Luty 2014 - Dzięki za dziś PDF Drukuj Email
Dzięki za dziś
piątek, 31 stycznia 2014 22:20

Oby się tak zespolili w jedno, aby świat poznał, żeś Ty Mnie posłał i że Ty ich umiłowałeś,
tak jak Mnie umiłowałeś.
(J 17, 23)

Bóg Cię kocha! Choć może wydaje się to zdanie trywialnym, ale tak właśnie jest! :) Sam Jezus o tym zaświadczył. Bóg pragnie Twojego szczęścia. I chociaż czasami wybierasz drogi, których Ci nie poleca, On i tak przy Tobie jest. Bo kocha. Kocha Cię szalenie i dogłębnie, na wskroś :)

Nie Bój się Bożej Miłości. I tak przed Nią nie uciekniesz :) Zamiast tego spróbuj ją odnaleźć w codzienności. Małe znaki, które rozczulają serce...

Jakich miłosnych znaków dziś doświadczyłeś od Boga?

Jeśli chcesz świadczyć o Jego Miłości - zostaw komentarz pod niniejszym artykułem (po zalogowaniu) lub napisz na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Chcesz dowiedzieć się jak Bóg działał w naszym życiu w lutym? Kliknij więcej...

28.02.2014.

Dziękuję za czas z najbliższymi :) i pogaduchy ze Stasiem do nocy :)

Becia

Dziękuję Ci za Anię, Olę i wspólny czas wspomnień. Za modlitwę, która się niosła, lekcję ujarzmienia i ks.Marka. Dziękuję jeszcze za jedno stwierdzenie, które rozwiało wątpliwości i pomogło podjąć decyzję:)

struś

Dziękuję Ci Panie za ks. Marka, który obchodziłby dziś urodziny.. Za kawałek wspólnej historii, za dar obecności, za przyjaciela w niebie.

Marysia

27.02.2014.

Dziękuję za Szymka, który świętuje roczek..

mw

Dziękuję za mojego Tatę w dniu jego urodzin :) Dziękuję, że dzięki temu jestem :) Dziękuję za naukę dania się prowadzić :) i za to, że Staszek wymiata :)

Becia

26.02.2014.

Panie Boże jesteś wielki!!! Dziękuję Ci za to! :) Dziękuję za Twoje prowadzenie :) Dziękuję za wyśmienitą rozmowę :) I dziękuję za zgniłe jabłka xD i zaskoczenie słuchaczy :D i za bułę ^^ i za historię gier komputerowych :) i za Zbyszka :) i Dorotkę :) i Sandrę :) i Stasia :) i Łukasz i Ulę :)

Twoja Becia ;D


25.02.2014.

Dziękuję Panie Boże za telefon i Kocura. Dziękuję, że we mnie wierzysz kiedy ja wątpię i nie pozwalasz iść po najprostszej linii oporu. Zawsze pokazujesz, że stać mnie na więcej i zmuszasz do pokonywania lęku. Dziękuję.

Beata

Dziękuję Ci Panie Boże za pracę.

Zbyszek

24.02.2014.

Dziękuję, że zdążyłam na spotkanie modlitewne :) Dziękuję, że uzdalniasz do śpiewu, kiedy nie da się grać :) Dziękuję za Małą Grupę i jednoczenie przy stole :) I dziękuję, że Mama pożyczyła autko :)

Becia

23.02.2014.

Dziękuję, że mogłam się wyspać. Dziękuję Ci, że moja przyszłość jest w Twoich rękach :) Dziękuję, że znów pomogłeś uwierzyć, że potrafię :) Dziękuję za dzień z bliskimi. Dziękuję za kosza ze Stasiem, obiad z Karczami i rolki z Sandrą :) Dziękuję bardzo za rozśpiewaną modlitwę na 20-stce :)

Betka

Dziękuję Ci za zdrowie, za cudne Spławie i dzisiejszy spacer, za śpiew kosa i gwiazdy. Dziękuję, że jesteś ze mną.

Marysia


22.02.2014.

Za wycieczkę/pielgrzymkę z Marcinem i Staszkiem do Częstochowy :) I za czas z Agatą :) I Antkiem ;)

Beata

Za Twoją  Matkę; za spełnione pragnienie, za zdrowie i siły, bezpieczną podróż, dobrą pogodę i za pokój w sercu dziękuję Ci Panie.

Marysia

21.02.2014.

Dziękuję, że wciąż mnie wzruszasz swoją obecnością. Dziękuję za możliwość, która przypłynęła przez Kocura. Dziękuję za sprawienie rodzicom radości i ich bezpieczny powrót. Dziękuję za brak zakwasów :) Dziękuję, że Basi antenka działa i mamy mailowy kontakt. Dziękuję, że Jesteś :) Dziękuję za Twoje wsparcie. I dziękuję za jutrzejszą wycieczkę do Częstochowy :)

Beata

Dziękuję za życie Dominika, za odważną i szybką decyzję lekarza, którego wspominam z wdzięcznością rokrocznie, od 38 lat...
Dziękuję za wszystkie dary: życia, miłości, miłosierdzia, mocy, pokoju, światła i radości jakie nieustannie otrzymuję.
...dziękuję dziś za piękną pogodę...

mw


20.02.2014.

Dziękuję za trudny dzień zakończony basenem na dobranoc :) Dziękuję, że w końcu poszłam :) Dziękuję za poczucie bycia częścią wody :) I dziękuję, że większość trosk tam została :)

Becia

19.02.2014.

Jak Ty mnie kochasz! :) Dziękuję Ci za to :) Dziękuję za czas ze Stasiem :) Dziękuję za Twoje zwycięstwo i orędownictwo świętych. Dziękuję, że nie muszę już jeździć do hepatologa. Dziękuję, że po kolei zabierasz dręczące mnie sprawy, pomagasz załatwiać, prostujesz ścieżki :) Dziękuję za zielone pastwisko :)

Twoja Becia :)

Ukochaną płytę sprzed lat, utraconą daaawno temu, dziś odzyskałam po kilku latach poszukiwań - bardzo bardzo dziękuję Ci za to......

Marysia

18.02.2014.

Dziękuję, że Jesteś :)

Beata

Dziękuję za prezent urodzinowy w postaci 100 uczestników Krucjaty Modlitwy za Kapłanów i 100 lajków na fb.

Maria


17.02.2014.

Dziękuję, że znów przypomniałeś, że prowadzisz :) Dziękuję za napad śmiechu i małą grupę :)

Beata

Dziękuję za bliską już perspektywę wyjazdu na narty :)

mb

Dziękuję za przypomnienie kolejny raz, że zabierasz serce kamienne a dajesz mi serce z ciała, dziękuję za proces rozmrażania i uzdrawiania, który wciąż trwa.

struś

Dziękuję za weekend z Wojtkiem tylko dla nas na rekolekcjach przedmałżeńskich.

BB

Dziękuję za spotkanie rodzinne zaręczynowe.

mw

16.02.2014.

Dziękuję za szczęśliwą podróż rodziców. Za wczorajszy czas spotkań, za rozmowy do świtu, za wyspanie i siły do śpiewania :)

Betka

15.02.2014.

Dzięki za pyszny polski chleb!

mw

Dziękuję za czas w Bożnowicach, ks. Marka i Anię. Za wszystkie Twoje małe wielkie cuda, które się tam zadziały. Za to, że mogłam w każdej chwili stanąć z Tobą twarzą w twarz i tak jak małe dziecko przyznać się bez lęku, co nabroiło,. Za spokojną drogę i bierzmowanych.

struś

Dziękuję za przepyszną zupę Dziadka, która jest nie do podrobienia! :D Za wiosnę za oknem, spotkania, rozmowy i Twoją miłość przez żółte białka :)

Beata

14.02.2014.

Dziękuję za radość Ewy, za Hani"kocham Cię"
za udane zakupy i za budujące świadectwa, zarówno młodych uczniów Szkoły Modlitwy Charyzmatycznej , jak i seniorów...
Dziękuję za wspólnotę "Płomień Pański"!

mw

Dziękuję za przepiękny księżyc.

ab

Dziękuję za miłość :) Za przepiękny księżyc, chmury i drzewa :) Dziękuję za spacer i za wspólne bicie serc :) I za Boże zboże :)

Betka


13.02.2014.

Dziękuję za kreatywność kuchenną :) I że prąd wrócił i praca nie poszła na marne :)

Beata

12.02.2014.

Dziękuję Ci Panie Jezu za znaki, jakie dajesz. I proszę - naucz mnie odczytywać je właściwie...

Zbyszek

Dziękuję za spotkanie z Agatą. Za prześmieszne zakupy z Basią :) i za czas wieczorny z Basią i Aneczką :) Dziękuję, że dałyśmy radę wrócić z Basią do domów xD

Becia


11.02.2014.

Dziękuję za świętowanie Dnia Chorego,
za Twoją Matkę Niepokalanie Poczętą,
za namaszczenie olejami świętymi - sakrament uzdrowienia i umocnienia,
za możliwość dotknięcia Twojej złotej Szaty - Monstrancji,
za Twoje Ciało w moim ciele,
dziękuję!

mw

Dziękuję za Miłość. Dziękuję za Agatę i wspólnie spędzony czas :) Dziękuję za Ciebie w sercu. Dziękuję za rozmowy, świadectwa i pomoc przy pracy.

Betka

10.02.2014.

Dziękuję za moją wielką małą grupę :)

Beata

09.02.2014.

Dziękuję za Twoje prowadzenie, za miłość i troskę okazaną przez Twoje i moje dzieci...
Dziękuję za niedzielne spotkanie z Tobą i moją Mamą, za siostrzaną rozmowę i radość..
Dziękuję za dobre słowa i dobry obiad...

mw

Dziękuję za Twoje natchnienia. Dziękuję, że Jesteś, dziękuję, że działasz, dziękuję, że ożywiasz i przywracasz do życia. Dziękuję, że można wszystko zostawić u Twych stóp. Dziękuję, że się litujesz. Dziękuję, że się troszczysz. Dziękuję, że kochasz. I dziękuję za kazanie ks. Wojtka.

Beata

Dziękuję Ci, że mogłam trafić na dzisiejszy festiwal podróżniczy, za wszystkie faaascynujące spotkania, wykłady i pokazy. Dziękuję Ci za małe sposoby na duże potrzeby. I dziękuję za pokrzepienie, jakie przynosi przyjaźń.

Marysia


08.02.2014.

Dziękuję za naszą drużynę :)

Zbyszek

Dziękuję za ostatnie pożegnanie Reginy Kulińskiej, założycielki Apostolatu Elżbietańskiego i wielu innych mniejszych a ważnych dzieł Bożych, za jej modlącą się wspólnotę "Weronika".

mw

Dziękuję, że zawsze można na Ciebie liczyć :)

Betka

07.02.2014.

Dziękuję za mojego rycerza :)

Betka

Dziękuję za udaną sesję Kamila, za zdrowe oczko Hani, za radość z dzisiejszego dnia...

mw


06.02.2014.

Dziękuję Ci za prezent w postaci porannej Mszy. Za Ostrów Tumski, za bezpieczną przystań u sióstr. Za rewelacyjne szkolenie - i za to że wylosowałam główną nagrodę, tak jak chciałam :-)

Marysia

Dziękuję, że spełniłeś moją prośbę i Staszek zaliczył egzamin :) Dziękuję, że mu pomagasz :) Dziękuję za spotkanie z Sandrą i Agatą oraz za o dziwo męczący dzień :)

Betka

Ja również dziękuję za sms-a :)

Zbyszek

Dziękuję za sms-a z dobrą wiadomością. I za to, że pokazujesz mi, że post naprawdę działa :)

mb

05.02.2014.

Dziękuję za pielgrzymkę na Jasną Górę, jej owoce i rozmowy.

ws

Dziękuję za cudną pogodę, masę czasu na dworze, za Jędrusia, moją siostrę i Stasia :)

Becia


04.02.2014.

Dziękuję za Renię, za Twoją troskę w zdrowiu i chorobie, za jej spokojne odejście - dzisiaj we śnie...
Wieczne odpoczywanie racz Jej dać , Panie!

mw

Dziękuję Ci za Twój plan

lp

Dziękuję za narodziny Hani :) Dziękuję za roooolki :D Dziękuję za czas z Babcią i pomoc Dziadka. Dziękuję za niezły kolor ;) Dziękuję za obiad i kawę u drugiej Babci :) I dziękuję, że Sandra w końcu odebrała :P I za Twoją pomoc Stasiowi również dziękuję :)

Betka ;)

03.02.2014.

Dziękuję za Twój uścisk z rana :) Dziękuję za Twoją pomoc. Dziękuję za zaliczenie :) I dziękuję za przepiękny dzień :) Dziękuję za Zbynia ^^ I za Twoją magiczną moc odnajdywania zagubionych rzeczy :)

Betka


02.02.2014.

Dziękuję za to, że jesteś i niesiesz, kiedy braknie sił, za Twoje Słowo, które stwarza wciąż wszystko. Za przeprowadzenie przez styczeń, upragnioną wolnooość i jeszcze  dziękuję za decyzję do mobilizacji.:)

struś

Dziękuję za finisz redakcyjny, za rodzinny obiad i przypomnienie o tradycji... Dziękuję za siostrzaną rozmowę... za czas na odespanie zaległości... Dziękuję, troszczysz się o wszystko!
Dziękuję Ci za wszystkie osoby konsekrowane, oddane Tobie do końca.... Dzisiaj, w ich Święto wspominam szczególnie te, które poznałam i dziękuję Ci, Panie za ich powołanie i świadectwo życia...

mw

Dziękuję za zachwycające prostotą Twoje Słowo, które dziś do mnie skierowałeś, Panie.

mz

Dziękuję, że Twoi ziemscy rodzice przestrzegali Prawa i przynieśli Cię ofiarować do Świątyni. I dziękuję, że już tam zostałeś :) Dziękuję za drogę pod górę i Twoje ocalenie :)

Becia :)

01.02.2014.

Dziękuję, że mnie poprowadziłeś, że pomogłeś, że przytuliłeś. Dziękuję, że wciąż mnie zaskakujesz :)

Betka ;)

Dziękuję Ci Panie za ocieplenie, za dzisiejszy spacer i odespanie tygodnia. Za pierwszą własną podróżniczą książkę. Za to, że mogę sama się utrzymywać z własnej pracy. Dziękuję Ci za nowe doświadczenia i trudne decyzje, za kolejne kroki ku nowemu życiu.

Marysia

Zmieniony: poniedziałek, 03 marca 2014 22:22
 
RocketTheme Joomla Templates