biskupa Stanisława, patrona Polski, zamordowanego w czasie sprawowania Mszy św. przez króla Bolesława Śmiałego, który żałował popełnionego czynu, pokutował jako banita, pracując ciężko fizycznie w lasach Osjeku i został pochowany, wyznawszy przed śmiercią kim jest i co zrobił - na zewnątrz kościoła, co upamiętnia tam tablica ufundowana po przeszło ośmiu wiekach przez polskich legionistów. Dziękuję, że mnie tam zaprowadziłeś i mogłam pomodlić się nad grobem tego mordercy...
Dziękuję za wszystkie Stasie i Stanisławów, których spotkałam, za ich wiarę i dobry przykład życia...

mw

07.05.2014.

Dziękuję za małą grupę, za dzisiejsze dzielenie się "Kim jest dla nas Maryja", za wiersze "maryjne" Ani, a zwłaszcza odmówioną razem litanię...

mw

Dziękuję za czas z tatą :)

Beata

06.05.2014.

Dziękuję za samochodowe mijanki z płomieniowcami z samego rana i poczucie, że już na pewno musi być dobrze... i było :) I za to baaaardzo Ci dziękuję

Beata

05.05.2014.

A ja już dziękuję za jutro, choć nie wiem, co się stanie :)

Zbyszek

Dziękuję za zaskakujący i trochę trudny dzień

Beata

Dziękuję za pogodowe niespodzianki, za piękną zieleń pokrytą bielą śniegu, na krótko... dziękuję za malownicze i pachnące słodko pola żółtego rzepaku... dziękuję za ciepłe słońce, za przyjazd Hani i radość, za Twoje błogosławieństwo... za Huberta, nowego chrześcijanina... dziękuję za szczęśliwy powrót do domu.

mw


04.05.2014.

Dziękuję za trudne nauki...

Beata

03.05.2014.

Dziękuję za powrót do magisterki, która na szczęście ma się już ku końcowi :)

Beata

02.05.2014.

Dziękuję za leniwy czas ze Stasiem :) Dziękuję za długo wyczekiwaną wiadomość i związaną z nią ulgę :)

Beata

01.05.2014.
Dziękuję za pomoc Ani :) Dziękuję za super czas ze Stasiem, Sandrą i Kubą ;) I że wieczorne czwartki nie poszły na marne :D

Beata

Radości Twojej nikt mi nie zdoła odebrać. Dziękuję Ci Panie za radość i nadzieję.

Marysia

Zmieniony: czwartek, 05 czerwca 2014 20:15
 
RocketTheme Joomla Templates