Listopad 2013 - Dzięki za dziś PDF Drukuj Email
Dzięki za dziś
czwartek, 31 października 2013 21:57

z14851186Q_Pustynia_Atacama_w_Chile.jpgNie troszczcie się zbytnio i nie mówcie: co będziemy jeść? co będziemy pić? czym będziemy się przyodziewać? (...) Przecież Ojciec wasz niebieski wie, że tego wszystkiego potrzebujecie. (Mt 6, 31n)

Bóg zaspokoi każdą twoją potrzebę. Zachciankę - niekoniecznie. Ale możesz być spokojny, że nie zabraknie ci niczego, czego potrzebujesz.

Mając natomiast żywność i odzienie, i dach nad głową, bądźmy z tego zadowoleni! (1 Tm 6, 8)

Za co chcesz dziś podziękować dobremu Ojcu ?

Jeśli chcesz Mu podziękować - zostaw komentarz pod niniejszym artykułem (po zalogowaniu) lub napisz na adres:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Chcesz dowiedzieć się jak Bóg działał w naszym życiu w listopadzie? Kliknij więcej...

30.11.2013.

Dziękuję za niedzielną sobotę :D Dziękuję za cały dzień z rodziną i pyszny obiad w gronie najbliższych. Dziękuję za Anioła Mikołaja dla Jędruśka, dziękuję za wymarzoną kolację dla Dziadka. I dziękuję, że wszystko tak pięknie zgrałeś czasowo :) I za wytrwałość w modlitwie :)

Beata

Dziękuję Ci Panie za wszystkie spotkania i rozmowy... Dziękuję za przyjaciół - Andrzejów... Dziękuję za radość i Twoją pomoc w redakcyjnej pracy... Dziękuję, że układasz mi codzienność... Dziękuję Ci, Panie!

mw

29.11.2013.

Dziękuję za bańki mydlane i nietypowe andrzejki :) Dzięki, że w końcu wracam do domu!

BB

Dziękuję Ci Panie za dzisiejszy sukces w bardzo trudnej rozmowie, pokonałam drania. Dziękuję Ci za osoby, które mnie wspierały w modlitwie. Dziękuję Ci bardzo za te cechy, które mi umożliwiły stawienie czoła takiej sytuacji. Dziękuję Ci.

Marysia

Dziękuję za Wiesię :) I za to, że tak szybko zadziałałeś :) Dziękuję, że dajesz mi masę radości i prowadzisz dalej, i dalej, i dalej... i dalej :)

Becia

28.11.2013.

Dziękuję Ci Panie za świętego Mikołaja, który niespodziewanie pospieszył się..... ale dzięki temu zjawił się w samą porę.

Marysia

Dziękuję za czas ze Stasiem :)

Becia

Dziękuję Ci Panie za ojca, który przetrwał nawrót choroby, choć było bardzo groźnie. Dziękuję za kolejny dzień, który z nim spędziłem ucząc się przebaczenia i pokory.

mp

Dzięki za wolny czas na Eucharystię... Jesteś Panie na pierwszym miejscu, jak tego pragniesz, dlatego organizujesz czas, bym mogła spotkać się z Tobą, dziękuję Ci Panie!

mw

Dzięki za cierpliwość dla Betki, i że jej koń nie stratował. Dzięki za czas dla siebie i że mi przypomniałeś o adoracji. Dzięki, że Leszek się zgodził na transport paczki.

BB

 


27.11.2013.

Za adorację i chwile sam na sam z Twoją Matką...i za spotkanie z Basią....Dziękuję.

mz

Dziękuję za otwarty kościół i możliwość modlitwy w przedsionku... Dziękuję za adorację w ciszy i wypominkowe wspomnienie zmarłych z naszych rodzin... Dziękuję za dzisiejszy dzień, za dar radości i dobry rosół... Dziękuję za wszystko!

mw

Dzięki za drzemkę, za chwilę z Chrzestną, za Magdę ukrywającą się przede mną za filarem, za to, że wychodzi mi już parkowanie równolegle tyłem po ciemku.
Dziękuję, że gdy oddałam SP w Twoje ręce migiem znalazłeś mi zakręconego Darczyńcę. Dziękuję, że już w sobotę spotkam się z moim Miłym i za to, że tak bardzo za sobą tęsknimy.

BB

Dziękuję za radość małego rojbra :) Dziękuję, że mnie rozśmieszasz i sprawiasz, że wciąż się uśmiecham na myśl o Tobie  :) Dziękuję za naleśniki i Struśka :) Dziękuję, że pomagasz i sprawiasz, że tak bardzo mi się chce jak mi się nie chce :) I bardzo, bardzo, bardzo dziękuję, że jestem Twoją córeczką, a Ty jesteś moim Tatusiem :) I dziękuję za Wigilijne obrady i szczęśliwą podróż taty.

Becia

Dziękuję za cały dzisiejszy dzień, za czas spotkania z Tobą w Eucharystii, i za to że Kamil lepiej się czuje.

mw

26.11.2013.

Dzięki za śnieg, dwustudniówkę i łazanki.

BB

Dziękuję za pociechę i przygotowany dla mnie prezent w Twoim Domu, Panie...
Dziękuję za dzisiejsze przypomnienie, że nie wszystko co jest wskazane, dobre jest dla mnie...

mw

Dziękuję za niesamowitą radość, którą mi dajesz i która jest aż niepojęta :) Dziękuję za piękny dzień. Dziękuję za każdy płatek śniegu. Dziękuję za świąteczną atmosferę :) Dziękuję za kolejny Twój szalony podszept, który się przydał na zajęciach. Dziękuję, że mnie prowadzisz w sprawach Młodych. Dziękuję za Twój przebłysk. Dziękuję, że pomogłeś Łukaszowi w Waszych sprawach. Dziękuję za otwarty kościół. Dziękuję za radość Jędrusia i wspólne rojbrowanie :)

Becia

Za Twój 'uścisk' i piękny uśmiech Beatki.I za śnieg! Dziękuję Ci, Panie.

mz

25.11.2013.

Dziękuję Ci Panie za wysłuchanie moich próśb :) Dziękuję za pomoc pana doktoranta, za małą grupę i dziękuję Ci za radość, którą mi dajesz :)

Beti

24.11.2013.

Za życie i świadectwo mojego Taty...dziękuję Panie. Za zadumany, piękny, smutny dzień.

mz

Za to, że jesteś właśnie takim Królem, jakim jesteś - dziękuję.

mb

Dzięki Ci, że wypowiedziane słowa nie były tym co słyszałam:). Za zdążenie na styk i przebaczenie, i Ty wiesz za co jeszcze.

struś

Dzięki, że zaczynam tęsknić za Tobą, gdy Cię dwa dni nie widzę. Dzięki, że nazwałeś mnie swoim Dzwoneczkiem. Dzięki, że posyłasz mnie tam, gdzie mnie posyłasz i stawiasz na drodze tych ludzi, których stawiasz, że Jesteś, który Jesteś 

BB

Dziękuję za czas z rodziną. Dziękuję za wesołe opowieści Babci :) Dziękuję, że może Dziadek już jutro wyjdzie ze szpitala. Dziękuję, że już niedługo Adwent i piękny czas Bożego Narodzenia :)

Becia

Dziękuję za tę szczególną niedzielę, za świętowanie Twojego Królowania przez Krzyż i Zmartwychwstanie, za łaskę wiary i miłość i za daną nam nadzieję także na nasze zmartwychwstanie - dziękuję Ci, Panie

mw

Dziękuję Ci za psalmy i Twoją odpowiedź, której potrzebowałam. Dziękuję Ci za Dwójkę i za czas na odpoczynek. I za to, że ks. Marek o mnie pamięta.

Marysia


23.11.2013.

Dziękuję, że dałeś mi przetrwać dzisiejszy dzień. Za iskierkę w tunelu, która oświetla drogę i zapewnienie, że lód stopnieje. Za to, że cierpliwie czekasz, aż sama zobaczę po co tworzy się pustka, i że kołyszesz w ramionach, dając poczucie bezpieczeństwa.

struś

Dziękuję za Twoją, Panie, cierpliwość, za przypomnienie o zapomnianych kluczach, za wszystkie drobiazgi składające się na dzisiejszy dzień, za czas dany na wszystko
Niech Twoja chwała będzie stale coraz większa - w moim sercu i myślach

mw

Dzięki za naukowy poranek, popołudnie dla siebie i babski wieczór. Dzięki za noc z Tobą! Dzięki za kolejny szalony pomysł Beaty Dzięki, że dbasz o moich Rodziców.

Basieńka

Dziękuję za spotkanie z Dziewczynami :) Dziękuję za Rok Wiary i za wszystkie Dzięki za dziś :)

Becia

Dziękuję za czas na pogadanie z Czesiem. Spokojny, wygodny i pogodny.

Zbyszek

22.11.2013.

Dziękuję za radosny czas. Dziękuję, że mnie uszczęśliwiasz! :) Dziękuję za pracę z Łukaszem i spotkanie ze Stasiem. Dziękuję za moją wesołą rodzinkę z Jędrkiem na czele :) Dziękuję za maila od Ani. Dziękuję za to, że wciąż jestem Twoją córką :) I dziękuję, że wciąż mnie zachwycasz.

Betka

Dziękuję za dobrą noc wypoczynku, za okazaną pomoc narażonym na zaczadzenie, dziękuję za mglisty ranek, za powrót do zdrowia Idy, za Twoje, Panie, prowadzenie za spotkania nieplanowane i czas na wszystko co ważne... Dziękuję za zaliczone przez Kamila kolokwium z anatomii, dziękuję za przepiękną uroczystość upamiętniającą 95 rocznicę zwycięstwa Orląt Lwowskich, za przybyłych kresowiaków, a przede wszystkim za młodzież z okolicznych szkół - podstawowych, średnich i z Politechniki. Dziękuję Ci, Panie, że pamięć o dawnej Polsce i ukochanym Lwowie przetrwała do kolejnych pokoleń... Dziękuję Ci, Panie...

mw

21.11.2013.

Dziękuję za dzisiejszą Eucharystię, za Maryję, która ofiarowana Bogu wypełnia Jego wolę do dzisiaj, będąc z nami jak najlepsza Matka...
tak wspaniały plan ułożyłeś, Boże, dla naszego zbawienia - dziękuję Ci, Panie!

mw

Dziękuję, że wysłuchałeś rano mojej myśli i dałeś mi możliwość zobaczenia Jezusa chociaż przez 5min :) Baaaardzo Ci za to dziękuję, za spełnienie marzenia. Dziękuję za to, że wysłuchujesz modlitw. Dziękuję za Twoje wsparcie dla taty i spełniłeś pragnienie jego serca :) Dziękuję za powodzenie na uczelni, m.in. za kryptografię :)

córeczka Beatka

Panie Boże, dziękuję Ci za dzisiejszy wypad z Bożenką i pyszne naleśniki.

Marysia


20.11.2013.

Dziękuję za dzisiejszą Eucharystię i urszulańską modlitwę wypominkową ...
Tak wiele wspaniałych osób jest już po tamtej stronie, w Bogu...
Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie!

mw

Dziękuję, że Twoje Słowo wiecznie trwa i Twoja miłość nie ustąpi nigdy. Dziękuję za ks. Marka, Wszystkich Świętych i kazanie ks. Wojtka. Dziękuję za ten czas specjalnie dla mnie :) Dziękuję za spotkanie ze struśkiem. Dziękuję za Twoje przeróżniaste cuda i różne dowcipy ;) Dziękuję za kolejny ząb do gryzienia ;) Dziękuję za czas z Jędrkiem. Dziękuję za Twoje kałuże, słoneczko i piękny księżyc. I dziękuję, że płaszcz wysechł po obryzganiu i nie ma ani śladu :) I dziękuję za spacer i za masę innych rzeczy również Ci dziękuję Tato :)

Twoja córuś Becia :)

19.11.2013.

Dziękuję Panie Boże za to, że dbasz o swoje dzieci. I że owiec jest więcej niż wilków. Dziękuję Ci bardzo za trwające w moim sercu Boże Narodzenie :) Baaaaaaardzo Ci za to dziękuję :) I za dzisiejszą randkę :)

Betka ;)

18.11.2013.

Dziękuję za ks. Krzysztofa i jego dzisiejszą homilię. Dziękuję za doświadczenie jakie miałam podczas spotkania z Emilianem Tardifem w Gorzowie Wlkp. - chwilowego bycia ślepcem jak Bartymeusz - zupełnej ciemności i bezradności - wołałam jak on: "Ulituj się". Dziękuję za przywrócenie widzenia!

mw

Dziękuję za Twoje cuda Panie!!! I za niesamowite wieści potwierdzające Twoje działanie :)

Beata


17.11.2013.

Dziękuję za szczęśliwą podróż, dobrego kierowcę, czas na rozmowę i modlitwę, za stację benzynową w zasięgu kilometra...
Dziękuję za niedzielę i ewangeliczne przypomnienie o zbawiennej wytrwałości...

mw

Dziękuję za radość z odnalezionej kredki niczym radość z odnalezionej drachmy :) Dziękuję za spokojny dzień. I za to, że Jesteś baaaardzo Ci dziękuję :) I za Twojego Ducha, Którym się dzielisz :)

Beata

Dziękuję za czas na odpoczynek, za długi, mocny sen i radosne przebudzenie... Dziękuję za dobrą, gorącą herbatę...

mw

16.11.2013.

Dziękuję, że dokonujesz cudów w moim życiu! Dziękuję, że uzdrawiasz to co poranione. Dziękuję za siłę do sprzątania, za radość z odkurzania tak długo wyczekiwaną! :) Jesteś wielki! Dziękuję, że starczyło sił na poskakanie chwile na macie :) Dziękuję za radość ze studiowania, która ponownie powoli kiełkuje. Dziękuję Ci Tato za Twoje cuda :)

Córeczka Tatusia - Becia :)

Dziękuję za spotkania - te b. ważne i za każde,
- za czwartkowe pożegnanie śp. Jacka
- za przekonanie, jakie dajesz mi, że jesteś ze mną stale...
- za krok do przodu w administracyjnych sprawach,
- za szczęśliwy powrót do domu.

mw

15.11.2013.

Dziękuję za Anioła dla Dziadka wczoraj. Dziękuję, że nad nim czuwałeś i wciąż czuwasz otaczając go życzliwością w szpitalu. Dziękuję, że dajesz mi wystarczająco sił. Dziękuję, że jesteś.

Beata

Dziękuję za muzykę (różnego rodzaju), za to, że pokazujesz mi drogę, za ludzi przez których działasz.

mb

Dziękuję Ci za obietnicę, że tworzysz wszystko nowe a to co dawne przeminęło. Za to, że otwierasz drogi na pustynię i jesteś spokojny i świadomy zamiarów co do mojej przyszłości. Za siostrę Marię, Agalliasis i odnowienie Chrztu Św.

s.

14.11.2013.

Dziękuję, że dajesz nam się cały!

mw

Dzięki Ci za opiekę. Za trochę sprytu i olśnienie, że w przyrodzie nic nie ginie i zawsze zostawia jakiś ślad. Że Twoja miłość jest jak wiatr i za tych dwóch małych cudaków rano. Nooo i za cierpliwość do jazdy zgodnej z przepisami (no prawie;)

struś

Dziękuję za 54 lata małżeństwa moich dziadków oraz za 29 lat małżeństwo moich rodziców. Dziękuję, że są wytrwali w tym sakramencie. Dziękuję za miły dzień. Dziękuję za czas świętowania. Dziękuję, że pomagasz i prowadzisz. Dziękuję za bycie członkiem załogi na statku, który stworzyłeś i prowadzisz. Dziękuję, że jesteś najlepszym sternikiem. I dziękuję za odpadającą tapetę w sercu :) I za Twoje niekonwencjonalne podejście do mnie :)

Beata

Panie Jezu, dziękuję Ci za tramwaje i za to, że się w nich można modlić. Dziękuję za przełamywanie słabości. Dziękuję, że zdążyłam do banku i dziękuję Ci bardzo za panią, która mimo że sklep był już zamknięty, sprzedała mi mięsko. Dziękuję za troskę i modlitwę Przyjaciół.

Marysia


13.11.2013.

Dzięki, że ukołysałeś mnie dziś do snu Twoim Słowem i za ożywczą mżawkę z rana.
Dziękuję za Twoje plany na mój dzień.

Baśka

Dziękuję za przeprowadzkę Kamila,
Dziękuję za prezentację Milleniusza o II Kongresie Nowej Ewangelizacji, za naszą wspólnotę Płomień Pański, za mężczyzn wezwanych przez św. Józefa, którzy przyjdą w pierwszy czwartek miesiąca...
Dziękuję za maile z patriotycznymi załącznikami...
Dziękuję za inaugurację roku bł. Edmunda Bojanowskiego...
Dziękuję za pamięć o Orlętach Lwowskich i Mszę św. w ich intencji zaplanowaną na 22 listopada o godz. 15.00
Dziękuje za życie Kryspina Świszcza, który poległ w walce o Lwów, osieracając jedenaścioro dzieci

mw

Dziękuję, że Tomek zdał egzamin! :) Dziękuję za wczorajsze rozmowy z siostrą na temat charyzmatów i modlitwy o uzdrowienie. Dziękuję za Jędruśka :) I dziękuję, że przychodzisz w lekkim powiewie w żagle żebym w końcu wypłynęła na głębinę. I za tak długo wyczekiwany księżyc w ciągu dnia! :) Dziękuję.

Beata

12.11.2013.

Dziękuję Ci Panie za siłę, motywację, upór i wytrwałość, które mi pozwoliły przetrwać. Dziękuję za wsparcie bliskich i czas na odpoczynek, za dobry wynik, za bezpieczeństwo, lekarza i pielęgniarkę o ludzkim obliczu. A przede wszystkim dziękuję Ci za tych, którzy się za mnie modlili. Dziękuję!

Marysia

Dziękuję za grę świateł i bas. Dziękuję, że Jesteś i dotykasz zawsze i wszędzie!

Beata

Dzięki, że Wojtkowi Rodzice w końcu obejrzeli "Przez śmiech do lepszego małżeństwa", że im się podobało i za ich "odzew". Kocham Cię.

Baśka

11.11.2013.

Za Polski Hymn na Mszy - dziękuję Ci Panie.

Zbyszek

Dziękuję za Maryję - Królową Polski

mw

Dziękuje za spowiedź, za karmelitów i niezwykłą dobroć o. Mirka.

mb

Dziękuję za wolną Polskę! Dziękuję, że nie poddaliśmy się jako naród przez te 123 lata. Dziękuję za dar wolności, którego mnie uczysz Tato na nowo.

Becia


10.11.2013.

Jest. A więc Jesteś. I za to Panie Boże Ci dziękuję! I za radość nieba tu na ziemi :)

Beata

Za to, że jestem - dziękuję Ci Panie. Ale jeszcze bardziej za to, że Jesteś Ty...

Zbyszek

Dziękuję Ci za  w o l n o ś ć. Za pieśń radości, która wypełnia duszę, i za dzień, w którym kończą się łzy.

struś

Dziękuję za dzisiejsze świętowanie Zmartwychwstania...

mw

09.11.2013.

Dziękuję, że mogłam się wyspać...

mw

Dziękuję, że wysłuchałeś mojego marudzenia :) Dziękuję za buty. I dziękuję za Jędrusia :) i całą moją rodzinę :)

Betka

08.11.2013.

- za dzisiejszy spacer z Szymkiem, za jego radość
- za przeczytaną książkę o uzdrowieniu wewnętrznym, w której znalazłam dobrze mi znane przykłady działania Jezusa...
- za wieloletnią przyjaźń z p. Leną, której nie zdołam pocieszyć teraz - po nagłej śmierci Jacka - pomóż Jej, Panie!

mw

za dzisiejszy poranek, pełen pogody i spokoju.

mz

Dziękuję za długi sen w ramach odpoczynku :) Za Kubusia Puchatka, kakao i herbatę z syropem malinowym :) Dziękuję za rozmowę z Wiesią i za to, że leczysz od środka jak ranę ciętą :) A! I za to, że wciąż mnie namawiasz na wypłynięcie na głębię :D

Becia


07.11.2013.

Dziękuję, że nie było wykładu i mogłam iść zrobić zadanie na laborki dzięki czemu nie muszę jutro jechać na uczelnię :) Dziękuję, że ostatni wykład się skończył wcześniej. Dziękuję za osoby z mojego kierunku. Dziękuję za radosny czas z wykładowcami. I dziękuję za czas ze Stasiem i relaks.

Becia

Za "Chce się żyć". Za pełne skupienie publiczności - ciszę, jakiej dawno w kinie nie przeżyłem. Dziękuję z całego serca.

Zbyszek

06.11.2013.

Dziękuję, że przychodzisz do mnie w Twoim Słowie przez innych ludzi. Dziękuję za Twoją miłość.

Beata

Dziękuję Ci, że problem z internetem został wreszcie rozwiązany oraz za to, że przy okazji mogłam się dowiedzieć tylu fajnych rzeczy. I w ogóle za informatykę, komputery, internet, kabelki, wszystkie urządzenia, ich właściwości etc. dziękuję, bo to jest taaaakie fajne!  :)

Marysia


05.11.2013.

Dobry Ojcze dziękuję Ci za dar bieżącej wody :) Dziękuję, że niesamowicie przemawiasz i prowadzisz każdego dnia z zeszytem. Dziękuję, że odkrywasz, to co zakryte. Dziękuję za dobre wyniki i za radość, którą wlewasz w moje serce. I dziękuję za Jezusowe bicie :)

Becia

Dzięki, że zaprowadziłeś mnie dzisiaj do "Kościoła Marysi". Dzięki za spowiedź i pogaduchy. Dzięki, że mam Rodzinę 

Baśka

Dziękuję za radość, którą mam w Tobie i uwalniającą moc modlitwy. Za dzisiejszy dzień - który jest nowym dniem i za to, że kruszysz kamień mojego serca i podnosisz leżącego. Za życie i odżycie:-) dziękuję Ci!

struś

Dziękuję za wszystkie Elżbiety, jakie postawiłeś, Panie, na mojej drodze... dziękuję!

mw

04.11.2013.

Dziękuję za nocne wsparcie. Dziękuję, że pomogłeś na uczelni. Dziękuję za czas ze Stasiem. I dziękuję za niezastąpione rozmowy z Łukaszem xD

Beata

03.11.2013.

Dziękuję za czwartkową przeprowadzkę, za to że wszystko było przez Ciebie przygotowane, nawet ominięcie korków... Za Sławka, który przewiózł moje rzeczy. Za odpoczynek, przestrzeń, radość, cudną ciszę i alejkę klonową. Za dobrych ludzi, których mi stawiasz na drodze. I nawet za brak internetu - bo mi uprzytomnił, ile książek jeszcze czeka na przeczytanie.

Marysia


02.11.2013.

Dziękuję za bliskich mi świętych patronów - tych osobistych i moich dzieci - otrzymanych podczas chrztu św. i wybranych w sakramencie bierzmowania...
Dziękuję za wszystkie święte osoby, jakie poznałam w moim życiu...
Dziękuję za tych, którzy żyją w wymiarze świętym (sacrum) i poprzedzili mnie na drodze do Domu Ojca...

mw

Za dzisiejszy cud, dzięki któremu modliliśmy się w miejscu naszego Chrztu. Za przeszłość legnicką. I za teraźniejszość. Za obcowanie świętych. Dziękuję Ci Panie.

Zbyszek

Za inicjatywę rodziny Świdrów, nowe brzmienie New Live'M,nową wokalistkę i mega dłuuugi koncert. Za piosenkę która ciągle mnie niesie i przypomina o tym, co najważniejsze.

ak

Dziękuję za deszcz oczyszczenia. Dziękuję, że leczysz myśli.

Beata

01.11.2013.

Za radosny spokój dzisiejszego dnia - dziękuję Ci Panie.

Zbyszek

Dziękuję za radosne odpowiedzi na przypomnienia i wyrozumiałość :) Dziękuję, że powoli uczysz mnie jak umiłować odpoczynek. I pokazujesz mi tego owoce, jako motywację do dalszego "braku" pracy.

Becia

Zmieniony: środa, 04 grudnia 2013 22:52
 
RocketTheme Joomla Templates