Styczeń 2014 - Dzięki za dziś PDF Drukuj Email
Dzięki za dziś
wtorek, 31 grudnia 2013 17:37

Na początku było Słowo, a Słowo było u Boga, i Bogiem było Słowo. Ono było na początku u Boga. Wszystko przez Nie się stało, a bez Niego nic się nie stało, co się stało. W Nim było życie... Słowo stało się ciałem i zamieszkało między nami. (J 1, 1-4.14)

Bóg nie jest kimś dalekim. Przeciwnie, On stał się Człowiekiem i zamieszkał wśród nas. Jest blisko każdego z nas i bardzo angażuje się w życie każdego swojego dziecka. Wszystkie włosy na twojej głowie są policzone (por. Mt 10,30). Pan kocha cię miłością nieskończoną. I nieustannie czuwa nad tobą. Czuwa nad każdą sytuacją i o wszystkim wie.

Za co chcesz dziś podziękować Jezusowi - Słowu wcielonemu?

Jeśli chcesz Mu podziękować - zostaw komentarz pod niniejszym artykułem (po zalogowaniu) lub napisz na adres:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Chcesz dowiedzieć się jak Bóg działał w naszym życiu w styczniu? Kliknij więcej...

31.01.2014.

Dziękuję za piosenkę "Żarliwa miłość" New Life'm. I za wiersz Irenki "Boże nieuleczalna tęsknoto".

Maria

Dziękuję za Basię :) za nalewki xD i wesołe pożegnanie :D Dziękuję za zaliczenie egzaminu :)

Beata

30.01.2014.

Dziękuję za wczorajsze poświęcenie Ani :) Dziękuję za super orzeźwiające powietrze :D Dziękuję za panią Śliwę i wszystkie angielskie, które z nią mieliśmy. Za radość i wiedzę o sobie, które mi dawały te zajęcia :) I dziękuję, że pomagasz Stasiowi ^^

Betka

29.01.2014.

Dziękuję za szerokie pobocze, za szczęśliwy powrót do domu...

mw

Dziękuję za kolejne wpisy i za spotkanie z Gosią, Asią i Oldżi:)

BB

Dziękuję za szalony czas z Jędrkiem i sanki! :D Dziękuję, że nauka jakoś idzie. I dziękuję za maila od Tomka :)

Betka


28.01.2014.

Dziękuję za to, że mogłam się wyspać, że mój indeks dalej wędruje i za pożegnań ciąg dalszy:)

BB

Dziękuję za wspierające nagrania DU i Twoją pomoc podczas czytania slajdów... Dziękuję za wszystkie rozmowy. I dziękuję, że dzięki Tobie nic się nie kończy, a jedynie zaczyna inaczej :)

Betka

27.01.2014.

Dziękuję za weekend z Wojtkiem, za wspólną pracę i jej owoce - pierwszą ściankę działową! Za kłótnie i przeprosiny.
Dziękuję za najlepsze pożegnanie jakie mogłam sobie wymarzyć! Dziękuję za wspomnienia, uściski, buziaki. Dziękuję za Ucztę z Beatą, Magdą, Stasiem i Iwonką. Dziękuję za to, że w pociągu było ciepło i przespałam całą podróż:)

BB

Dziękuję za "poranną" modlitwę i za to, że niezmiennie Jesteś. Dziękuję również, że Babcia w końcu wyszła ze szpitala. Dziękuję, że Basia jeszcze dzisiaj jest :) I dziękuję, że Michał znalazł moją kostkę! Jesteś cudowny :*

Betka

Panie, dziękuję że mogłam zdążyć dziś do kina i obejrzeć "Jak pokonać Szatana". Dziękuję za ten film.......... Dziękuję za wszystko, przez co mnie przeprowadziłeś. Dziękuję za Cenciniego i za powrót do psalmów, za zwrotne info od Czesia. Za to, że się nie przewróciłam ani razu na lodzie i za to, że wyszłam z przeziębienia tak szybko. Przede wszystkim dziękuję Ci za ten proces, który rozpocząłeś.... proces drogi do wolności i za to, że pozwalasz mi go rozumieć coraz lepiej. Dziękuję Ci.
Chwała Tobie za wszystko, za wszystko.

Marysia


26.01.2014.

Dziękuję za czas z bliskimi :)

Becia

25.01.2014.

Dziękuję za odpoczynek. Dziękuję za miły wieczór ze Staszkiem i Jankiem :)

Betka

24.01.2014.

Dziękuję za Twoją pomoc przy testach :) I dziękuję za miły wieczór :)

Betka

23.01.2014.

Dziękuję, że obiegłam obiegówkę, za obiad z Anią, który nawet nam wyszedł i wspólne sprzątanie. Dziękuję, że przysłałeś Sikorkę, żebym mogła Cię odwiedzić. Dzięki za wieczór z Beatką i porcję śmiechu. Za niespodziewane spotkania. Za wspomnienia...

BB

Dziękuję za odlotowy angielski xD Dziękuję za masę śmiechu. Dziękuję za życzliwość Puchatka :) Dziękuję, że autobusy podpasowały. Dziękuję za zaliczenia. I dziękuję za herbatkę u Basi :)

Betka

Dziękuję za odnalezione kluczyki.

lp


22.01.2014.

Dziękuję, że dzięki Tobie miałam czas dla Ciebie i dla siebie. Za to, że radowałam się w Tobie i za odzew DU. Za jazdę po śniegu! Za to że już mnie nie boli brzuch i za kapustę pekińską na ciepło.

BB

Dziękuję za sanki!!!! :D i saneczkowe wariactwa z Jędrkiem :D Dziękuję, że pomogłeś dzisiaj Stasiowi :) I dziękuję, że Jesteś :)

Betka

21.01.2014.

Dziękuję Panie za Babcię Paulinę, za świadectwo jej życia w Tobie.

as

Dziękuję Ci Panie za to jaką mialem Babcię, dziękuję za Jej dobre serce.

lp

Dzięki za wymyślony Dzień Babci i Dziadka - okazję do radości i okazania miłości... Dziękuję za moją Babcię, po której mam drugie imię... opłakiwaną przez mojego Tatę w dzieciństwie i w dorosłości... Dziękuję za jej następczynię przy Dziadku... Dziękuję za mojego Dziadka Tadeusza, bardzo dziękuję! Dziękuję za Babcię moich dzieci - Otylię, naszą rodzinną, prywatną świętą...

mw

Dziękuję, że czuwałeś nad Babcią i dałeś jej życzliwych ludzi i się nie bała :) Dziękuję za czas spędzony z nią wczoraj i dzisiaj. Dziękuję, że w piątek może w końcu wyjdzie ze szpitala :) Dziękuję za bezpieczną drogę.

Beata

20.01.2014.

Dziękuję za Twoje odjechane spotkanie xD Dziękuję za urodzinową niespodziewajkę od dziewuszek :) Dziękuję za anioła strusia :) I dziękuję, że uchroniłeś nas przed burzą na uczelni :*

Becia

Dzięki Ci Panie za ducha radości na MG i łaskę modlitwy, dziękuję za rewelacyjnie przygotowane pomoce naukowe i prawdę, która popłaca:)

struś

Dziękuję Ci Panie - za mój kochany domeczek i za dzisiejszy spacer.

Marysia


19.01.2014.

Dziękuję ! Ty wiesz za co :) Dziękuję za urodzinową spowiedź i takie małe perełki od Ciebie :) Dziękuję za przepiękną żyrafę i cudne kwiaty :) I za niespodziewane życzenia :)

Twoja córeczka - Beatka :)

Dziękuję za materiały na ściany i drzwi przesuwne. Dzięki za "wicie" gniazdka i za porcję śmiechu.

BB

Dziękuję za dzisiejsze spotkanie rodzinne z okazji urodzin Haneczki...
Dziękuję za opowieść o Babci...
Dziękuję za Ciebie, za czas na adorację...
Dziękuję za radość...

mw

18.01.2014.

Dziękuję za dzisiejszy dzień, wszystkie spotkania - z Tobą i z innymi. Dziękuję!

Maria

Dzisiaj Panie Boże dziękuję Ci za piękny sen, w którym spełniłeś pragnienie mego serca :) Dziękuję. Dziękuję również za pomoc w projekcie i że mnie uczysz być Twoją :)

Betka

17.01.2014.

Dziękuję, że wczoraj padłam. Dziękuję za 12h snu. Dziękuję, że udało się zrobić prawie cały projekt. Dziękuję za zmęczenie. I dziękuję za spotkanie z Sandrą.

Beata

16.01.2014.

Dziękuję za dzisiejszą opowieść o Kazachstanie...

mw

Dzięki za poranne wstawanie i zmęczenie.

BB


15.01.2014.

 

Dziękuję za dzisiejszy dzień, za każdą spotkaną osobę, a szczególnie za rozmowę z Irenką...

mw

Dziękuję za dzisiejszą naukę o przestrzeni.

Beata

Dziękuję Ci za Twoje gospodarowanie moim czasem, za dosłownie każdą minutę.

lp

14.01.2014.

Dzięki, że znów przygarnąłeś mnie do siebie, wybaczyłeś nie wypominając, nie pytając dlaczego. Dzięki za wspólne 10 minut, przez które dałeś mi odkryć mój język miłości. Dziękuję, że nie wszystko idzie po mojej myśli. Dziękuję, że Wojtek może pomóc nawet na odległość.

BB

Dziękuję za homilię ks. Wojciecha o pannach roztropnych...

mw

Za wers od Czesia, za Mszę online, za L4 w najwłaściwszym momencie.

Marysia

Dziękuję, że pomogłeś wstać :) Dziękuję, że czeka mnie masa roboty i mało czasu. Dziękuję, że mi pomożesz :) Dziękuję za utracenie gruntu pod nogami xD Dziękuję za budujący angielski i pomoc Stasia. Dziękuję, że byłeś dzisiaj dla niego wsparciem :)

Becia :)

13.01.2014.

Dzięki, że Ania się zgodziła! I za Samuelka. I za ciacha 

BB

Dziękuję za zwolnienie z egzaminu. Dziękuję za rozpraszającą się mgłę odnośnie projektu. Dziękuję za 100 ankiet. Dziękuję za Twoją pomoc na spotkaniu grupy. Dziękuję, że Sandruś mnie odwiozła. Dziękuję, że mogę oddać Ci wszystko i wcale nie muszę tego zabierać z powrotem :)

Betka

12.01.2014.

Dziękuję za chrzest święty - przed laty i za wodę święconą - dzisiaj ...

mw

Dziękuję za wiatr, który rano wiał w dobrym kierunku (czyli w plecy), dzięki czemu zdążyłam, choć wydawało się to niemożliwe...

mb

Dzięki, że wrócił mi internet. Za fajne kolędy, za pogaduchy z panią Anią. Za śpiewanie z DU, tym cenniejsze, że jedno z ostatnich. Za Becię dziś i Becię jutro:) Za to, że coś kończysz a coś zaczynasz.

BB

Dziękuję za wszystko, co miało miejsce w tym szybko uciekającym tygodniu :) Dziękuję za dzisiaj i jutro. Dziękuję za piękny księżyc i czaderskie niebo. Dziękuję, że pomagasz mi przekraczać strach. Dziękuję za pomoc w IBD. Dziękuję za kolejne ankiety. Dziękuję, że Jesteś Miłością! Dziękuję za Twoje utulenie :) I dziękuję za spotkanie DU :) i niezawodny uśmiech Basi ^^

Betka


11.01.2014.

Dziękuję za Bogdanę i jej rodzinę - za braci i synów, za miłość, jaką umieli okazać organizując jej 70 urodziny...

mw

Dziękuję za pomoc Stasia. Dziękuję za niesamowitą społeczność LoL'a i 55 wypełnionych ankiet w rekordowym tempie. Dziękuję za Twoje wsparcie. Dziękuję za powrót do picia wody. Dziękuję za czas z rodziną i odpoczynek.

Beata

10.01.2014.

Dziękuję za Staszka, wspólny czas, odpoczynek i ankietę.

Beata

Dziękuję za dzisiejszy pogodny dzień... Za dany mi czas na robocze spotkanie... za telefon...i odwiedziny Haneczki...

mw

Panie, dziękuję że zorganizowałeś mi wczoraj wymianę biurka. To było niesamowite. Ty naprawdę czytasz w moich myślach! ;-)

Marysia

09.01.2014.

Dziękuję za przypomnienie, że jestem Twoją księżniczką :) Dziękuję za pyszne grzanki Łukasza, dziękuję za wieczór z Sandrą i Alą. Dziękuję, że pomagałeś Staszkowi.

Beata


08.01.2014.

Dziękuję za Basię! Dziękuję za wspólne uczty, za garść śmiechu, suknie ślubne, przeboje przedrodzinne :) i przyszłość, którą masz w Swej dłoni :)

Becia

Dziękuję za Twój spokój.

lp

07.01.2014.

Dziękuję za pomysł podróży z książką i muzyką i cały dzisiejszy dzień. Za to, że czekałeś w Najświętszym Sakramencie, a w szczególności za łaskę modlitwy, Twoje przytulenie i prztyczka w nos;)

struś

Dziękuję Ci Panie Boże, że uczysz nas codziennego dziękowania. Dziękuję Ci za inicjatywę Dzięki za dziś, którą wciąż prowadzisz.
Dziękuję za prześmieszne korki :D Za pięciotramwajową kolejkę z rana. Dziękuję, że coś się popsuło na Ślężnej i mogłam wrócić od Stasia 9-tką. Dziękuję za radość. I dziękuję, że zabierasz strach...

Beata

06.01.2014.

Dziękuję za miniony rok Twojego Objawienia.
Dziękuję za pokorę królów, padających na twarz przed Tobą, kłaniam się z nimi Tobie,
przedwieczny Boże...

mw

Dziękuję, że wzruszasz mnie Twym Słowem. Dziękuję, że Jesteś moim Bogiem.

Beata


05.01.2014.

Dziękuję za radosne brzędolenie :) Dziękuję, że szyja mnie już mniej boli. Dziękuję za wsparcie Michaela Jacksona oraz kolejne strony :) Dziękuję za pomoc Stasia :) Dziękuję za deszczyk drugi dzień z rzędu ^^

Becia

04.01.2014.

Dziękuję za kolejne trzy strony i dziękuję za miłe towarzystwo wieczorem :)

Beata

Dziękuję Ci Panie Boże za możliwość powrotu do służby u ojca Sergiusza.
I bardzo bardzo dziękuję Ci za mój kochany domeczek bezpieczny i spokojny.

Marysia


03.01.2014.

Dziękuje za Twoje Imię, które ma zbawczą moc!

mw

Dziękuję! Dziękuję! Dziękuję! Jesteś wielki! :) Dziękuję za te trzy strony dobrego początku :) I dziękuję za schizowy wstęp do piosenki Black or White :D I dziękuję za Łukasza od którego mam tą płytę ;) I dziękuję, że Jesteś :) I za brzędolenie rano dziękuję. I za czas z Babcią dziękuję :) I za czas z Jędrulindą też dziękuję :)

zwariowana Becia :)

02.01.2014.

Dziękuję za kawę, spacer, który wykończył i pogaduchy :)

Becia

01.01.2014.

Dziękuję za super sylwestrową noc :) Za ekstra ekipę :) Za nocną wspinaczkę na Ślężę :) Za to, że wszystko mnie boli :D Za szczęśliwy powrót. I dziękuję, że mama po mnie przyjechała :) Dziękuję za maila od Basi i za radosne nowiny! :D I za najdłuższe kazanie w tym roku też dziękuję :P

Beata

Dziękuję za wszystkie łaski, którymi obdarzyłeś mnie i moich bliskich w 2013. Dziękuję za to, że Nowy Rok zaczyna się przepięknym błogosławieństwem z Księgi Liczb.

ab

Zmieniony: niedziela, 02 lutego 2014 10:49
 
RocketTheme Joomla Templates