Uśmiechnij się! PDF Drukuj Email
DKF Płomienia Pańskiego
wtorek, 01 kwietnia 2014 23:43

Nie daj się nabrać w Prima Aprilis! Wprawdzie zawsze pamiętamy, że 1 kwietnia jest świętem żartów i uśmiechu, to jednak często nabieramy się na drobne figle i psikusy. Zgodnie z primaaprilisowym zwyczajem na mały żarcik pozwoliliśmy sobie także na stronach Płomienia Pańskiego.

Oczywiście chodzi o zaproszenie do naszego Dyskusyjnego Klubu Filmowego znakomitego reżysera Andrzeja Wajdy. I choć pomysł zapewne wydał się wyborny, to jednak jak na razie musimy go przyjąć jedynie w kategorii żartu. Chociaż jeśli się głębiej zastanowimy, to kto wie, może kiedyś i nam uda się spotkać z tak znanym i wybitnym twórcą filmowym.

Przyznając się do primaaprilisowego psikusa gratulujemy tym, którzy nie dali nabrać się na ten mały żarcik, a tym, którzy uwierzyli obiecujemy, że na kolejne projekcje DKF zaprosimy już na poważnie równie znakomitych i wyjątkowych gości.

Już dzisiaj zapraszamy na film „Barabasz” (rok produkcji 2012), który zostanie wyświetlony w piątek, 11 kwietnia o godzinie 19.00. Spróbujemy też odpowiedzieć na pytanie kim był biblijny Barabasz? Przestępcą i mordercą? Czy może patriotą i powstańcem przeciw rzymskiemu okupantowi? Skorzystamy przy tym z pomocy eksperta, a będzie nim zaproszony gość specjalny, ksiądz Wojciech Jednoróg. 

Więcej szczegółów (już całkowicie na poważnie) wkrótce!

Na koniec jeszcze odrobina humoru o primaaprilisowych żartach i dowcipach.

Zmieniony: czwartek, 03 kwietnia 2014 23:13
 
RocketTheme Joomla Templates