Kwiecień 2014 - Dzięki za dziś PDF Drukuj Email
Dzięki za dziś
poniedziałek, 31 marca 2014 21:34

 

Błądzili na pustyni, na odludziu: do miasta zamieszkałego nie znaleźli drogi. Cierpieli głód i pragnienie, i ustawało w nich życie. W swoim ucisku wołali do Pana, a On ich uwolnił od trwogi. I powiódł ich prostą drogą, tak że doszli do miasta zamieszkałego. Niech dzięki czynią Panu za Jego miłosierdzie, za Jego cuda dla synów ludzkich, bo nasycił tego, który jest zgłodniały, i łaknącego napełnił dobrami. (Ps 107, 4-9)

Przed czym dzisiaj obronił Cię Bóg? Od jakiej trwogi Cię dziś uwolnił? Jaką radość wprowadził dzisiaj w Twoje życie, w życie Twoich bliskich? Czy w ogóle dzisiaj B Y Ł ... ?

Jeśli tylko chcesz, to podziękuj dzisiaj Bogu za każdy ucisk dnia dzisiejszego, za każdy trud z jakim przyszło Ci dzisiaj walczyć, za kolejny zakręt na swojej drodze, za kolejny upadek, za łzy i cierpienie.
Jeśli tylko chcesz, to podziękuj dzisiaj Bogu za każdy ucisk i trud, z którego wyszedłeś zwycięsko dzięki Jego pomocy, za kolejną wyprostowaną ścieżkę, za powstanie z kolejnego upadku, za otarcie łez cierpienia i przemienienie ich w łzy radości.

Jeśli wątpisz, że Jest obecny w Twoim życiu - podziękuj za to. To znak, że nie jest Ci obojętny, że szukasz. A kto szuka, ten znajdzie.
Jeśli widzisz Jego działanie w Twoim życiu - podziękuj za to. Możesz być umocnieniem dla wielu strapionych dusz.

Nie zwlekaj. Jeśli masz pragnienie podzielenia się odpowiedzią na pytanie

Jak dzisiaj Bóg działał w Twoim życiu ?

zostaw komentarz pod niniejszym artykułem (po zalogowaniu) lub napisz na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Chcesz dowiedzieć się jak Bóg działał w naszym życiu w kwietniu? Kliknij więcej...

30.04.2014

Za medytacje nad myciem schodów...dziękuję.

mz

Dziękuję za Radość dnia dzisiejszego :) Dziękuję za spojrzenie :) Dziękuję, że nie muszę iść w piątek do pracy :) Dziękuję za czas spędzony z Gosią i Sandrą

Beata

Dzięki za zdążenie na czas w ostatniej sekundzie, za Dorotkę i spotkanie na trasie. Dziękuję za dar świętości JPII i możliwość uczestniczenia w Eucharystii pod przewodnictwem Franciszka, za dłuuuuuuugi, ale bezpieczny powrót do domu. Za plac zabaw z chłopakami i wieczorne spotkanie z Becią..

struś

29.04.2014.

Dziękuję za Anię, Gosię i rewelacyjne wieści od Magdy! :D Jesteś niesamowity :] Dziękuję! :)

Beata


28.04.2014.

Dziękuję Ci, że poradziłam sobie z papierzyskami w pracy i z panem M. Dziękuję Ci, że teraz wreszcie będzie można odetchnąć, że czeka mnie piękny maj, że psalmy się kończą i nadchodzi coś n o w e g o.

Marysia


Dziękuję za Twoje barwy szczęścia :)

Betka ;)

27.04.2014.

Dziękuję za Twoje miłosierdzie, dzisiaj świętowane. Dziękuję za czterech papieży, dwóch ogłoszonych świętymi, dwóch jeszcze w drodze do świętości, dziękuję za wszystkich kapłanów zaangażowanych w prostowanie naszych ścieżek, dziękuję za piękny dzień, radość ludzi i uroczystość otwarcia partynickiego sezonu, dziękuję za każde Twoje stworzenie, kochający nas Boże!

mw

Dziękuję, że Jan Paweł II został świętym i będzie świadectwem dla pokoleń. Dziękuję za pobudkę o 7 rano. Dziękuję za ks. Mariusza, dziękuję za refleksję. Dziękuję za spotkanie Wiesi :) Dziękuję, że łapiesz uciekające kurczaki i czule całujesz je w główkę... Dziękuję za dzisiaj

Beata

26.04.2014.

Dziękuję za odpoczynek :) Dziękuję, że w końcu mogłam się wyspać. Dziękuję za śniadanie z Karczami :) Dziękuję za wyśmienity obiad. Dziękuję za maila od Gosi, czas ze Stasiem i jutrzejszy wypad :) I dziękuję za nadzieję w sercu...

Beata

25.04.2014.

Dziękuję, że nawet w pracy dałeś odpocząć :) Dziękuję, że się dobijasz do mnie.

Beata

24.04.2014.

Dziękuję za skrócone zajęcia i pomoc przy wprowadzaniu danych do mgr

Beata

Dziękuję za dzisiejszą Ewangelię, w której prosisz - Zmartwychwstały Jezu - o "coś do jedzenia" i bierzesz...i jesz wobec wszystkich..., a także oświecasz umysły... Dziękuję za dzisiejsze pożegnanie Aliny, która zmarła w Wielki Piątek...

mw

23.04.2014.

Dziękuję za Świętego Wojciecha - Patrona Polski! Dziękuję za ks. Wojtka, za Wojtka K. x 2, dziękuję za przypominanie wszystkich ważnych spotkań i za możliwość ponownego obcowania, dzięki mediom, z naszym ukochanym Ojcem Świętym Janem Pawłem II...

mw

Dziękuję za Twoją obecność w moim życiu, za to, że podnosisz mimo upadków i nie znasz słowa "kompromitacja", że wyniki się unormowały i można odetchnąć z ulgą;)

struś

Dziękuję za umowy :) I dziękuję, że Jesteś

Beata


22.04.2014.

Dziękuję za wtorek wielkanocny.
Dziękuję za życie Krystyny - dzisiaj żegnanej, za jej święte życie, bo byłeś w nim Obecny i Widoczny...

mw

Dziękuję za to, że zmniejszasz stres. Dziękuję, że mimo wszystko mogę polegać na Tobie. Dziękuję za rozmowę z Sandrą i niespodziewaną prośbę od Magdy :)

Betka

21.04.2014.

Dziękuję za wypoczynek i spokojny dzień. Dziękuję za sromotny upadek... bym znów polegała na Tobie. Dziękuję za pomoc i przysługę Zbyszka i za jego wytrwałość w tworzeniu PPP szczególnie w okresie świąt.

Beata

20.04.2014.

Dziękuję za ten czas bez organów w kościele, za moc śpiewu ku Twojej chwale, za Twoje zwycięstwo! Dziękuję za czas z rodziną. I dziękuję, że wszystko było pyszne :)

Betka

Dziękuję Ci za piękną liturgię Paschalną, za wszystkich, którzy trudzili się dla Twojej chwały wyśpiewać Alleluja!!! Dziękuję za homilię w czasie wigilii paschalnej - ks. Mariusza: "Jezus prawdziwie zmartwychwstał! Ale czy ty prawdziwie w to wierzysz?"

mw


19.04.2014.

Za Triduum - dzięki Ci Jezu Chryste Zmartwychwstały.

Zbyszek

Dziękuję za Staszka, Karczów i wspólne święcenie pokarmów. Dziękuję za moc wzruszeń. Dziękuję za ulgę, że już znów Jesteś w Tabernakulum. Dziękuję za Twoje Zmartwychwstanie.

Beata

Dziękuję za kapłanów...za "margaretkowe" modlitwy... Dziękuję za rozpoczęcie świętowania Bożej Miłości - dla naszej wolności i zbawienia.

mw

18.04.2014.

Dziękuję za piękno Mazowsza, za kury, kozie mleko i poranne koguty:) Dziękuję za całą rodzinę Szewczyków i ich serdeczność.

Gosia

Dziękuję za 10-tą rocznicę 18-stych urodzin mojej siostry :) Dziękuję za list z uczelni i stypendium! :D Dziękuję za przepięknie pachnące żonkile ^^ i Pana, który dał mi dwa gratis :) Dziękuję za uprzejmych kierowców. Dziękuję za odkrytą nową pieśń. Dziękuję, że pomagasz i J E S T E Ś mimo wszystko...

Betka


17.04.2014.

Dziękuję za rozpoczętą właśnie trzydniową Liturgię. Bądź Panie uwielbiony...

Zbyszek

Dzięki Ci za księdza Wojtka, który zawsze znajdzie czas. Za spacer i godność dziecka Bożego.

s.

Dziękuję za kapłanów, za Eucharystię, za Twój Testament. Dziękuję za moc wzruszeń i że taką właśnie mnie stworzyłeś delikatną... Dziękuję za udany debiut boczkowy. Dziękuję za Twoją pomoc. I dziękuję, że bark mnie przestał boleć.

Betka

16.04.2014.

Dziękuję za zawłaszczenie mnie w spokoju myśli, w ciszy i ogólnej słabości...
Dziękuję za pewność Twojej obecności i za znaki błogosławieństwa...
Dziękuję za inne przygotowanie do Paschy tym razem, zupełnie inne...
Dziękuję za wszystko!

mw

Dziękuję za to, że w końcu mogłam cały dzień spędzić na pieczeniu, co daje mi tyle radości:) Dziękuję za ikony Rublowa i praskie witraże.

Gosia

Dziękuję, że pomagasz wstawać rano, kiedy zdecydowanie za późno idę spać... ;) Dziękuję, że koniec się zbliża :) I dziękuję za maila od strusia...

Beata

15.04.2014.

Dzięki za dziś bo to Twój dar ale szczególnie za wczoraj :) Za rocznicę ślubu i pierwszą "od wieków" randkę ;) za wspólny czas bez dzieci i cudowne bycie przed Tobą u Dominikanów, za spojrzenie mojego Męża jak w dniu ślubu i słowa kocham Cię wypowiedziane w Twojej obecności... Dzięki, że prawdziwie kochać się możemy tylko z Tobą i przed Tobą

Marta

Dziękuję Ci Panie za radość w sercu, za siłę płynącą z Twojej miłości. Za to, że mogę być Twoim dzieckiem.

Gosia

Dzięękuuuujęęęę za deszcz ^^ I przemoczone buty xD I za pogawędki z Anią :)

Beata


14.04.2014.

Dziękuję za Twoją Obecność i czas na trwanie...

mw

Dzięki Ci za promyczek nadziei na lepsze jutro. Za tych dwoje, co są świadectwem, za decyzję oddania serca i łzy oczyszczenia. Za wczorajsze rysowanki, kredki i nieskończone pokłady dziecięcej energii:)

struś

Dzięki, że w końcu udało mi się zebrać i odpisać Beatce i za jej błyskawiczną odpowiedź. Dzięki za spowiedź wielkanocno-przedślubną. Dzięki, że mam za co dziękować!

BB

Dziękuję za masę uczuć :) Dziękuję za Michała i Klaudiusza. Dziękuję, że udało się zakończyć part2 :) I za zdjęcie Nikosia! :) Dziękuję, że wspomogłeś Stasia i dziękuję za flirtowny księżyc, od którego nie mogłam oderwać oczu :) A! I dziękuję, że gardło mnie już prawie nie boli :)

Becia

13.04.2014.

Dziękuję za kompletne wyczerpanie, dziękuję za wczorajsze decyzje, dzięki którym nie czuję się gorzej. Dziękuję, że zmusiłeś mnie do odpoczynku :) Dziękuję za pogaduchy z Ulą i Piotrkiem :)

Beata

12.04.2014.

Dziękuję za wyjście ze Staszkiem i pogaduchy z Jankiem

Beata

Za dzisiejszy spacer dziękuję Ci Panie.

Marysia


11.04.2014.

Dziękuję, po wczorajszym odpoczynku, za nowy dzień z Szymkiem, za jego apetyt i dający radość uśmiech zadowolenia.

mw

Dziękuję za moich kochanych rodziców! Dziękuję za fajną pracę :) I dziękuję za wieczór panieński Magdy :)

Beata

10.04.2014.

Dziękuję za dobrą pracę komputera, za wszystkie maile i telefoniczne rozmowy...
Dziękuję za każdą z tych osób, które ufnie zwracają się do Ciebie...
Dziękuję za Twoją Obecność i za błogosławieństwo...
Dziękuję za wszystkie dobre myśli...

mw

Dziękuję, że czuwasz :) Dziękuję za Stasia i dziękuję za ponowne lekcje odpoczynku :)

Beata

Dziękuję za dzisiejszą spowiedź i rozmowę.

Marysia

09.04.2014.

Dziękuję za ciekawy dzień i odpoczynek :) Dziękuję za urodzinowy czas ze Stasiem i Jankiem :)

Betka

Dziękuję dzisiaj za krewną Maryi, Marię Kleofasową, przyjętą za patronkę naszej pierworodnej - Mai.

mw

Dziękuję za maleńkiego Nikodema. Jesteś Wielki.

ws


08.04.2014.

Boże! Dziękuję Ci, że comarch już za mną i to dwukrotnie i wystarczająco! Dziękuję! Dziękuję, że tatuś już wrócił i dziękuję za przecudne niebo wieczorem i rano też :) Ty wiesz, że masz talent? Dziękuję :) I dziękuję, że w końcu chwilę odpoczęłam i odrobinę czuję się wypoczęta :)

Betka ;D

07.04.2014.

Dziękuję za cały dzień, pełen Twojej troski

mw

Dziękuję za spotkanie z Anią przy herbacie :) Dziękuję, że pomogłeś. Dziękuję za pokrzepiającą rozmowę z Weroniką i Iwonką. I dziękuję, że nie pozwalasz mi się poddać na żadnej płaszczyźnie

Beata

06.04.2014.

Dziękuję za niedzielę, za sytego tatara, za spotkanie z Mamą i spotkanie z Tobą, za zapowiedź rekolekcji z ks. Aleksandrem Radeckim, błogosław Jemu i nam, Panie...

mw

Dziękuję za łaskę spowiedzi, za Adorację, za Twoje światło i za to, że z Tobą nic nie jest straszne :)

Becia :)

100 tysięcy wizyt na naszej stronie w ciągu niecałych 2 lat - to naprawdę nieźle. Dziękuję Ci Panie Boże za wszystkich, którzy się do tego przyczynili.

Zbyszek

05.04.2014.

Dziękuję dzisiaj za podlanie zasianych ziarenek w warzywniku... Dziękuję za pomoc w zakupach...
Dziękuję za wszystko, co przepełnia mnie wdzięcznością... Dziękuję za Twoje miłosierdzie i cuda... Dziękuję za Twoją troskę o półsieroty...

mw

Dzięki za dziś :)

Beata


04.04.2014.

Dziękuję za cierpienie, które mogę ofiarować za tych, którzy tego potrzebują. Za to, że zawsze Jesteś i za Twoją wielką miłość.

Gosia

Dziękuję, że pomogłeś mi wstać. Dziękuję za odwiedziny Jędrusia i za deszczyk :)

Betka

Dziękuję za piękną pogodę i dzisiejszą Eucharystię, za radosny znak pokoju i za Twoją uzdrawiającą Obecność. Dziękuję za Twoje kochające serce... I za dwa złote - dziękuję! I za znalezione pliki - dziękuję!

mw

03.04.2014.

Dziękuję za dzisiejszą Eucharystię.

Zbyszek

Dziękuję, że pomyliłam rozkład jazdy z 7 z 9 dzięki czemu zdążyłam na autobus. Dziękuję, że pomogłeś Dorotce. Dziękuję za błotniste dno posypywane solą. Dziękuję za helikoptery z odrzutem i Stasia.

Betka


02.04.2014.

Dziękuję za owocną pracę, za Agatkę i jej przyjaźń, za Konrada, za zespół weselny i że do ślubu już coraz bliżej:)

Gosia

Dziękuję za wczorajszy "kawał" - (dobrej roboty)...

mw

Dziękuję za szybko uciekający czas, za zegar, który bije co 15min i piękne widoki słońca, za pomoc Kocura, zmęczenie i poczucie pełni w Tobie dziś :)

Betka

01.04.2014.

Za radość i mądrość rekolekcji RUT dzięki Ci, Panie!

mz

Dziękuję za pierwszy dzień. Dziękuję za przecudne zachodzące słońce. Dziękuję, że nie zawsze dajesz tyle łaski ile byśmy chcieli, a i tak jest dobrze, bo dla Ciebie :) Dziękuję za dzwoneczki :) I dziękuję za piękną bramkę dla Barcelony.

Betka

Zmieniony: niedziela, 04 maja 2014 11:46
 
RocketTheme Joomla Templates