Biegnij i żyj tak, by Bóg mógł wręczyć ci koronę zwycięstwa PDF Drukuj Email
Sport i okolice
sobota, 08 lutego 2014 01:11

W rosyjskim Soczi zapłonął znicz olimpijski. Podobnie jak w latach ubiegłych, kiedy na stronach Płomienia Pańskiego komentowaliśmy większe imprezy sportowe (Euro 2012, Igrzyska Olimpijskie w Londynie), teraz też będziemy chcieli omówić wydarzenia najszlachetniejszego współzawodnictwa na świecie.

Już w czasie letniej rywalizacji olimpijskiej przed dwoma laty zastanawialiśmy się, czy w dzisiejszych czasach udaje się jeszcze zachować piękno i czystość idei olimpijskich? Czy wciąż znaczenie mają takie cechy jak godność, uczciwość, honor, sprawiedliwość? Czy przesycony komercją i wielkimi pieniędzmi sport może być czysty i przyzwoity? Czy w wobec tak wielkiego rozmachu wszelkich wydarzeń sportowych, pozostaje w nich jeszcze miejsce dla Boga?

Wszystkie te zagadnienia będziemy chcieli omówić w serii artykułów o Zimowych Igrzyskach Olimpijskich w Soczi. Zachęcamy do zaglądania do działu SPORT I OKOLICE gdzie na bieżąco będziemy obserwować i komentować wydarzenia w cyklu rozmów „Biegnij i żyj tak, by Bóg mógł wręczyć ci koronę zwycięstwa”. 

Pierwszy artykuł na stronach portalu Płomień Pański już wkrótce, a tymczasem zapraszamy do oglądania wydarzeń sportowych Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Soczi.

Zmieniony: środa, 12 lutego 2014 04:26
 
RocketTheme Joomla Templates