Grudzień 2013 - Dzięki za dziś PDF Drukuj Email
Dzięki za dziś
niedziela, 01 grudnia 2013 01:09

 

Skłonność do narzekania w narodzie jest ogromna.

Gdziekolwiek się nie obrócisz, wszędzie spotkasz kogoś niezadowolonego. Bo kraj nie taki, bo praca nie taka, bo nieszczęścia chodzą parami, bo ksiądz nie pasuje, bo żona, bo mąż, bo dziecko, bo zarobki, rachunki, bo teściowa trzydzieści lat temu skrzywiła się, gdy ją odwiedziliśmy............

Bóg patrzy z góry i widzi ciemne morze niewdzięczności. Ludzie, którzy potrafią Mu dziękować, są trochę jak skupiska świateł na mapie grzesznego świata, pogrążonego w mroku.

Zapal więc na tej ciemnej mapie swoją jasną lampkę.

Najpierw w sercu.

A jeśli zechcesz - od czasu do czasu podziel się z innymi tym, co dla Ciebie ważne. Jeśli podejmiesz taką decyzję, zostaw komentarz pod niniejszym artykułem (po zalogowaniu) lub napisz na adres:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Chcesz dowiedzieć się jak Bóg działał w naszym życiu w grudniu? Kliknij więcej...

31.12.2013.

Dziękuję za niespodziewany i szalenie miły telefon od Dorotki :)

Becia

Dziękuję Ci Panie Boże za wszystko, co przeżyłem w tym kończącym się roku. Bądź błogosławiony mój Ojcze. Bądź wywyższony Jezu Chryste. Bądź uwielbiony Duchu Święty. Amen.

Zbyszek

Dziękuję za cudny nowy domek, niesamowitą nową parafię i zaproszenie do zaangażowania, dziękuję za nowe realia w innych sferach mojego życia - nie zawsze łatwe, ale... nowe. Dziękuję za wszystko, co się skończyło i za wszystko, co się zacznie. Dziękuję za "Jezu ufam Tobie". Dziękuję Ci Panie...

Marysia

DZIĘKUJĘ ZA CAŁY KOŃCZĄCY SIĘ WŁAŚNIE ROK 2013... Dziękuję za Twoje błogosławieństwo, opiekę i troskę, za radość i miłość... Dziękuję, że Jesteś, który Jesteś... Dziękuję za wszystko i za wszystkich... Dziękuję!

mw

30.12.2013.

Dziękuję za rodzinne wybieranie kreacji :) Dziękuję za pogaduchy z Ulą i Łukaszem na skajpaju :D Dziękuję za niespodziewaną wiadomość od Kuby :)

Beata


29.12.2013.

Dziękuję za pobudkę z Jędruśkiem, dziękuję za łzy przy Twoim ołtarzu, dziękuję za czas ze Stasiem, dziękuję za powrót do LoL'a, dziękuję za pomoc przy pracach uczelnianych i za to, że w końcu z Tobą porozmawiałam :) I za termoforek od mamy! Jest genialny :D

Betka

Dziękuję za łaskę i pewność w podjętych decyzjach. Za udany weekend, który wciąż trwa i skutków brak:)). I za siłę do naukowej mobilizacji.

struś

28.12.2013.

Dziękuję za miły poranek i udane zakupy z siostrą :) Dziękuję, że Jędruś jest super i zasnął bez problemu :)

Becia

Dziękuję za głęboki oddech nad Odrą. Za dobre wiadomości. I za to, że ... praca ruszyła :).

Zbyszek

Dziękuję za wyśpiewany przez Violettę Villas "Lewin koło Kudowy" i przypomnienie o kolejnych rekolekcjach wakacyjnych...

mw

Dziękuję Ci Panie Boże za sprawną i spokojną przeprowadzkę, za dwa cudne miesiące na Tysiąclecia i za długo wyczekiwane Spławie. Dziękuję za ogrom Twojej troski w moich mieszkaniowych historiach. Za ciszę, przestrzeń, przyjemność urządzania się; za południowe okno i gwiazdę betlejemską na parapecie. I za "Mesjasza" - na full :) Dziękuję Ci bardzo bardzo.

Marysia

27.12.2013.

Dziękuję za czas spędzony z Magdą i Radkiem :) Dziękuję za ogranie ich w Rumikuby :D Dziękuję, że udało się zdalnie połączyć z komputerem uczelnianym i mogłam zacząć projekt. Dziękuję, że praca szła przyjemnie i jeden etap zakończony :) I dziękuję, że nie pozwalasz się poddawać w żadnej kwestii :)

Becia

Dziękuję za dziś, wspominane ze szczegółami każdego roku, choć nie da się wyrazić słowami przeżyć - dlatego pewnie coraz więcej jest w nas milczenia, przed Twoim Obliczem także... Dziękuję za dzisiejszą modlitwę i radość... Dziękuję za wszystko!

mw

26.12.2013.

Dziękuję za to, że dałam radę, choć nie było łatwo...

mb

Dziękuję za rodzinę zebraną, by świętować Twoje narodziny... Dziękuję za radość dzieci i dorosłych... Dziękuję za smaczne potrawy i wszystkich stołowników, za pomoc młodszych... Dziękuję za dzielenie się wspomnieniami... Dziękuję za obdarowanie - Tobą, który Jesteś Miłością.

mw

Dziękuję za czas wypoczynku :) Dziękuję za niespodziankę w postaci Staszka i różyczki :) I dziękuję, że zawsze przychodzisz z pocieszeniem :)

Becia

Dziękuję Ci Panie Jezu za rychły chrzest Różyczki :). Za to, że słyszysz i wysłuchujesz.

Zbyszek

Dziękuję Ci za miłość mamy i taty, za wspólny śpiew kolęd, za rozmowy i prezenty. Za drugie miejsce w "Owce i wilki" :) Za odzyskiwaną nadzieję i głębsze oddychanie.

Marysia


25.12.2013.

Dziękuję za super czas z tatą Staszka :)

Becia

Dzięki Ci Nowonarodzony za uśmiech i radość dzieci:) Za kolędowy prezent pod choinkę. Za to, że ściągasz klapki z oczu i nie pozwalasz chować pod dywan. I za to, ze zamykając drzwi otwierasz okno:)

struś

24.12.2013.

Dziękuję, że wszystkich zebrałeś przy stole :) Dziękuję Ci za moich najbliższych :)

Betka

Dziękuję przede wszystkim za to, że zgromadziłeś dziś Panie Jezu całą moją najbliższą rodzinę przy wigilijnym stole, mimo, że wydawało się to niemożliwe. Rozpiętość wieku - 84 lata :) . I za doroczne pasterkowe muzykowanie. Bądź uwielbiony Nowonarodzony :)

Zbyszek

23.12.2013.

Dziękuję za dzisiejszą wspólną modlitwę, za Twoje przypomnienie o naszym powołaniu..
Dziękuję za wszystkich modlących się mężczyzn i za Sandrę...
Dziękuję, że ten czas modlitwy był regeneracją sił i odpoczynkiem...
Dziękuję za Twoje obdarowanie!
Dziękuję!

mw

Dziękuję za Twoją całodzienną pomoc i trochę nocną ;) Dziękuję za kreatywność, którą mnie obdarzasz :)

Betka

Dziękuję Ci Panie za prezent od dzieci - gwiazdę betlejemską; marzyła mi się od pewnego czasu.

Marysia

22.12.2013.

Dziękuję za kolejny dzień zbliżający nas do świętowania Twoich narodzin, Panie...

mw

Dziękuję za cieplutki pierwszy dzień zimy :) Dziękuję za czwartą świecę. Dziękuję za przypomnienie opowieści o czterech świecach. Dziękuję za tatę Staszka oraz za jasełka w wykonaniu kibiców WKS Śląsk :)

Becia

Dziękuję Ci za poranny deszcz - Twoją obecność. Dziękuję za pogodę w sam raz na spacer po Mszy. Za fiolet ornatu, płonące świece i obecność księdza Marka. Dziękuję, że jesteś i pomagasz mi przetrwać. Dziękuję za wszystko, co się dokonało.

Marysia


21.12.2013.

Dziękuję za pozytywne załatwienie sprawy Tomka, o co prosiłam i ja, i Ewunia oraz cały Orędownik...
Dziękuję za czas na przygotowanie się do świętowania...
Dziękuję za znaleziony drobiazg...mała rzecz, a cieszy...

mw

Dziękuję za szaleństwo, które mi dajesz pod opiekę :D Dziękuję za przepiękny zachód słońca i cudny księżyc.

Becia

20.12.2013.

Dziękuję za ukończony rorating, za to, że Beata ze mną wytrwała (choć na początku na samo wspomnienie rorat o 7 sypała iskry) i że nadal mnie lubi. Dziękuję, że nauczyłeś mnie reagować spokojnie na zmianę planów i wierzyć, że Ty wszystko ładnie poukładasz, bo masz świetny plan. Dziękuję za całą tabliczkę czekolady tylko dla mnie (i za mdłości po niej ). Dziękuję za skończone kartki świąteczne. I dziękuję, że w końcu dotarłam na DKF i za świetny film.

BB

Dziękuję za to, że żyję.

Zbyszek

Dziękuję za możliwość porozumiewania się w eterze - telefoniczną, e-mailową...
Dziękuję za wzajemność serdeczności, jaką doświadczam...
Dziękuję dziś za tych, których wspominam, a odeszli już do Domu Ojca - Kazik, Danuta odeszli kilka lat temu - właśnie dzisiaj...

mw

Dziękuję, że nie jestem chora tak bardzo jakbym mogła. Dziękuję za wytrwałość Basi, jej towarzystwo i ukończony rorating. Dziękuję, że nie walczyłam tylko odpoczęłam. Dziękuję za historię stworzenia świata oraz za uspokajającą moc Twojego Słowa.

Betka

19.12.2013.

Dzięki za kolejne spotkanie przed świtem i wizytę w kolejnej Twojej "nieruchomości". Za kolejne śniadanie z Beatką i kolejnym DA. Za choinkę i stajenkę! Za wizytę u św. Elżbiety z Asią, za to, że Gosia do nas dołączyła i za taniego, ale smacznego grzańca.

BB

Dziękuję za życzenia świąteczne jakie przychodzą codziennie od kogoś innego... 
Dziękuję za świadectwo Elżbiety, która wygrała walkę z rakiem. Dziękuję za Jej uzdrowienie.

mw

Dziękuję, że zostało już tylko kilka dni do Twoich narodzin :) Dziękuję, że do moich urodzin został już tylko miesiąc :) Dziękuję za Basię przed świtem :) Za kolejne nowości :) Dziękuję za ks.Grzegorza. Dziękuję za Twoje Ciało i Twoją Krew. Dziękuję za rozpoczęcie świątecznego maratonu :) Dziękuję za pomoc Stasia :) I dziękuję, że wciąż łaskoczesz :D

Buziaki Becia :)


18.12.2013.

Dziękuję za wielką radość adwentową - za jasełka w przedszkolu, za Hanię - Maryję, za Józefa, pasterzy, Królów i Aniołki...
Dziękuję za śpiewaną na melodię kolędy "Pójdźmy wszyscy do stajenki" - prośbę dziecięcą: "Zostań Jezu mym braciszkiem".
Dziękuję za najmłodszych gości - dwóch autentycznych braciszków - niemowlaków...
Oczekiwanie na Boże Narodzenie pokazane przez maluchów było bardzo wzruszające...
Dziękuję za tę dzisiejszą radość, Panie!

mw

Za to, że obudziłam się w nocy myśląc o tym kiedy Cię odwiedzę. Za to, że Beatce udało się dotrzeć do Twojego okrągłego domu i za to, że autobus się spóźnił. Za Gosię i Piotrka. Za wolne przedpołudnie. Dziękuję!

BB

Dziękuję za Jędrka :) Dziękuję za Staszka. I dziękuję za całą resztę, choć czasami jest przerażająca ;) Dziękuję za niespodziankę od Miecia :) I dziękuję za Basię, która jak zwykle zna wszystkie pieśni :)

Betka

17.12.2013.

Dziękuję za piękny księżyc z rana, kolejny Twój dla mnie nowy dom. Dziękuję za piękny świt. Dziękuję za ogrom sympatii wokół. Dziękuję Ci Tato, że ocieplasz klimat uśmiechami. I dziękuję, że uzdrowiłeś moje gardło.

Becia

Dziękuję za wszystkich danych mi dzisiaj "Aniołów":
- pierwszego, który użyczył mi swojego kleju na poczcie;
- drugiego, który elektronicznie wykupił dla mnie bilet;
- trzeciego, który zniósł moją walizkę po bardzo stromych schodach i jeszcze do tego - poprowadził mnie do celu...;
- czwartego, który pomógł mi wejść przez bramkę do metra;
- piątego, który wskazał mi windę;
- szóstego, który upewnił mnie, że jestem na właściwym miejscu;
- siódmego, który odebrał mnie z dworca;
Chwała Ci, Panie!
Dziękuję za Ojca Świętego Franciszka - w dniu tak szczególnym, jak Jego 77 urodziny.

mw

Dzięki Ci za Twoje Oblicze w Najświętszym Sakramencie, które jest na wyciągnięcie ręki. Za super wyniki, jakich dawno nie było, i za szybkosć działania Dorotki:)

struś


16.12.2013.

Dzięki za pyszny obiad, za to, że (prawie) wszędzie dziś zdążyłam na czas, za Twój dom pachnący piwnicą, i zaskakujące swoją głębią prezbiterium. Dzięki za powrót na uczelnie z zapalonym lampionem i za uśmiech mijającej mnie pani. Dzięki, że spotkałam Olkę. No i dzięki za codzienną dawkę śmiechu z Beatką 

BB

Dziękuję za niespodziankę od Dr N :) Dziękuję za Paulinę i wspólny powrót. Dziękuję za zmęczenie. Dziękuję za Basię :) Dziękuję za Twój "tajny" kościół, dzieciaczki i najstarszego organistę jakiego widziałam :) Dziękuję, że Jesteś :) Dziękuję za Stasia. I dziękuję za księżyc, który wkrada się do mojego pokoju :)

Becia

15.12.2013.

Dziękuję za weekend w domu, za Wojtusia, za wspólne ocieplanie strychu, za kozę i poranne bułeczki, za to że Rodzice mnie odebrali i za procesję na wejście. Dzięki za szczęśliwy powrót do Wrocławia i że jutrzejsze roraty nie są o 6 

BB

Dziękuję za światłość na trzy świece :) Dziękuję za weekendowy reset! :) I dziękuję Ci za tych, których mam w serduszku :) Dziękuję, że o nich dbasz i pomagasz mi również to czynić ;) I dziękuję za stypendium naukowe z wyrównaniem! :D

Becia

14.12.2013.

Dziękuję za przesympatycznych ludzi i ich uśmiechy rozdawane dzisiaj i za Twoje nieustające wsparcie, podnoszenie mnie.... i za moją rodzinkę.

mz

Dziękuję za przepiękny księżyc za oknem w środku dnia :) I za Stasia obok :)

Becia


13.12.2013.

Dziękuję za czas z Ulą i Łukaszem :) Dziękuję za czas ze Stasiem :)

Becia

Dziękuję, że znalazłeś mi czas na film.

lp

12.12.2013.

Dziękuję za czas z Ulą :) Dziękuję za wawrzynowe roraty, uśmiechniętą rybkę, Twoje oblicze i pęknięte tablice :)

Becia

Dzięki za leniwy poranek, za ciekawy fakultet, za kawkę z Aśką i Gosią. Dzięki za roraty u Wawrzynów i za to, że poznałam Ulę . Dzięki za 54 lata życia mojego tatusia i że już w sobotę Go w końcu spotkam!

BB


11.12.2013.

 

Dziękuję, że jestem Twoją Księżniczką :) I dziękuję za łyżwy ze Stasiem, Ulą i Piotrkiem :)

Becia

Dziękuję za wczoraj, za dziś i za jutro...
Dziękuję za p. Kazimierza z naszej grupy - z pierwszej edycji Kursu Alfa - dziękuję za Jego wierność w prowadzeniu codziennej modlitwy koronką do Miłosierdzia Bożego po wieczornej Mszy św. w kościele św. Faustyny
Powołałeś go, Panie do Siebie - ostatnie pożegnanie będzie w ten piątek - niech radość wieczna będzie jego udziałem - proszę Cię , Panie

mw

10.12.2013.

Dzięki, że tak ułożyłeś mój dzień, że mogę iść już spać :D

BB

Dziękuję za 7lat wspólnej drogi i masę przygód ze Stasiem :)
Dziękuję, że w Katedrze było ciepło :) Dziękuję, że znak zapytania z każdym dniem rośnie :) Dziękuję za poranną porcję śmiechu z Basią :) Dziękuję, że mnie rozczulasz ^^
Dziękuję za koniec i nowy początek! I bardzo Ci dziękuję za to, że znów mnie odnalazłeś i nigdy nie nudzi Ci się ta zabawa w chowanego ;)
I za cud uzdrowienia Dziadka! Baaaaaaardzo Ci dziękuję :)

Becia

09.12.2013.

Dzięki za Beatę, dzięki, że organizujesz mi transport, że znów padam na pyszczek, dzięki czemu nie mam czasu na głupie myśli. Dzięki za obiad w gronie ośmiu Apostołek. Za rozmowę z Gosią. I za żelki!

BB

Dziękuję za dobry dzień i przemiły wieczór. :-) I za pierwsze elementy wyposażenia nowego mieszkania. :D

Ania

Dzięki Ci za cudowny weekend z małymi przeciwnościami losu, dziękuje za odwagę do podjęcia świadectwowego wyzwania rzuconego przez Jarka, za łatwość mówienia. Dziękuję Ci za tę młodzież, która była na ADS-ach i za to jak już działasz w ich życiu. I za możliwość powrotu do początku:) i za internecik w telefonie;)

struś

Dziękuję za Basię dzięki której trwam przy Tobie :) Dziękuję, że budzisz rano :) Dziękuję za Wspólnotę, która w razie potrzeby niesie do Ciebie. Dziękuję, że uzdalniasz mnie do noszenia innych. Dziękuję za sms-y od Marysi :) I dziękuję za deszczyk i piękny dzień :) Za przemiłego dr N :) I za spotkanie modlitewne (w końcu) :)

Betka

08.12.2013.

Dzięki za pracowitą, ale szczęśliwą niedzielę, za kilo śmiechu, litr łez i tysiąc kilometrów. Za wszystkich ludzi, których dziś spotkałam i którzy pomagali pomagać.

BB

Dziękuję za nadodrzańskie ścieżki różańcowe. I bezwietrzną pogodę w komplecie.

Zbyszek

Dziękuję Ci Panie za muzykę, za radość, za padający śnieg :) Dziękuję za Łukasza, który zawsze mnie rozśmiesza :) I dziękuję za Stasia :) I za DU :D

Betka

Dziękuję za Twoją Matkę Niepokalanie Poczętą... Dziękuję za moją Teściową - śp. Otylię, która przeszła na stronę Miłości już 27 lat temu... wlaśnie w to święto...

mw


07.12.2013.

Dzięki za dobry dzień, Twój dzień!

BB

Dziękuję, że zawsze przychodzisz kiedy Cię potrzebuję...

bs

Za radość dzisiejszego dnia, za moich kochanych bliskich i ich serce.... dziękuję.

mz

Dziękuję za Twoje błogosławieństwo....

mw

06.12.2013.

Dzięki za radość Beatki z kolejnych odkrywanych przeze mnie Kościołów. Dzięki za Twoje plany na mój dzień, tak inne od moich. Dziękuję za śniadanie u karmelitów i niespodziewane prezenty: od Mikołaja i imieninowy. Dziękuję, że magazyn jest już ubrany i będę się mogła wylegiwać do 7.30 

BB

Dziękuję za wstawanie przed świtem :) Dziękuję za Basię i naklejkę. Dziękuję za Twoje niespodzianki :) Dziękuję za o. Krzysztofa, karmelitów bosych, jutrznię, śniadanko, super ludzi i solniczkę ze stópkami na ścianie. Dziękuję za prezent od św. Mikołaja :) Dziękuję, że nas tak kochasz i rozpieszczasz :)

Becia


05.12.2013.

Dziękuję Ci, Panie, za życie Haliny, którą dzisiaj powołałeś do Siebie...

mw

Dziękuję za pobudkę jak Ty jeszcze spałeś, a i tak Byłeś :) Dziękuję za kolejną naklejkę od Basi :D I dziękuję za napady śmiechu :D Za Stasia też Ci bardzo dziękuję :)

Twoja Becia

Dzięki za dominikańskie roraty, za popołudniową drzemkę, za to że nie musieliśmy jechać do Rawicza i za pierwszą piątkę w tym semestrze. Dzięki za Twoje rozbawienie.

BB

04.12.2013.

Dziękuję za Twój żółty dom, który wczoraj poznałam :) Dziękuję za tych szalonych Twoich ludzi, z którymi spędziłam wieczór :) Dziękuję za bycie słonecznikiem! :)

Becia

Za to, że stworzyłeś mnie Basią. Za to, że Tymek już się mnie nie boi. Za gwiazdki. Za to, że tylu o mnie pamięta. I że Chrzestny zadzwonił!!!

BB

Za Dorotkę i wit. D, za Hanię, która mimo wszystko się nie poddaje. Za rozstania i powroty i uczenie się siebie

ak

Dziękuję za wszystkie Barbary, Basie i Barbórki, a szczególnie za moje Matki Chrzestne, za koleżanki z ławy szkolnej, za przyjaciółki, za bratową... Dziękuję za piękne barbórkowe tradycje Górnego Śląska, które znam od dzieciństwa! Dziękuję za opiekę świętej Barbary nad górnikami i harcerzami ZHP... Dziękuję za moje życie!

mw

Dziękuję Ci Panie za satysfakcjonujący wynik kontroli kuratoryjnej, i za to że już nam teraz dadzą spokojnie pracować.... Dziękuję za tych, którzy wspierali sprawę modlitwą.

Marysia

03.12.2013.

Dzięki za Wielki wóz nad Wrocławiem, za lepienie łańcuchów i procesję z lampionami. Za Twoją/moją Mamę w ołtarzu. I za dar rozumienia języka... hiszpańskiego :)

BB

Dziękuję za ogrom życzliwości, którą mnie otaczasz poprzez innych ludzi. Aż nieprawdopodobne :) Dziękuję za uśmiech i radość dziewczyny stojącej na przystanku :) Dziękuję, że zdążyłam na autobusy. Dziękuję, że w końcu pogadałam na angielskim. Dziękuję za ogrom radości, którą mi dajesz :) I dziękuję za to, że jesteś :) Aaaaaaaaaaaaaaa! :) Dziękuję, że Dziadziuś wyszedł ze szpitala!!!!!!!!!!!! :D

szczęśliwa Becia

Dziękuję za Twoich wstawienników, modlących się nad chorymi... Dziękuję za to, że wysłuchujesz naszych próśb i że zgodne są z Twoją wolą, bo nas kochasz... Dziękuje za wszystko co jest Twoim darem.

mw


02.12.2013.

Dziękuję za pierwsze roraty, za to, że fakultet się wcześniej skończył. Za pogawędkę z Gośką i że nie musiałam wracać busem z Partynic. Dziękuję, że ciocia kupuje gitarę.

BB

Za wielką radość i wielki spokój dziękuję Ci, Panie! Jesteś i prowadzisz mnie!

mz

Dziękuję za błędy w SQL-u i location, location, location xD I za niepohamowany śmiech :D
Dziękuję za przyjazd stryjka z żoną i za radość Dziadka, którego podtrzymujesz na duchu :)
Dziękuję za latającego ptaszka wokół mnie :D Dziękuję za niedosyt modlitwy i że w końcu będą nasze spotkania. Dziękuję za pierwszy dzień rorat i wytrwałość Basi :) Dziękuję za Boże zmęczenie :)

Betka

01.12.2013.

Dzięki za początek Adwentu, za naładowanie baterii w domu, za szczęśliwy powrót do Wrocławia. I za ciepły płaszcz dziękuję 

BB

Dziękuję za moją Mamę i za rodzeństwo - oglądane razem na przysłanych fotografiach
Dziękuję za rodzinny obiad...
Dziękuję za czas przygotowania do świętowania Twojej obecności...
Dziękuję za Marię z Nazaretu....

mw

Dziękuję za radosno-adwentowy sms mojej córki i za planowane spotkania.

ws

Dziękuję, że Jesteś! :) Dziękuję za pierwszą świecę! Dziękuję, że dbasz i ratujesz. Dziękuję, że pytasz czy nic mi się nie stało, że kochasz ponad wszystko! Dziękuję za dobór pieśni przez Marysię :) Dziękuję za względny pokój mimo burzy wokół. Dziękuję, że ożywiasz! radujesz! leczysz! i w ogóle, że jesteś super :) Super Tatą :) A! I za sen do Twojego Słowa xD

Becia

Za nocnego Bacha z romantyczno-jazzowymi nutkami na początek Adwentu - dziękuję Ci Panie.

Zbyszek

Dziękuję Ci Panie, że wszystko perfekcyjnie układasz. Dziękuję za Twoją troskę o moje sprawy mieszkaniowe.

Marysia

Zmieniony: niedziela, 05 stycznia 2014 23:20
 
RocketTheme Joomla Templates