Październik 2013 - Dzięki za dziś PDF Drukuj Email
Dzięki za dziś
wtorek, 01 października 2013 00:01

Kto dziękuje Bogu, nigdy nie jest samotny. 

Wdzięczność uświadamia nam, że istnieje Ktoś, kto nieustannie przy nas  J E S T.

Gdy rozwiązują się sprawy trudne,
po ludzku nierozwiązywalne.
Gdy nabieramy skądś nagle nadziei tam,
gdzie sytuacje są beznadziejne.
Gdy nagle pojawia się ktoś,
kto nam przynosi odpowiedź.
Albo gdy wszystko jest - tak po prostu - w porządku.

To On.

W świecie niezauważony, choć wciąż dobry i obdarowujący, cierpliwie miłujący i troskliwy. Nie pozwólmy, by Jego Serce doświadczało naszej obojętności.

W czym dzisiaj Bóg objawił się Tobie ?

Jeśli chcesz Mu podziękować - zostaw komentarz pod niniejszym artykułem (po zalogowaniu) lub napisz maila:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Chcesz dowiedzieć się jak Bóg działał w naszym życiu w październiku? Kliknij więcej...

31.10.2013.

Dziękuję za czuwanie i aktywność naszych diakonii...za przypomnienia, prostowania, komentarze i aktualności...

mw

Dzięki Ci, że wystarczy poprosić "Przemień mój czas" i Ty go zmieniasz. Za moich rodziców, że dzięki nim mam życie, życie w Tobie. I za to, że czasem boli - dzięki temu wiem, że żyję, a Ty możesz leczyć. Za Twoją wiarę we mnie.

struś

Za "Tylko Ty i ja" w naszym kościele - dziękuję Ci Panie.

Zbyszek

Dziękuję za to, że JESTEŚ, że uczysz, że kochasz i dziękuję, że jesteś taki cierpliwy :) I za to, że bierzesz mnie na poważnie. Dziękuję za radosny czas z mamą w pracy. Dziękuję za rozmowę z Łukaszem pełną śmiechu i wspólnego telefonicznego ziewania :) I dziękuję, że dziękuję.

Beata

Dziękuję za to, że jesteś Chlebem Żywym. Za Twoją obecność, która ucisza wszelkie burze.

mb

30.10.2013.

Dziękuje za dobre wiadomości...
Dziękuję za każdą chwilę Twojej Obecności 
Dziękuję za wczorajsze i dzisiejsze spotkanie rodzinne...
Dziękuję za wizytę Łukasza...
Za wspólną modlitwę nad grobami krewnych...
Za piękną pogodę na przygotowanie się do Święta Zmarłych.

mw

Dziękuję, że pomagasz Basi, Struśkowi, Dotce, Zbyniowi. Dziękuję za drzemkę z Jędrkiem :) Dziękuję, że pokazujesz mi o co chodzi zanim jeszcze zdążę przeczytać Twoje Słowo. Dziękuję, że przemawiasz wprost do mego serca. Dziękuję, że pokazujesz wielki balon, który muszę przebić. I dziękuję, że wciąż jest we mnie Twoja cząstka, która trzyma igłę i tylko czeka na odpowiedni moment...

córeczka Tatusia - Becia


29.10.2013.

Dziękuję Ci Panie Boże za cudowny dzień od samego początku do samego końca! :) I za tą radość z takiej drobnostki jak 9,5/10 :D

Becia

Dziękuję Ci Panie, że nie dałeś mi dzisiaj być samej, za ludzi, których mi dziś zesłałeś: za ploty z Sonią, obiad z Ciocią, mszę z Iwonką, spotkanie Adriana i spacer z Wujkiem.

Baśka

Dzięki Ci za dzisiejszy dzień, za czas z Tobą i za polowy spacer. Dziękuje za wszystkie maile, te które skłaniają do myślenia i rozbawiają. Za Twoja opiekę i namiastkę rodzeństwa ;)

struś


28.10.2013.

Dziękuję za Twoje wyzwolenie. Za nadmiar wolnego czasu zmuszający do przemyśleń. Za to, że uświadomiłeś mi moją pychę, celując w najczulszy punkt, za ból, bo inaczej bym nie poczuła. Dziękuję, że podałeś mi rozwiązanie i że ufam Tobie.

Baśka

Dziękuję za piosenkę "Nic, nie musisz mowić nic" w czasie mojej modlitwy oddania życia Chrystusowi, za Dorotę i jej charyzmat doboru pieśni :)

mb

Dziękuję za dobre wiadomości.

mw

Panie Boże, za naprawdę piękne dziś - DZIĘKUJĘ!

mz

Dziękuję za piękne niebo w dzień i w nocy. Dziękuję za piękne kolory liści. Dziękuję, że świat jest tak różnorodny. Dziękuję, że dodałeś sił kiedy trzeba było. Dziękuję za spacer jeden i drugi. Dziękuję, że sprawiłeś, iż dzień był miły. I dziękuję za przejażdżkę autobusem z Ewą i to w obie strony :)

Becia

27.10.2013.

Dzięki za zmianę czasu, za weekend z Tatuśkiem, za Jego humor i zainteresowanie . Dzięki za problemy i smutki, którymi hartujesz mnie przed tym co mnie czeka. Dzięki, że obdarzyłeś mnie uporem. I dziękuję za Panią Anię.

Baśka

Za trzymanie mnie za rękę w czasie podróży  i bardzo, bardzo dziękuję za ludzi, których dałeś mi poznać.

mz

Dziękuję za weekendowe śniadania w piżamie :) Dziękuję, że klarujesz myśli. Dziękuję za trudne zadanie od Ciebie Panie i za to, że opornie ale coś tam wychodzi :)

Beata

Za piękną pogodę i udaną wycieczkę, za powrót sił i za to, że już tylko cztery dni do przeprowadzki. Za pomysły, które wpadają mi do głowy. Dziękuję Ci Panie.

Marysia

26.10.2013.

Dziękuję, że jeszcze nie ma śniegu i każdy dzień zbliża nas do lata :) Dziękuję za "dodatkową" godzinę jutro :) Dziękuję za radosną twórczość z Łukaszem. Dziękuję za spacer ze Stasiem. Dziękuję, że pokazujesz stare szlaki w nowym świetle.

Beata

Dziękuje, że wyznaczasz tor lotu i gwarantujesz bezpieczne lądowanie, niezależnie od jego przebiegu. Za to, że kochasz mimo i ponad wszystko, i że dzięki Tobie mury się kruszą.

struś

Za śliczną różę, na którą się nie mogę napatrzyć - dziękuję z całego serca.

Zbyszek

25.10.2013.

Dziękuję Ci Panie za wczorajszą nocną rozmowę telefoniczną.

Beata

Dziękuję Ci Panie za moją pracę, za doświadczenie rozwoju i satysfakcji. Dziękuję, że mi dałeś ten zawód.

Marysia


24.10.2013.

Chopin, Couperin, Liszt, Schuman - wykorzystali talenty, które Im dałeś, Panie Boże. Dzięki Ci za nie i za Nich. Dziękuję Ci za dzisiejszy recital Janusza Olejniczaka, który również nie zaniedbał Twoich talentów i możliwości tkwiących w Jego ciele i duszy. Bądź Panie wywyższony w muzyce, w której się objawiasz...

Zbyszek

23.10.2013.

Dziękuję Ci, Panie, za to, że walczysz o mnie na tyle sposobów...

mb

Dziękuję za czas z Jędrusiem :)

Beata

Panie Jezu, Ty spełniasz marzenia w najbardziej nieoczekiwanych momentach. Dzięki Ci!

Marysia

22.10.2013.

Dziękuję Ci Panie za Twoich Świętych. Za Świętego Antoniego, działającego skutecznie choć niekoniecznie natychmiast :)

Zbyszek

Dziękuję za piękny księżyc z rana. Dziękuję za wsparcie Zbyszka :) i troskę Doroty i Sandry.

Betka

21.10.2013.

Dziękuję Panie Boże za to, że mnie kochasz i dajesz mi o tym świadectwo na każdym mym kroku. Dziękuję Ci za tych, którzy mnie kochają i się o mnie troszczą. Dziękuję, że pociągasz w głąb. Dziękuję za rozmowę z prowadzącą, która przyniosła dobry owoc, dziękuję za Twoje prowadzenie i wiarę w "niemożliwe". Dziękuję za narodziny Zuzi :) I dziękuję, że rodzice kupili mi świeczki do modlitwy :)

Becia

Za sobotnią pielgrzymkę do św. Jadwigi, za spotkanych znajomych, szczególnie tych dawno nie widzianych. Za "cuda dzisiaj niepojęte" wyśpiewane i dziejące się. Za Luizę, która znowu pojawia się w odpowiednim momencie.

ak


20.10.2013.

Dziękuję za sobotnie urodzinowe spotkanie wielopokoleniowe, które stało się okazją do wsparcia Hospicjum dla dzieci...
Dziękuję za spotkanie z Marią i Mietkiem...
Dziękuję za niedzielne spotkanie rodzinne, też urodzinowe...
Dziękuję za radość wspomnień...

mw

Dziękuję za DL! Twój pomysł - i Twoja realizacja.

Marysia

Dziękuję za dzisiejszą pogodę i modlitewny spacer. I za niespodziewane modlitewne spotkanie. Za wszystkie dzisiejsze rozmowy - również za te, które się jeszcze nie odbyły :)

Zbyszek

Dziękuję, że jesteś Dobry i mogę się tego od Ciebie uczyć... Dziękuję za o.Rafała i Proboszcza MBP. Dziękuję za podarunek przyjaźni. I bardzo Ci dziękuję za deszcz...

Beata

19.10.2013.

Dziękuję za przepiękny księżyc kolejną noc z rzędu. Dziękuję za przepiękną twórczość Les Choristes. Dziękuję za 11h snu. Dziękuję za pomoc w nauce. Dziękuję za to, co niepojęte...

Beata

18.10.2013.

Dziękuję za Ogród Botaniczny, dywany z liści, wysoko latające jaskółki  i w ogóle za ten piękny świat, który stworzyłeś.

mb

Dziękuję za Kamila!

mw

Dziękuję za możliwość ucałowania Twojego Słowa na Mszy Świętej. Dziękuję za obecność Basi i Czesia. Dziękuję za spacer i radość z Basią.

Becia

Dziękuję za Przyjaciela, z którym rozmowa postawiła mnie na nogi i przywróciła siły. To Ty jesteś, dziękuję Panie Jezu.

Marysia

17.10.2013.

Dziękuję za cierpliwość.

mw

Dziękuję Panie Boże, że codziennie mnie zachwycasz! Dziękuję, za podstawiony autobus i chwilę opóźnioną Mszę, abym zdążyła. Dziękuję za ciszę z Tobą. Dziękuję za radość, którą mnie wypełniasz. Dziękuję za przecudny księżyc. I dziękuję, że ten świat jest pełen Twojej miłości!

Becia


16.10.2013.

Dziękuję za śp. Zosię Krynicką, którą dzisiaj pożegnaliśmy po prawie 101 latach jej życia.

mw

Dziękuję za uzdrawiającą moc dzieci! :) Dziękuję, że jesteś wszędzie i we wszystkim. Dziękuję Ci Panie Boże za ten piękny świat i za to, że mnie wybrałeś i powołałeś do życia dla Ciebie.

Beata

Dziękuję za wybór Karola Wojtyły 35 lat temu na Ojca Świętego Jana Pawła II, za prowadzenie Go przez Ducha Świętego w powołaniu - ku świętości

mw

15.10.2013

Dziękuję za Seminarium Odnowy wiary; za miłość Twoją, Panie - miłość miłosierną

mw

Dziękuję Ci, za wieczorną rozmowę i słowa, które padły. Za to, że pozwalasz na nowe odkrywanie tych najmniejszych - na Twoich zasadach i przyjęcia relacji takimi jakie są. Dziękuję też za Twoją prawdę i prowadzenie, bez którego dawno bym zabłądziła. I za Emmanuela.

s.


14.10.2013.

Dzięki za marudzenie instruktora i za wszystkie trudności. Dzięki za pogaduchy z Gośką i za Twoją inspirację. Za ojca Andrzeja i za czekanie z Beatą na Sandrę. Za mój mały kieliszek pełny śmiechu i miłości i za to, że nie muszę jutro wcześnie wstawać.

Baśka :*

Za o. Andrzeja i sposób, w jaki mówi o Bogu - dziękuję.

mb

Dziękuję za dzisiejszą rozmowę z panem K. i za niesamowite wieści od niego; za mieszkanko, które na mnie czeka.

Marysia

Dziękuję, że mnie w końcu wyciągnąłeś za nogę z łóżka na zajęcia... Dziękuję za mojego wytrwałego Anioła Stróża. Dziękuję, że uwrażliwiasz moje serce. Dziękuję za przepiękną mgłę rano. I dziękuję, że wrócił już tata :)

Beata

dziękuję za odwiedziny Hanki i Tereni
- za dobrą pogodę jesienną, za słońce i koloryt opadających liści
- za rozmowę z sąsiadką i wspólne dziękczynienie Bogu za Jego Opatrzność

mw

Dzięki za dobry nastrój i optymizm przed trudnym tygodniem 

tu

Dziękuję za pilates i panią Krysię, która nas mobilizuje do ćwiczeń. I za piękną jesień.

mb

13.10.2013.

Dziękuję za diakonię uwielbienia i delikatne śpiewanie "czuj się bezpiecznie".

mw

Za Kubę na scenie, za Olgę, Joasię i Wiesię obok mnie - dziękuję Ci Panie. I za panią Barbarę Szarejko - za wielkie rzeczy, jakie czynisz poprzez Nią.

zz

Dziękuję za bułeczki i babeczki upieczone przez Wojtusia, za krótki weekend z rodziną, za to że zatrzymałeś dla mnie autobus i że mogłam śpiewać na 20-stce. Za to że wszyscy Dwudziestkowicze Ci dziś dziękują  I za to co czeka mnie jutro!

Baśka

Za wspólnie spędzony czas i zabawę z wnuczkami i mężem. Za powrót do 20-tek, za uśmiech ludzi i dobre słowa, DZIĘKUJĘ CI PANIE.

Dorota

Dziękuję Ci za dzisiejszą wycieczkę - zabytkowy cmentarz zatopiony w jesieni, dwojącego się i trojącego przewodnika, odpoczynek i towarzystwo.

Marysia

Dziękuję za Twoją pomoc, za siły do wykonania zadania, dziękuję za pomoc moich bliskich, dziękuję za sobotni czas na odpoczynek, dziękuję za życie i wszystko co je stanowi.

mw

Dziękuję Ci Panie za to, że uczysz nas dziękować :)

Betka

Dziękuję za dzisiejszy zadumany poranek. Za domofon, który mnie wyciągnął rano z łóżka. Za Twoją hojność Panie Boże. Za słuch i wzrok, które Ty Panie karmisz. I za Twoje Słowo, którym karmisz moje serce.

zz


12.10.2013.

Za czas na Pielgrzymce w Bardzie Ślaskim, za wszystkich, którzy tam byli fizycznie, ale też duchowo, za to że mogłam być zwykłym uczestnikiem, za wszystkie osoby, które dawały świadectwo (szczególnie za Anitę i Wojtka z naszej Wspólnoty) i za Marię, ks Wojtka i ks Piotra, DZIĘKUJE CI PANIE.

Dorota

Dziękuję za porządek w lodówce! :) Dziękuję za zmęczenie. Dziękuję za fizykę z Ewą i przydatne zabawki Jędrka :) Dziękuję za czas z Mamą i za spacer do Dziadków. I dziękuję, że spełniasz marzenia :)

Becia

Dziękuję za NMP Bardzką i dzisiejszy dzień, za wszystkich ludzi dobrej woli, za dobrą pogodę i bajeczne jesienne kolory. I za to, że uczysz mnie zawierzenia na wzór Abrahama i Maryi.

mb

Dziękuję za Bardo i kolorowe widoki za oknem, za różaniec i pokazanie jego wartości. Dzięki Ci za to, że zabierasz trud i kolejny raz pokazałeś co dalej. I szczególnie za wolność dziecka Bożego, Twojego dziecka:)

struś

Dziękuję za pomyślne zakończenie trudnego zadania w mojej pracy. Dziękuję za wszystkich współpracowników, za cierpliwość, wytrwałość i siłę, które mi dałeś.

zbb

11.10.2013.

Dziękuję za nalot Karczów. Dziękuję za miłość. Dziękuję za żółte liście. I za to, że znów się przebijasz :)

Betka

Dzięki za liście, za obiad u Soni, za to, że zaciągnąłeś mnie na Różaniec, i za jazdę po łuku.

Baśka

Dziękuję za odwiedziny przyjaciółek, za piękną pogodę, za spacer w słońcu i zdrowiejące dzieciaki. Dziękuję za czas na umocnienie duchowe i cielesne. Dziękuję za okazaną pomoc. Dziękuję za Twoją Obecność.

mw

Dziękuję Ci Panie Boże za sąsiada, który mi naprawił tapczan....

Marysia


10.10.2013.

Dziękuję Panie Boże, że coś pokazujesz, choć jeszcze nie wiem co. I dziękuję za spotkania te oczekiwane i te "przypadkowe" :)

Becia

Panie, dziękuję Ci za piękną i ciepłą jesień. Dziękuję za perspektywę przeprowadzki i za to, że mnie omijają wirusy.

Marysia

09.10.2013

Kochany Panie Boże, nie jestem w stanie wyliczyć wszystkiego, czym mnie obdarowujesz, ale jestem Ci ogromnie wdzięczna za te wszystkie cuda w moim życiu i że uprzedzasz moje myśli i pragnienia. Jesteś niesamowity.

kea

Dziękuję Ci za Twoje prowadzenie i cierpliwość. Za dzisiejszy dzień i Dorotkę, zaległy spacer w rozmiarze xl. Za siły do w miarę normalnego funkcjonowania i próbę bycia sobą. I 'gratisowe' spotkanie Beci :-). Dziękuję

struś

Dziękuję za radosny czas z Jędrkiem. Dziękuję Ci za tego niesamowitego Szkraba :) I za moją siostrę :) Dziękuję za spotkanie z Tobą. Dziękuję za spacer z Basią oraz za spotkanie Sandry i Dorotki :)

Becia

08.10.2013.

Za czas w ambulatorium, za czas z Tobą, za czas z Sonią, za czas dla siebie.

Baśka

Dziękuję Ci Panie Boże za szczęśliwą podróż w obie strony. Za opiekę w drodze i poza drogą. I za wynik tej podróży. Za Krzeszów i nieplanowaną Mszę w bazylice. Bądź Panie błogosławiony.

zz

Dziękuję za cały dzisiejszy dzień! Dziękuję za obie Anie.

mw

Za Grzegorza, naprawę gitary i cenne wskazówki na przyszość. Za pomysly, które się rodzą. Za ludzi, którzy spontanicznie przypominają sobie o moim istnieniu i burzą wszystkie stawiane przeze mnie mury obronne i którzy ciągle czegoś chcą.

ak

Dziękuję za tę jazdę bez trzymanki, która jednak ma szansę szczęśliwie się zakończyć ;)

mb


07.10.2013.

Dziękuję za dzisiejszą Eucharystię, za o. Andrzeja i Seminarium. I za radość ze śpiewania u Twych stóp na Twoją chwałę :)

mb

Dziękuję za to, że JESTEŚ!!! :D Dziękuję, że ożywiasz i leczysz. Dziękuję, że wszystko czynisz NOWE. Dziękuję, że pokazujesz czego pragniesz, że przebijasz się przez skorupę. Chwała Tobie Panie!

Córeczka Tatusia - Becia

Dziękuję za różaniec...

mw

06.10.2013.

Dzięki za babskie rozmowy od czwartku do niedzieli. Za to jak spokojnie wprowadzasz mnie w ten rok akademicki. Za to, że Wojtek mnie rozumie/próbuje zrozumieć. I za jazdę - I like it!

Baśka

Dziękuję za Nowego Lidera PP. Dziękuję za licznie zgromadzonych na wyborach. Dziękuję za Ciebie i Twoje dotknięcie. Dziękuję za spacer, pergolę i fontannę. Dziękuję za komentarz Gosi. Dziękuję, że Jesteś, bo nie wiem co dalej. I dziękuję za odpowiedź Sandry i za to, że po prostu jesteś Całkowicie Inny :)

Beata

05.10.2013.

Za św. Faustynę i "Dzienniczek" dziękuję...

mw

Dziękuję za uśmiech Pana z roweru aprobującego kobiecość :) I za bolące paluszki od gitary :) I wczorajszą wyrozumiałość rodziców (i mniejszą sąsiadów). Dziękuję również, że strona PP nie działała w wyniku czego dziękuję za nocne natchnienie do nauki htmla.

Betka

Za nowe mieszkanko w miejscu, o którym nie śmiałam nawet marzyć... a tymczasem właściwie samo przyszło. Za to, że się o mnie troszczysz. Za trudne wyzwania dnia wczorajszego i Twoje potwierdzenia mojej decyzji. Za wsparcie od Zbyszka, Beaty i Moniki. Za to, że dogadałyśmy się z Gosią. Za "Jezu ufam Tobie" razem z wszystkimi tego wezwania konsekwencjami małymi i dużymi - dziękuję Ci Panie.

Marysia

04.10.2013.

Dziękuję Panie Boże za dzisiaj. Za muzykę, którą mnie przyciągasz do siebie. Dziękuję za spotkanie z dziewczynami i za to, że są w moim życiu. Dziękuję, że pokazujesz różne rzeczy. I dziękuję za wsparcie Płomieniowców :)

Beata

Za post od PPP. I za to, że już się skończył - dziękuję Ci Panie.

zz

Za Marię i jej pomoc - dziękuję!

mb


03.10.2013.

Za Niedźwiadki i Krajana!

Marysia

Dziękuję za wspierające smsy, za radość, której doświadczyłam, za Lopeza na koniec tygodnia na uczelni i za powrót Basi :) Dziękuję również za płomyk nadziei :)

Beata

02.10.2013.

Dziękuję, że mnie uczysz i wychowujesz przez nowe sytuacje.

Marysia

Dziękuję za pana ze sklepu, który tak po prostu dał Jędrkowi prezent. Dziękuję, że wytrzymałam.
I dziękuję za ostatnie takie spotkanie... i za ten wspólny dotychczasowy czas, który dużo mnie nauczył.

Becia

01.10.2013.

Dziękuję, że Staśko przyszedł po mnie po zajęciach. Dziękuję za fajnych prowadzących. I dziękuję za pociągnięcie do zaległych spraw.

Betka :)

Zmieniony: sobota, 02 listopada 2013 15:20
 
RocketTheme Joomla Templates