Czerwiec 2013 - Dzięki za dziś PDF Drukuj Email
Dzięki za dziś
piątek, 31 maja 2013 22:20

Pozwólcie dzieciom przychodzić do Mnie.
01.06 - dzień dziecka. Czyż to zawołanie Jezusa może być bardziej żywe niż dziś? Każdy z nas jest dzieckiem - dzieckiem samego Boga. Czy pozwalasz sobie przychodzić do Ojca? Czy pozwalasz sobie na to dziecięce szaleństwo, które Bóg złożył w Tobie kiedy Cię stwarzał?

W tym miesiącu mam dla Ciebie zadanie specjalne: każdego dnia zrób coś, na co wcześniej byś się nie odważył (nie mówię o grzechach!!!). To może być drobiazg, coś zupełnie niekonwencjonalnego, a może coś zwyczajnego, do czego wcześniej nie mogłeś się przemóc. Odkryj w sobie Boże dziecko. Bóg Cię takim potrzebuje - szalonym, bo wolnym! :)
Podziel się odpowiedzią na pytanie:

Co dzisiaj zrobiłeś szalonego dla Boga?

Chcesz dowiedzieć się jak Bóg działał w naszym życiu w czerwcu? Kliknij więcej...

30.06.2013.

Dziękuję za zwycięstwo z bonusem Sparty. I za zachęcenie Krzyśka do udziału w rekolekcjach:)

tu

Za Danusię i Zbyszka, za czas spędzony dziś z nimi. Za odpoczynek, cudne tereny nad Gopłem i za to, że się w ogóle spotkaliśmy - dzięki Ci, Panie.

Marysia&Ania

Za maila, za to, że troszczysz się o mnie poprzez innych. Za świadomość ile mam mięśni pod wpływem zakwasów :) Za zdjęcia z festynu. Za radość i wolność dziękuję Ci Tato! Amen.

Becia

29.06.2013.

Za spontaniczną wycieczkę w góry sowie. Za to, że nic nie musiałam robić, bo Stasiu zatroszczył się o wszystko. Za miłe towarzystwo. Za zmęczenie. Za tęczę, której wyczekiwałam od dwóch dni :) Za gorącą kąpiel. Za piękne różowe chmury, wznoszący się samolot i spotkanie z Sandrą. Dziękuję.

Beata

28.06.2013

Za dzisiejsze spotkania. Za radość krzyżowania naszych dróg :) Za rolki z Sandrą. Za spacer i rozmowy. Za pytania, które w końcu doczekały się odpowiedzi. I za kolesia w baletkach, rajstopach i mini xD

Betka

Za wypad na rolki po ponad rocznej przerwie. Za szalony pomysł Beaty i radość "w bagażniku". Za uśmiech mijanych ludzi i za zawracanie szerokością i wiatr we włosach. Dzięki Ci Panie. I za nocne Polaków rozmowy :). I za miniony czas, za to że pokazujesz to na czym mi zależy. Dzięki Ci Boże :))

sandra

Dziękuję Ci za kryształ od Pawełka, za wygłupy Szczepana, za odejście "Niedźwiadków" - bo oznacza ich rozwój. Dziękuję Ci za kolejny rok.

Marysia

27.06.2013.

Za nocny spacer. Za zaopiekowanie. Za zabranie strachu. Za Twoją "nicość". Dziękuję.

Beata

Za dzisiejszy spacer po Wrocławiu, za córkę, która postawiła na swoim i mnie wyciągnęła do miasta, za wszystkie ważne odkrycia, za wspomnienia i za moją patronkę, która prowadziła mnie za rękę. Za to wszystko dziękuję Ci Panie z całego serca.

Edyta

26.06.2013.

Za dzisiejszą wycieczkę - pełną wrażeń i udaną mimo niesprzyjajacej pogody. Za jazdę na kucu, hurrra! Za stopniowy powrót sił i za to, że nareszcie nadchodzi lipiec.... dziękuję Ci, Panie Boże.

Marysia

Dziękuję za 16h snu, za deszcz za oknem, za poczucie totalnego zdezelowania, za nowe życie! Dziękuję Tato. I dziękuję, że wczorajsze przeżycia są już przeszłością.

Beata

25.06.2013.

Dziękuję za smsa od Basi. Dziękuję za pobudkę o 6:20. Dziękuję za łaskę spowiedzi. Dziękuję za świadectwo, że posyłasz po dwóch w postaci dwóch księży i dwóch lektorów :) Dziękuję za Adasia, Basię i Wiesię. Dziękuję za 10-lecie parafii pw. św.Faustyny. I dziękuję, że wciąż pamiętam początki tej wspólnoty i że mogłam wtedy służyć :)

Beata


24.06.2013.

Dziękuję za to, że moje ulubione pomarańczowe liliowce rozkwitły właśnie dziś rano.

Edyta

Dziękuję za zmęczenie, które jest owocem działania dla Ciebie :) Dziękuję, że charyzmat naszej Wspólnoty jest widoczny dla wielu gołym okiem. Jeszcze raz dziękuję za zaangażowanie Płomieniowców w festyn. Dziękuję za wczorajszy Gospel i dziękuję, że Stasiu był ze mną zarówno na Mszy jak i na koncercie :) I za późniejszy spacer też bardzo dziękuję. A! No i za sukienkę!!! :) Za Sandry statystykę!!!! Jesteś wspaniały Tatusiu!!!! Dzięki wielkie!!!!

Becia


23.06.2013.

"Przenikasz i znasz mnie, Panie
Ty wiesz, kiedy siedzę i wstaję.
Z daleka spostrzegasz moje myśli, 
przyglądasz się, jak spoczywam i chodzę,
I znasz moje wszystkie drogi."
DZIĘKUJĘ CI za to wszystko.

lp

Tatusiu dziękuję, że mnie karmisz, że dajesz mi radość życia. Za to, że Chrzestna wróciła, za królika na obiad i wspólne wyszywanie. Za gospel w Kościele i za poranione ręce. Za deszcz! I za to, że mojemu tatusiowi na ziemi udało się kupić odpowiednią kanapę. Amen

Baśka

Dziękuję dziś za egzotyczny zespół "Claret Gospel" z Wybrzeża Kości Słoniowej, który ewangelizował nas pieśnią (co za głosy!!!) i tańcem, uwielbiając Boga - z miłości do Chrystusa, naszego Pana...
Dziękuję Ci Panie za tę lekcję miłości.

mw

Za Twój Dzień, za odpoczynek, za spowiedź i za szaloną niespodziankę na dzień ojca :)

tu

Dziękuję Ci, Ojcze Niebieski za mojego Tatę, a także za Tatę moich dzieci...

mw

W Dniu Ojca dziękuję za mojego Tatę na ziemi, a jeszcze bardziej za Mojego Ojca w niebie.

Leszek

Dziękuję za 45 lat małżeństwa Heleny i Andrzeja - okazję do radosnego spotkania i świętowania wspólnego.... Dziękuję za półwieczną przyjaźń, dziękuję za taki bieg życia jaki jest...

mw

Boże! Dziękuję za prysznic! :) Dziękuję za cały wczorajszy dzień! Dziękuję za festyn, za to, że przyszła moja siostra z mężem i Jędrkiem, za to, że przyszła mama, za wypad z Basią na New Life'm :) Za to, że jesteś w stanie wykorzystać w ramach ewangelizacji nawet nasze skakanie! :) Za śpiewanie po drodze i na przystanku :) I za śpiewaczy w tramwaju i to, że jesteś w każdej piosence :) I za mega długi sen :) I za to, że mamy samochód też się sam naprawia! :D

Beata

Dziękuję za odpowiednią pogodę, za radość i zadziwienie wielu, za wszystkie obdarowania: kawą, kiełbaską, słodkościami, rurkami z sentencjami, czasem, Słowem Bożym, rozmową i uśmiechem, dobrym uczynkiem i serdecznością - wszystko ZA DARMO, Z MIŁOŚCI! Dziękuję Ci Panie za każdą osobę, przez którą to festynowe dobro się działo...

mw

Dziękuję Ci za ostatni miesiąc przygotowań i festyn.. Za chyba najbardziej szalony miesiąc w życiu. I za poczucie Twojej opieki nad tym wszystkim.

tu

Dziękuję Ci Panie Boże za to, że jesteś naszym Ojcem..... i za wszystkie Twoje sposoby na to, żebyśmy mogli tego doświadczać :-)

Marysia


 

22.06.2013.

Dzięki za błogosławione zmęczenie, które przypomina mi o intensywnym dniu z Tobą. Za festyn, za pogodę, za Anię i jej zdziwienie, za radość, za New Life'm i za to, że wszyscy nas znajdowali, za skakanie z Beatą na Twoją chwałę, za bolące stopy, za Bartka, za uwielbienie na przystanku, i za to, że Ty Jesteś w każdej, nawet świeckiej piosence. Za to, że tęsknię za Tobą i że mi w duszy gra.

Baśka

Dziękuję za to, że wszystkie formalności na uczelni już załatwione i za oficjalnie rozpoczęte WAKACJE!!! Za cudownie ocalone 50 zł, bo zgubiona książka z biblioteki okazała się książką oddaną. Za festyn oraz jego wszystkich organizatorów i uczestników, za dobrą zabawę i radość dzieci. Za radość Sandry z bycia wysoko. I za wszystkich, którzy tu dziękują.

Edyta

Dziękuję za wszelkie dobro, które się zadziało w ostatnim czasie we Wrocławiu. Za uwielbienie z TGD, New Life M, wszystkie dobre dźwięki, spontaniczne spotkania, za nasze wspólne świętowanie.

Aga K.

Dziękuję za dzisiejszy festyn, za wszystkich, którzy go przygotowali i brali w nim udział. Za skaczące dzieciaki na dmuchanym zamku. Za spotkanie modlitewne w niestandardowej scenerii. Za to, że tylu ludziom chciało się zrobić coś szalonego dla Ciebie :)  I za to, że Twoje wyroki są niezbadane ;)

mb

Dzięki Ci za 20 metrów ponad ziemią, za widok z góry, za festyn, za koncert Płomieniowej diakonii i za chmarę dzieciaków, za poduchę do skakania, za 3 krotne pożegnanie i za spacer i za kluczyki :))

sandra

Dziękuję za inicjatywę "Noce Kościołów", dziękuję za wrocławskich fundatorów "małego Asyżu" - ks. Annę i jej męża Henryka Pobożnego, dziękuję za rozpoczęcie starań o ich kanonizację. Henryk - męczennik za wiarę nie wymaga cudu, ale księżna Anna tak.
Dziękuję za wskazanie Jej miejsca spoczynku w kościele urszulańskim, gdzie można dotknąć płyty nagrobnej i modlić się o taki cud.
Dziękuję Ci, Panie, że przez wieki Ona opiekowała się naszym miastem i Jej fundacje możemy podziwiać do dziś.

mw

21.06.2013.

Dziękuję za Twoje natchnienia, że przeredagowałeś mój plan dnia na swój styl. Za uwielbienie z TGD, za to że dziewczyny chciały ze mną iść, za Agę, Sandrę i Kamilę. Za to, że Wojtek dobrze dogaduje się z moimi Rodzicami i za to, że jutro też jest dzień :-)

Baśka

Dziękuję Ci za jedność wśród Panów w PP przy montowaniu sceny i za zdjęcia, za wjazd prawie do ławki na sam koncert TGD. Za prawie zaliczoną statystykę i za spotkanie Marzenki. I już dziś Ci dziękuję za jutrzejszą jazdę podnośnikiem :D . I za obraz strusia z głową do góry ;)

sandra

Dziękuję za Twoją pomoc! Jesteś mistrzem organizacji! Dziękuję za ukrop z nieba i to, że w końcu włożyłam spódnicę. Dziękuję za wodę pod każdą postacią - i do picia i do mycia ;D Dziękuję za wyjście do Google :D I za moją fantastyczną grupę ze studiów. Za Macieja, Łukasza i Agatę, z którymi wygraliśmy pluszowego androidka :) Dziękuję za Basię, która przypomniała mi o TGD. Dziękuję za Anię, która służy podwózką. W ogóle za Płomieniowe niewiasty dziękuję :) I za sen dla mojego taty.

Beata


20.06.2013.

Za radość pianisty dziękuję!

mw

Dziękuję za drobne szaleństwo z Basią :D Za to, że spełniasz marzenia :) Dziękuję, że w końcu załapałam odpowiednie bicie i powoli idzie do przodu. Dziękuję za dzisiejszą babską małą grupę. Za radość. I pewność, że jesteś! :) Dziękuję za tatę, babcię, dziadka, Mateusza i Stasia.

Beata

Dziękuję Ci Jezu za Twoje osobiste błogosławieństw o. Za to, że wytrwałam godzinę na adoracji i spotkałam Monikę. Za szalony pomysł Beaty (która twierdzi, że to mój) za zdany egzamin i wakacje. Za to że Rodzice mnie kochają i Wojtuś. I za to że stworzyłeś zimny prysznic dziękuję.

Baśka

Za niespodziewany koncert e-moll z kwintetem smyczkowym - bardzo dziękuję Ci, Panie Boże.

zz


19.06.2013.

Dziękuję za wczoraj :) Dziękuję, że cała grupa poczekała na mnie z zaliczeniem, że pan Rysiu sam się martwił, że mnie nie ma, że ostatecznie zwyciężyłam z opóźnieniami komunikacji miejskiej :) Dziękuję za sympatię pana Rysia :) Bardzo dziękuję za czas spędzony ze Staszkiem :) I za... W A K A C J E również baaaaaardzo dziękuję :D Za powrót do statystyki również. Dziękuję za dzisiejsze spotkanie z Ulą i Łukaszem. I dziękuję, że Płomieniowcy jeszcze nie mają dość (przynajmniej o tym nie mówią) wydzwaniania do nich w sprawie festynu :P

Beata

18.06.2013.

Dziękuję za przejażdżkę rowerową do Siechnic z sąsiadką Małgosią i za nową komfortową drogę.

Edyta

Dla Ciebie wszystko jest możliwe... i nie ma przypadków. Dziękuję za wczorajszy/dzisiejszy cud zaprowadzenia nas do Ciebie, jak po sznurku...

mz

Dziękuję za Twoich przyjaciół, których stawiasz na mojej drodze... Dziękuję za fachową pomoc rehabilitacyjną Szymka... Dziękuję za Twoją opiekę i miłość... Dziękuje za niesamowite zaangażowanie Tomka w przygotowanie festynu... Dziękuję za wszystko...

mw

17.06.2013.

Dziękuję za piękną pogodę. I za śpiew ptaków za oknem. I za to, że wszystko ogarniasz (w przeciwieństwie do mnie ;)

mb

Za zdany egzamin z SIDB!!! Baaaaaardzo dziękuję :) I za to, że przez noc zabrałeś mój strach i lęk związany z dzisiaj :)

Beata


16.06.2013.

Dziękuję za słowika śpiewającego za oknem i za pyszny obiad od Pani Ani, i w ogóle za wszystkie Anie, które stawiasz na mojej drodze.

Baśka

Dziękuję za kończące Kongres błogosławieństw o nowego Arcypasterza i wezwanie do świętości...

mw

Dziękuję za poranne słońce :) Dziękuję za wyspanie. Dziękuję za kochanego Strusia :) Dziękuję za szaleństwo Olka :) Dziękuję za ogrom radości! :) I dziękuję, że przemieniasz mojego tatę :)

Beata

za dzień z dziećmi - dziękuję
za żonkę - dziękuję
ale najbardziej za spotkanie z Tobą - dziękuję

Leszek

Dziękuję za wyrównane porachunki ze św. Pawłem (in a way). Z całego serca dziękuję za wszystkie talenty, którymi mnie obdarzyłeś, a w szczególności za te męskie strony mojej osobowości. Za zdolność logicznego myślenia. Za to że czuję ogromną radość wtedy, kiedy mam rację i nie wstydzę się tego. Za to, że nikt nie zabierze mi mojej godności i poczucia wartości. Za to że jestem Twoją umiłowaną córką, za to że nikt tego nie zmieni choćby nawet pluł na mnie. Za to, że już żaden ksiądz nigdy nie wpędzi mnie w chore poczucie winy i ciężką depresję. I nie wiem czemu znowu podgrzewasz mnie do walki, but I'm ready if You only want to!

Edyta

15.06.2013.

Dziękuję, że tato mnie rano podrzucił do Ciebie. Dziękuję za obiad w miłym towarzystwie :) Dziękuję za Twoje prowadzenie przez brak prowadzenia :) Dziękuję za niestandardowe uwielbienie. I za radość i szok na widok rodziców, którzy po mnie przyjechali :)

Becia

Bardzo bardzo dziękuję Panie Boże za to, że w ostatniej chwili znalazłeś mi współlokatorkę i uratowałeś mnie tym samym od przymusowej przeprowadzki :)

Marysia

Dziekuję za piękny poranek.

Edyta

Dziękuję za pytanie bpa Rysia - do głębokiej refleksji w myśli i w sercu - czy jestem skałą oparcia dla innych czy kamieniem, o który można się potknąć i upaść...

mw


14.06.2013.

Dzięki Ci Panie za wczorajszą Eucharystię, za różaniec w małych rączkach i odmawiane "zdrowaśki" Za odkrycie różańca na nowo, a jakby, tak naprawdę, po raz pierwszy. Za dzisiejszy czas z mamą, za tatę... Za wszystko co mam od Ciebie. Dzięki Ci Panie!

Marta

Dzięki Ci Panie, że mnie zaskakujesz, gdy już myślę, że znam Twoje plany. Za czas w domu i za górę truskawek. I za zaliczone koło z pasz :D

Baśka

Za dzień dziecka :) Za Twoje wsparcie. Za spacer spod galerii, za spotkanie Zbyszka, za to, że była koszulka z Garfildem, za spacer ze Staszkiem, za park, za malutkie kaczusie, za wiewiórkę, którą wiesz, że bardzo chciałam zobaczyć! :) Za Twoje przypieczętowanie mojej ważnej decyzji. Za błogosławieństwo od biskupa Rysia :) Za Ducha Świętego na głowie. I za to, że Staszek ze mną był! :) Baaaardzo Ci dziękuję Panie :) I za pustkę w Tobie. :)

Betka

Dziękuję za wczorajszy dzień. Za to, że zdążyłam załatwić wszystko, co miałam do załatwienia i punktualnie przybyłam na Eucharystię, za Nabożeństwo Fatimskie i za całą bez wyjątku ekipę od św. Maurycego.
PS. Szkoda, że mi zabrałeś śliczną panią Ewę z banku.

Edyta


13.06.2013.

Za wczorajsze szaleństwo pójścia spać przed 22 :) Za pewność, że Jesteś! Za Twoje utulenie. I za Łukasza, na którego zawsze można liczyć :)

Beata

Dziękuję Ci, Panie Boże za to, że codziennie mnie podnosisz, dajesz mi tyle sily... i za czereśnie 

mz

Dziękuję Panie, że co rano dajesz mi nową szansę i za to, że jesteś wobec mnie taki cierpliwy. Dziękuję Ci za ludzi cierpliwych wobec mnie = podobnych do Ciebie.... których stawiasz mi na drodze życia.

Marysia

12.06.2013.

Za przepiękne niebo. Za rozwianie chmur. Za Twoją miłość do czarnych owiec. Za wczorajszy wodospad. Za dzisiejsze rozmowy. I za mocnopomocni :)

Beata

11.06.2013.

Dziękuję za dzisiejszy poranek, za słońce, świergot ptaków, za falbanki zieleni powiewem delikatnym poruszane, za tak pięknie stworzony świat, za Twoje Serce otwarte każdemu, za Twoją Obecność - z Miłości...za to, że jestem - dziękuję Ci, Panie!

mw

Dziękuję, że tyle razy powtarzałeś, że mnie kochasz, że zrozumiałam, że mnie kochasz. Niezmiennie, bez względu na to czy Cię raduję czy smucę. Że Ci się podobam, że nie jestem "Porzucona" i że moim przeznaczeniem jest miłość. Za rozmowę do trzeciej w nocy...

Baśka

Dziękuję Ci za to, że pomagasz rozwiać wątpliwości, że dajesz pewność o Twojej obecności i Twoim prowadzeniu, i dajesz siły do przetrwania trudniejszych momentów. Dziękuję Ci za współpracę z tatą. I za szalony czas z Jędrkiem :)

Beata

Dzięki za Piękną kobietę w pociągu, czytającą Pismo Święte.

Baśka

Dziękuję za bliską już perspektywę wakacji :)

mb

10.06.2013.

Za moc modlitwy wstawienniczej i wsparcie modlitewne! Za zaliczenie!!!! :D I za to, że Łukasz też zaliczył :) Dziękuję za moje blizny, dzięki którym mogłam dzisiaj świadczyć prowadzącemu o Tobie. I za to, że uzdrawiasz. :)

Becia :)


09.06.2013.

Dziękuję Ci Panie za wielki dar, jakim jest wspólnota Płomień Pański. Dziękuję za to, że jestem jej cząstką. I za to, że mogę Ci w niej służyć, przyczyniać się do jej budowania, choć jeszcze nie tak dawno nie widziałam nic, co mogłabym jej dać od siebie. Dziękuję za miniony weekend, za to czego się w tym czasie nauczyłam. Dziękuję za czas spędzony z ludźmi ze wspólnoty - dziękuję za wszystkich razem i każdego z osobna.

Ania

Za bycie ćwierćnutą. I awans na dyrygenta. :D Dziękuję za to, że świadcząc o Tobie mogłam być umocnieniem dla drugiej osoby. Dziękuję, że jesteś Mocą moją. Dziękuję za Twoją obecność, za Adorację, za Mszę. I dziękuję za weekendowy czas spędzony w gronie Płomieniowców. :)

Becia


08.06.2013.

Dziękuję za cały dzisiejszy dzień, za wszystkie trzy zdane egzaminy. Za godną podziwu wyrozumiałość dla nas ks. Hołubowicza. Za to, że jeszcze mam siłę dziękować. I za to, że przede mną już ostatnia prosta w tym semestrze. I jeszcze za radość studiowania po czterdziestce.

Edyta

Dzięki Ci za Rajd Terenowy w Osinie, że mogliśmy wziąć udział, mimo lenistwa i przeciwności. Za debiutancki sukces drużyny PP:)). Za 6 głów, za Sharana, który dzielnie się spisał :-). Za arbuza i zaliczone tpd.

struś

Dziękuję za wszystkich ludzi, którzy przyczynili się do tego, że mogę czytać Twoje Słowo. Dziękuję za trud tworzenia Pisma Świętego. Dziękuję również za to, że mnie mocno podtrzymujesz. I dziękuję za świadectwo Ani o szaleństwie dla Ciebie :) I za tamburyn!!! ^_^

Beata

Dziękuję za czas na "służbę", i za Irenkę, której się chciało zorganizować spotkanie koleżeńskie...
Dziękuję za przyjaźń czyli miłość!

mw

Dziękuję za nasz DKF, Maćka i wczorajsze zadziwienie na filmie "Columbia. Swiadectwo dla świata". Dziękuję.

ws

Panie Jezu, dziękuję Ci za Twoje kochające i pełne nieskończonego miłosierdzia serce, za dar sakramentu pojednania, za pokój który wlewasz w moje serce i za to, że powoli, prawie niezauważalnie, uzdrawiasz i za to, że dałeś mi to odkryć. Bądź błogosławiony i dzięki Ci Panie!

Marta

07.06.2013.

 

Dziękuję... za wszystko... a najbardziej to za to, że jestem Twoją córką - Jesteś niezawodny.

Beata

Dziękuję Ci Panie za wczorajszą szybką pomoc Elwiry i za wsparcie od Przyjaciela. Dziękuję, że dajesz mi czas na odpoczynek.

Marysia


 

06.06.2013.

Dziś dziękuję za wizytę Szymka, za dzień pachnący soczystą zielenią i za rzodkiewki.

mw

Dzięki, że wyszedłeś mi naprzeciw. Za pomidora i ogórki. I za miłość Agi i Michała, którą już niedługo pobłogosławisz.

Baśka

Dziękuję za Twoje i Twojej/naszej Matki cuda w postaci R. :D Jesteście niesamowici!!!! I ta Wasza dbałość o szczegóły! :) Dziękuję za pomoc w projekcie i nauce, i błagam o więcej. Kocham Cię Tato :)

Betka

Dziękuję za wspaniałe, "szalone" pomysły w świętowaniu 80 urodzin S.Rafaeli - za radość urszulańskiego spotkania, za Julitę po pół wieku obecną...
Dziękuję Ci, Panie.

mw

05.06.2013.

Dzięki Tobie była Nas piątka. Dzięki, że Ty wszystko ogarniasz i znasz drogę. NAJLEPSZĄ!

Baśka

Dziękuję za Twoje wsparcie i wsparcie Basi. Dziękuję za Magdę. I za AIESECa :)

Betka

Dziękuję za dzisiejsze niespodziewane odkrycie możliwości adoracji NS - tak blisko mojego bloku... To niesamowite. Dziękuję Ci, Panie.

Marysia


04.06.2013.

Dziękuję za Płomieniowych fotoreporterów. :-)

Ania

Dzięki za zaskakujące spotkania i że moje plany w 80% pokrywały się dziś z Twoimi planami. Dzięki za rozmowę z Gośką i że tak się za nią stęskniłam.

Baśka

Dziękuję Ci za swobodne rozmawianie o Tobie podczas rozmowy rekrutacyjnej :) I za to, że dzisiaj w zasadzie polegałam głównie na Tobie i to nawet tak bardzo dosłownie ;)

Betka

Dla Ciebie Panie wszystko jest możliwe, przekonuje się o tym każdego dnia. Dziękuję Ci za wiarę w to i za takie małe codzienne cuda, za spotkanie w mieście, za odnalezionego kierowcę, za pogodę i za oparcie w Tobie.

lp

Dziękuję za list od Tomasza i dla Tomasza...

mw


03.06.2013.

Dzięki za małą Częstochowę w PP!

struś

Za wężyka ku Twojej Chwale!!! :) I inne drobiazgi też ^_^

Becia


02.06.2013.

Dziękuję za dzisiejsze rodzinne spotkanie, za udany obiad, za radość dzieci... - dziękuję za radość mojej Mamy z naszej wizyty, za jej uśmiechnięte oczy - dziękuję za obecność Aty, za jej opiekę nad Mamą i Mietkiem - dziękuję za dzisiejszą globalną adorację, doświadczenie jedności Kościoła modlącego się w intencjach Ojca Świętego Franciszka - dziękuję za procesję i Eucharystię - dziękuję za pamiątkowe nagranie z peregrynacji Krzyża Papieskiego - dziękuję za wszystko co się dzieje, i niekoniecznie jest "szalone".

mw

Dziękuję za to, że mogłam dziś spędzić z Tobą tyle czasu. I za ludzi, których dziś spotkałam.

mb

Dziękuję za niezwykłą, bo globalną adorację. Dziękuję, że mogłam wziąć w niej udział ze świadomością, że na całym świecie trwa w tym samym momencie adoracja. Dziękuję, my w Europie byliśmy uprzywilejowani, bo u nas było popołudnie, a gdzieś na świecie noc :-)

ab

Dziękuję Ci za pana Grzegorza, który mnie niespodziewanie wybawił od tarabanienia się autobusami i zawiózł w piątek pod same drzwi domu rekolekcyjnego (wow!). Za rekolekcje, długo wyczekiwane; za śpiew i modlitwę. Za ludzi tam spotkanych, za wyprawę nocną na ptaki i za odpoczynek..... - dziękuję Ci Panie.

Marysia

Za życie bez lęku, dziękuję Ci Boże.

Beata

"Panie, nie jestem godzien, abyś przyszedł do mnie." Ty Panie przychodzisz do mnie - dziękuje Ci !

lp

01.06.2013.

Dziękuję Ci Panie Boże za to, że babcia już wyszła ze szpitala i mogłam ją dzisiaj odebrać. Dziękuję Ci, że dziadek też już jest w domu. Dziękuję za możliwość nauczenia Ewy robienia jajecznicy z boczkiem. Dziękuję za czas z babcią. Dziękuję za wieczorne spotkanie. Dziękuję za szalone poweselne wieści telefoniczne :D I za wieczorne taplanie się w kałużach - dziękuję baaaardzo! :)

Beata

Zmieniony: poniedziałek, 01 lipca 2013 08:42
 
RocketTheme Joomla Templates