Maj 2013 - Dzięki za dziś PDF Drukuj Email
Dzięki za dziś
wtorek, 30 kwietnia 2013 19:34

„Wszystko ma swój czas, i jest wyznaczona godzina na wszystkie sprawy pod niebem: Jest czas rodzenia i czas umierania, czas sadzenia i czas wyrywania tego, co zasadzono, czas zabijania i czas leczenia, czas burzenia i czas budowania, czas płaczu i czas śmiechu, czas zawodzenia i czas pląsów...” (Koh 3, 1-4)

Nadal gryzie cię to, co miało miejsce tydzień temu? A może już teraz żyjesz tym, co ma się wydarzyć w niedalekiej przyszłości? Oddaj to Panu, złóż to w Jego ręce. Otwórz się na to, co Ojciec przygotował dla ciebie na dzisiaj. Przyjmij z wdzięcznością Jego plan i wszelkie dary, jakie ma dla ciebie na teraz. A u schyłku dnia nie zapomnij Mu podziękować.
Swoje podziękowanie możesz zostawić jako komentarz do niniejszego artykułu (po zalogowaniu) lub po prostu wysłać na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Czym Bóg cię dzisiaj obdarował?

Chcesz dowiedzieć się jak Bóg działał w naszym życiu w maju? Kliknij więcej...

31.05.2013.

A ja Ci dziękuję za to, że jesteś, że dzięki temu ja jestem oraz za tych, którzy też są :)

Becia

Dzięki Ci Panie za podlany ogródek i że wyszło słońce i za błękit nieba. Za Twoją miłość, opiekę i dobroć i za to, że troszczysz się o moje finanse. Za zdrowie, które mimo różnych drobnych dolegliwości zasadniczo mamy  Dzięki Ci Panie!

Marta

Dzięki za S. Faustynę, za film o niej, który właśnie oglądam.

mw

Dziękuję za łaskę uczynkową, i za "bezpieczne niebo". Za wysłany i otrzmany list, głównie za to że już potrafię za niego podziękować. I za radość księdza seniora :) Dziękuję

struś


30.05.2013.

Za urodzinowe drugie śniadanie u mojej siostry z okazji mamy święta. Za dużo deszczu :) Za ciszę, spokojną lekturę i chillout :) Za spotkanie wieczorne. Za rozmowy telefoniczne. Za to, że jesteś i ja jestem oraz że inni też są :) I za nowego Zbyszka! :)

Beata

Dzięki Ci Panie za dar Twego Ciała i Krwi, za procesję i sypanie kwiatków przez moją córeczkę, za dobrych ludzi, którzy podzielili się kwiatkami, za brak deszczu w ciągu procesji, za wysłuchaną modlitwę oraz za możliwość realizacji marzeń, za kurs florystyczny  Dzięki Ci Panie!

Marta

Za dzisiejszy czas na odpoczynek: dobre chwile samotności, ciszę i film :) Za fantastyczną burzę, która mnie złapała w drodze z kościoła - dziękuję. Ty wiesz Panie Boże, że to lubię :)

Marysia

29.05.2013.

Dziękuję za moją wspaniałą sąsiadkę Małgosię, za sąsiada bażanta, który jest w tym roku wyjątkowo aktywny. Za dzisiejszy dzień, znikającą tęczę, błyskawicę i grzmot w drodze do Maurycego, za spowiedź i mądrego Spowiednika. I za moją kochaną Rodzinkę.

Edyta

No to tak... :) Dziękuję za panią od biznesplanu jako znak, dziękuję za panią od angielskiego i kolokwium oraz Twoje prowadzenie. Dziękuję za zaliczone seminarium, za panią z OiI, za prof. Bogdana. Za radość, śmiech. Za gratisowe cappy. A tak naprawdę z całego serca to dziękuję Ci za deszcz! W dalszym ciągu :)

I za przepiękną tęczę, którą udało mi się złapać chwilę przed zniknięciem :) A potem dałeś ją podziwiać powtórnie :)

Beata

28.05.2013.

Za kota na trawniku, a potem kaczki łażące po trawie przy hali jakby nigdy nic. :) Za deszcz, za projekt z Leszkiem i Łukaszem, który przyniósł nam dużo śmiechu, za wiadomości od bliskich. Dziękuję, że dziadek wyszedł w końcu ze szpitala. I bardzo bardzo bardzo dziękuję Ci za Staszka :)

Beata

Dziękuję, Panie Jezu, za niespodziankę, jaką mi dziś zrobiłeś :)

mb


27.05.2013.

Dzięki za ząbki, które "idą" i dojść nie mogą ale już finiszują  Za modlitwę, słońce i Twoją miłość. Dzięki Ci Panie!

Marta

Dziękuję Ci Panie Boże za moją wspaniałą grupę na uczelni! Dziękuję, że wygraliśmy wyjście do Google! :D Jesteś super i dzięki Ci za to! :) I za deszcz!!!! Baaaardzo dziękuję :)

 

Beata

26.05.2013.

Za wiarę w wesela, dziękuję Ci Panie :) Za to, że znów pokazałeś jaki ten świat jest mały :) Za moją mamę, dziękuję Ci Panie. Za rocznicę komunii Mateusza i obiad rodzinny.

Beata

Dziękuję za macierzyństwo, za troskliwość i miłość mam moich wnucząt, dziękuję za moją Mamę i dziękuję Ci, Panie za Twoją Mamę, najlepszą z najlepszych, która stale opiekuje się nami - swoimi dziećmi.

mw

Dziękuję za silę, którą we mnie wlewasz i za najukochańszą, dzielną Mamę.

mz

Dziękuję Ci za pokazanie, że zabierasz to co tak mocno się zakorzeniło i nie pozwalało być wolną. Dziękuję, że mogę uczyć się Ciebie, za kolejny etap życia i za wydarzenia, które nie pozwalają zapomnieć o Tobie.

struś

25.05.2013.

Dziękuję za czas na redakcyjną pracę, dziękuję za wszystkie świadectwa, za Twoje prowadzenie, za Twoją obecność.
Dziękuję za dzisiejszy dzień.....

mw

Dziękuję, że jestem Twoim dzieckiem.

lp


24.05.2013.

Za ósmy dzień mojego nowego życia! Dziękuję Ci Panie z całego serca wypełnionego Tobą!

Betka

23.05.2013

Dziękuję za napomnienie. I za nową przestrzeń, która się rodzi i czeka na zagospodarowanie...

Ania

22.05.2013

Za ulewę z gradem po południu, za ulewę z burzą pod wieczór i za tęczę, taką zupełnie inną niż zwykle. Dziękuję.

Edyta

Dzięki Ci Panie, że uchroniłeś moją ciocię od ciężkiej operacji, za inne rozwiązanie, które podpowiedziałeś lekarzom Dzięki za deszcz i założony trawnik, za mamy z klubu dla mam, za moje dzieci, za możliwości poznawania Twojej woli co do wychowania dzieci,za Twój pokój i miłość. Dzięki Ci Panie!

Marta


21.05.2013

 

Za deszcz i zbierającą się burzę :) - dziękuję Tatusiu :)

Betka ;)

Za ulewę z gradem, która przeszła dzisiaj nad naszym domem dziękuję Ci Panie z całego serca.

Edyta

Za modlitwę poranną Apostolstwa Dobrej Śmierci, dziękuję Ci, Panie... Za filmy i zdjęcia z kongresowych modlitw, dziękuję Ci, Panie. Za piękne słońce i czas na redakcyjną pracę - jesteś Panem czasu i troszczysz się o wszystko - dziękuję Ci, Panie.

mw

Dzięki, że nie było dziś sądówki. Za to, że mnie prowadzisz i stawiasz na swoim. I że mogę za Tobą tęsknić.

Baśka


20.05.2013

Za wykład doktor Wandy Półtawskiej i młodzież słuchającą Jej - ze spuszczoną głową ...
- za dzisiejsze świadectwa ...

mw

Dzięki za to, że dbasz o moje potrzeby: rozmowę z tyloooma ludźmi, wieczorny spacer z komarami i za kolację.

Twoja Studentka

19.05.2013.

Dziękuję za nowe wylanie Ducha Świętego. Za to, że obdarzasz nas z taką hojnością! Dziękuję za to, że mogłam po raz kolejny doświadczyć prawdy i aktualności stwierdzenia św. Jana: "jest ponadto wiele innych rzeczy, których Jezus dokonał, a które, gdyby je szczegółowo opisać, to sądzę, że cały świat nie pomieściłby ksiąg, które by trzeba napisać." Jesteś wielki!

Ania

Za to, że gdy myślałam, że jestem sama, przypomniałeś mi, że Ty JESTEŚ ze mną. Za fajerwerki i schaboszczaka.

Baśka

Dzięki Ci Panie za dłuuugi spacer, za słońce i Eucharystię w której Ty BYŁEŚ... :)

Marta

Dziękuję Ci Panie za sobotni czas!

lp

Za wspaniały czas w Częstochowie, naszą Płomienną gromadkę, i za taniec wolności na koniec...

mb

Dziękuję, Panie, za wczorajsze czuwanie u Dominikanów, za to, że tak cudownie dzialasz i ciągle mnie podnosisz.

mz

Za VII Kongres Odnowy w Duchu Świętym, za modlitwy w przeddzień Pięćdziesiątnicy, uzdrowienia, przebaczenia, uwielbienia, za Twoje obfite łaski dla nas - indywidualnie i dla Kościoła, za homilie biskupów, zwłaszcza bpa Jana Niemca - dziękuję Ci, Panie!

mw

Brak mi słów :) Dziękuję Panie Boże za wszystko co mi dałeś, szczególnie w ostatnich trzech dniach Jesteś niesamowity! Dziękuję za nadzieję, za Twojego Ducha, za oczyszczenie i wolność!

Beata


18.05.2013.

Panie dziękuję Ci za piękną sobotę, bardzo pracowitą, ale jakże pełną Twej łaski :) Za pracę w ogrodzie, sprzątnięte mieszkanie, upieczone ciasto :) i że mogę już jeść ulubiony biały serek :)))

Marta

Panie, dziękuję za Krzyż - ten papieski i ten, który mi dajesz.

mz


17.05.2013.

Za modlitwę pod krzyżem - wiesz wszystko...

Beata

16.05.2013.

Za zespół New Life 'm. Za szczęśliwą podróż i pierwszy dzień przygody z Tobą :)

Beata

15.05.2013.

Dziękuję Panie za grupę dzielenia, za czas adoracji, za zbliżający się wyjazd. Dziękuję Ci też za to, że mogę wszystkie swoje troski, wszystkie sprawy i wszystkich moich bliskich złożyć w Twoim Sercu i Sercu Twojej Matki - a Wy już się wszystkim zajmiecie, jak trzeba.

Ania

Za rosołek, za moje dwie babcie Zosie i za to, że wyposażyłeś mnie w tyle odwagi, ile mi potrzeba - dziękuję Ci, Panie.

Marysia

14.05.2013.

Dziękuję za czas z Babcią i grześka :) Za Dziadka, który pamiętał, że lubię zielone banany i inne smakołyki :) Za to wszystko, co się pojawia... Niech Ci będzie :P

Beata

13.05.2013.

Za Rokitno, Niepokalanów i przepiękną Królowę Polski Piotra Stachiewicza, za maj kwitnący i pachnący, za wszystkie miłe i ważne spotkania, za zaspokojenie potrzeb - dziękuję Ci, Panie.

mw

Za rozmowy.

Beata

12.05.2013.

Błogosławcie Pana, deszcze i rosy, *
Dzięki

bg


11.05.2013.

 

Dziękuję za dużo śmiechu :) I za RSFa też dziękuję. I za deszcz oczywiście. :)

Beata

Dziękuję Ci Panie, że konduktor mi podarował bilet - i dziękuję za Magdę.

Marysia

Dziękuję Ci Panie za radość głoszenia Dobrej Nowiny. I za to, że pomagasz mi oddawać siebie.

Ania


10.05.2013.

Dziękuję Ci Panie za łaskę wybrania, za to, że powołujesz mnie, bym głosiła Dobrą Nowinę wśród ludzi. To łaska i zaszczyt. :) Dziękuję za te pragnienia, które wkładasz w moje serce, za zapał i entuzjazm i radość. Dziękuję też szczególnie za spotkane osoby z Lubina.

Ania

Za to, jak pięknie ubrałeś brzozy w majową zieleń dziękuję Ci Panie.

Edyta

Dziękuję Ci Panie za Twoją miłość, za uśmiech małych ludzi za rodzinę, za Twoje Słowo.

Marta


 

09.05.2013.

Za radość smutkowania :) I za "Kładę życie u Twych stóp". Za deszcz i zapach mokrej ziemi.

Beata

08.05.2013.

Za Pelikana...

Beata

07.05.2013.

Dziękuję Ci za Niepokalanów, za spotkanie z bratem Stanisławem, za okazaną pomoc...

mw


06.05.2013.

Dziękuję Ci za to, że dodajesz mi sił. I dziękuję za wsparcie.

Beata

05.05.2013.

Dziękuję Ci, Panie za możliwość śpiewania psalmu responsoryjnego dziś.

Marysia

Dziękuję za trzęsącą się rękę szafarza, który podawał mi Twoje Przenajświętsze Ciało. Za to, że we mnie mieszkasz. I za spacer z Wiesią :)

Beata


04.05.2013.

Za Langustę Na Palmie i bezinteresowny film - dziękuję Ci Panie.

zz

03.05.2013.

Za moją mamę. Za wczorajsze spotkanie z Ulą i Łukaszem. Za deszcz, chociaż na razie się skończył. Za lektury, przez które do mnie przemawiasz. Za to, że wciąż jesteś! - Dziękuję...

Beata

Tylko Ty wiesz, ile Ci zawdzięczam. Dziękuję za dzisiejszy dzień, że JEST! I za wczorajszy, za Twoją opiekę. Doprowadzenie mnie na adorację, do spowiedzi i za sprawne hamulce w tym drugim samochodzie.

bg


02.05.2013.

Dzięki Ci Panie za dar sakramentu pojednania, za Eucharystię, pamiątkę ustanowienia której jest mi dane przeżywać drugi raz, za Twoje miłosierdzie i Twoje Zmartwychwstanie. Dzięki Ci Panie!

Marta

Dziękuję Ci Panie za Twoje utulenie!

Beata

01.05.2013.

Za gitarowe "Niech Wam błogosławi Pan" pod kościołem :) Za kazanie ks. Marka. Za to, że Ci na mnie zależy. I dziękuję, że znów przytuliłeś mnie u Twych stóp...

Beata

Dziękuję Ci Panie za Liturgię Godzin, jej piękno i moc.

Marysia

Zmieniony: sobota, 01 czerwca 2013 22:46
 
RocketTheme Joomla Templates