Marzec 2013 - Dzięki za dziś PDF Drukuj Email
Dzięki za dziś
czwartek, 28 lutego 2013 23:30

"Dziękujcie Panu, bo jest dobry, bo łaska Jego trwa na wieki" (Ps 118, 1)

"Gdy którego z was syn prosi o chleb, czy jest taki, który poda mu kamień? Albo gdy prosi o rybę, czy poda mu węża? Jeśli więc wy, choć źli jesteście, umiecie dawać dobre dary swoim dzieciom, o ileż bardziej Ojciec wasz, który jest w niebie, da to, co dobre, tym, którzy Go proszą." (Mt 7, 9-11)

Nieskończenie dobry Bóg, nasz Ojciec, codziennie pragnie hojnie obdarowywać nas tym, co ma dla nas najlepszego. Naszym zadaniem jest świadczyć o miłości Boga, dlatego napisz:

Co dzisiaj Bóg dla Ciebie zrobił?

Swoje podziękowanie możesz zostawić jako komentarz do niniejszego artykułu (po zalogowaniu) lub po prostu wysłać na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Chcesz dowiedzieć się jak Bóg działał w naszym życiu w marcu? Kliknij więcej...

31.03.2013.

Dziękuję Ci, dobry Boże, za to, jak działasz w sercu cioci. To cudowne móc widzieć Twój niezwykły dotyk w życiu bliźniego, widzieć jak pociągasz innych do Siebie, by obdarzać czułą miłością, przebaczeniem i uzdrowieniem.

Ania

Za księdza Krzysztofa, który dziś po 20tce zabrał się dziarsko za ... odśnieżanie dróg dojścia do kościoła - w imieniu porannych poniedziałkowych wiernych dziękuję Ci Panie .

zz

Dziękuję za wysłuchanie mojego narzekania na brak pługów i danie mi jednego jako eskortę w drodze powrotnej :) Za miły dzień z bliskimi również dziękuję oraz za wytrwałość :)

Beata

 

30.03.2013.

Za Twoje Zmartwychwstanie! Za to, że znów jesteś w Tabernakulum. Za zapalony Paschał. Za odsłonięty Krzyż. Za to, że znów można weselić się w pełni i śpiewać Alleluja! Za dzwonki, dzwony i organy. I za to wielkie zatęsknienie za Tobą, mimo, iż w Ciemnicy byłeś tylko jeden dzień... Dziękuję!!!

Beata

29.03.2013.

Dziękuję Ci Panie za rozważania Drogi Krzyżowej, które zapadły w sercu. Dziękuję Ci za to, że pomogłeś naprawić mój błąd, dałeś mi szansę ucałować Twoje stopy, że zawołałeś mnie na zakończenie Adoracji i pozwoliłeś przyjąć Cię do mego serca. Dziękuję, że dajesz mi pragnienie Komunii z Tobą.

Beata

Dziękuję za to, że wchodzisz w nasze cierpienia i ciemności, bierzesz na siebie nasze osamotnienia i zniekształcenia. Nie zostawiłeś nas sierotami.

Marysia

 

28.03.2013.

Za zapach deszczu - dziękuję Ci. Za Twój Kościół, za poczucie prawdziwej wspólnoty, jedności i wzajemnego zrozumienia, za nowych małych ministrantów, za pieśń "Króluj nam Chryste" i za chwile wzruszeń.

Beata

27.03.2013.

Dziękuję za wyzdrowienie Mamci, za dobre serce p. Zosi, za telefon od Toli, za pomoc w przygotowaniu świątecznych specjałów...za to, że wiem, że Jesteś

mw

Dziękuję, Panie, za życzliwość ludzką i za nieoczekiwaną, tak wielką pomoc.

mz

Za to, że zdążyłam dziś na Mszę po pracy i za kojącą siłę muzyki dziękuję Ci, Panie.

Marysia

26.03.2013.

Za "The Farmer", który wciąż daje mi wiele radości :)

Beata

25.03.2013.

Za radość przebywania z Tobą i Twoimi dziećmi! :) Nawet po ciemku ;)

Beata

24.03.2013.

Dziękuję za niedzielę...
Za wprowadzenie czytaniami w Wielki Tydzień
Dziękuję za Twoją ofiarę Panie, z miłości..

mw

Dziękuję Ci za moją pracę i za to, że ją mam.

tu

Dziękuję, że mnie odnalazłeś i wyciągnąłeś na powierzchnię. Dziękuję, że jesteś. I dziękuję za tych, których mi dajesz. W sposób szczególny dziękuję za Dorotę i Zbyszka. I za porządki, które były tak bardzo potrzebne, a których by nie było gdyby nie Twoja ingerencja.

Beata

23.03.2013.

Dziękuję za mróz, który umożliwił rozmrożenie zamrażarki :)

zz

Dziękuję za spacer z dawno niewidzianym kolegą. Dziękuję za Pawła, za nadawanie na podobnych falach. Dziękuję za porządki i za zapotrzebowanie na moją pomoc w rodzinie 

tu

Dziękuję za księżyc w połowie dnia. Dziękuję za posługę, dzięki której mogłabym być świadkiem poszerzenia się Twojego Kościoła. I dziękuję za ks.Adriana, który po prostu jest niesamowicie zabawny i mocno rozbudził we mnie radość. :) I za wiosenne porządki w różnych sprawach i Twoją w tym pomoc również dziękuję...

Beata

Dziękuję za "nie masz prawa", hamujące od dzielenia się...
A teraz - skoro mogę - dziękuję Ci, Panie tą drogą za 12 lat Idy, i za udany tort urodzinowy i całe spotkanie rodzinne.

mw

22.03.2013.

Dziękuję, Panie, za wiadomość, która dała mi wiele radości. I za dobrą, wzmacniającą rozmowę w pracy.

mz

Za Panią Wiesię z uczelni, dzięki której mogę pojechać na Dni Animatora i za Twoje działanie Panie w tej sprawie. I za to, że przybliżasz nas do siebie i do Ciebie przez trudne sprawy.

Beata

Za Basię, jej niewyczerpane pomysły i energię, która nie wypala się mimo licznych przeciwności. Za wiosnę, która przychodzi w bieli, za tulipany w moim ogrodzie, które z każdym dniem są większe i za to, że ich jeszcze nie zjadły żarłoczne sarny, które tu grasują.

Edyta

21.03.2013.

Dziękuję bardzo za wymarzone 9h snu!! Za dobrego człowieka, który zawiesił moją czapkę na drzewku, bym mogła ją dzisiaj odnaleźć. I za to, że Twoje Słowo jest żywe i jak miecz obosieczny...

Beata

20.03.2013.

Boże! Dziękuję Ci, że dodajesz mi sił!!!

Beata

Za to, że Ci zależy na mnie i na mojej wolności.

Marysia

19.03.2013.

Za moich braci Józefa i Franciszka :) I Kazimierza też :)

Maria

Dziękuję za to, że dajesz znać, że jesteś w moim sercu i modlisz się we mnie. I za inaugurację pontyfikatu Papieża Franka :)

Beata

18.03.2013.

Za to, że działasz i niestrudzenie uświadamiasz i upewniasz!

Beata

17.03.2013.

Za wspólną Mszę z Anią, za rozmowę z Magdą, za Twoją troskę o mnie, którą mi objawiasz przez Twoich ludzi :) Dziękuję Ci Tato, że działasz... i to tak namacalnie.

Beata

Dziękuję Ci Panie za to, że zatroszczyłeś się o moich rodziców i postawiłeś na ich drodze ojca Marka. W 2011 roku w Lewinie złożyłam ich w Twoim sercu i jestem pewna, że się nie zawiodę. Dziękuję Ci też za Twoje niewyczerpane miłosierdzie. I za to, że mnie nie potępiasz, ale jednocześnie wymagasz. I odnawiasz.

Ania

Za Anię i Andrzeja, za dzisiejszą inaugurację zwiedzania, za fascynację przepełniającą studentów architektury, za tulipany i kazanie o nowym życiu - dziękuję Ci, Panie.

Marysia

Dziękuję za niedzielę i za rodzinę, i za słońce.

lp

16.03.2013.

Za doopiekowanie, za Dorotę i Marię, za to, że bardzo mocno mnie dzisiaj przytuliłeś Panie, za to, że odpowiadasz na moje nawet nie do końca wypowiedziane potrzeby. Za to, że dajesz pewność Twojej miłości. Za przemiłych ludzi z kateringu. Za to, że Ci Panie zależy na mnie, że mnie zmieniasz. I za młodych z płomienia przez których mnie uczysz. Chwała Tobie Panie! I że znów spotkaliśmy się przy studni...

Beata

Dziękuję za dzisiejszy dzień :-)

ab

15.03.2013.

Dziękuję Ci Panie za wesołe bierzmowanie kuzynki z kardynałem Gulbinowiczem :) za homilię ks. Dziewieckiego, za  wzruszenie chwilą, za przemiły czas z rodziną i niespodzianki z nią związane :) I z całego serca dziękuję Ci Panie za to, że przemieniasz moje serce. I za przemiłe, wchodzące w głąb serca oraz jakże budujące słowa od Tomka, Pawła i Sandry. Dziękuję Ci Panie. I za mini sukces świadectwa multimedialnego i wenę, którą mi dałeś! :)

Beata

Dzięki Ci, Boże mój, za ten Krzyż, który Jezus cierpiał za mnie...

Ania

A ja po prostu dziękuję dziś za zdrowie i za herbatkę miętową.

mw

Za to, że obdarzyłeś nas różnymi temperamentami, za różnorodność - dziękuję Ci Panie. Oj, co by to było, gdybyśmy wszyscy byli cholerykami, no albo - powiedzmy - flegmatykami :).

zz

14.03.2013.

Za dzień z Chrzestną, wspólne krzyżykowanie przed telewizorem i za naleśniki ze szpinakiem.

Baśka

Za małą grupę! I za to, że mogłam dzisiaj siedzieć na Harleyu Davidsonie!!! :D :D

Beata

Dziękuję za służbę, którą mi dajesz teraz realizować, a na którą czekałam długo.

Marysia

13.03.2013.

Ja takie prozaiczne podziękowanie, ale bardzo ... gorące - za 36,6 :)

zz

Dziękuję za takiego papieża, który na wstępie poprosił nas o modlitwę, do której skromnie pochylił głowę.
Dziękuję za to, że miałam okazję modlić się wraz z wiernymi w Rzymie - dzięki mediom - z całym świętym Kościołem!
Dziękuję za odpust zupełny...
Dziękuję za wezwanie papieża - skierowane do nas - do modlitwy za siebie nawzajem...
Boże, jesteś wielki!

mw

Za Paaaaapieeeeeeżaaaaaaaa! Laughing I w ogóle za cały superaśny dzień!

Beata

12.03.2013.

Dziękuję Ci Panie za to, że zachęcasz mnie do dziękowania 

tu

Dziękuję za złotówkę - bardzo symboliczną składkę na prezent - mała rzecz, a ile radości!

mw

Dziękuję Ci Panie za dłuuuuuugaaaaaaśną kolejkę do spowiedzi i za uczucie prawdziwego wyczekiwania.

Beata

11.03.2013.

Za to, że posługujesz się tak marnymi narzędziami...

mb

Za autobus! I za szok, że wysłuchałeś tak prozaicznego westchnienia :)

Beata

Dziękuję za Marylkę, za dobre nowiny, sms-y z nieba i zapis św. Marka.

mw

10.03.2013.

Dziękuję Ci za spotkanie z małymi kuzynami i resztą rodziny. Dziękuję za niedzielny wypoczynek.

tu

Dziękuję Ci za panią w kiosku przy cmentarzu, która dała mi znicz, chociaż miałam za mało drobnych i za to, że mogłam tam pójść.

Marysia

09.03.2013.

Dziękuję za to, że przyszedłeś z pomocą kiedy Cię potrzebowałam!

Beata

08.03.2013.

Dziękuję Ci za uświadamianie mi dóbr, które mnie otaczają i pragnienie ich docenienia.

tu

Dziękuję za wszystkie serdeczności jakie dzisiaj odebrałam - od wnuczki, mówiącej, że to dzień dziewczynek, od córek, które przywiozły mi z pierwszą rodzinną wizytą tygodniowego wnuczka, od Tomka z bukietem tulipanów, od filharmoników - Harnasi...
Dziękuję za każde spotkanie, uśmiech, słodycze i za ...odpust piątkowy!

mw

Dziękuję za Łukasza i pozytywnie rozwiązaną sprawę z Panią Dagmarą, chociaż się obawialiśmy, dziękuję za moją siostrę i jej kochanego synka, dziękuję za Staszka i chwile spędzone z nim, dziękuję za licznie zgromadzonych na DKF, dziękuję za ominięcie korka i miejsce parkingowe pod samym domem.

Beata

Za wszystkie panie dziękuję Ci Panie :)

zz

Dzięki Ci Panie za możliwość Adoracji, za Siostrę z kluczem, która otworzyła drzwi kaplicy. Dziękuję Ci za uśmiech Krzycha i za spacer, za otwartość i rozmowę. I za to, że jesteś i nie pozwalasz tak całkowicie od siebie uciec, że mnie pilnujesz. Dziękuję

struś

Dziękuję Ci Panie za powrót sił; za to, że zdążyłam dzisiaj z pracy na Mszę i za dzisiejszą spowiedź.

Marysia

Dziękuję Ci Panie za Jakuba i Jarka, którzy cały dzień w pracy mnie rozpieszczali. :-) Dziękuję za postawienie do pionu, mobilizację i szykujące się zmiany.

Ania

Dziękuję za rekolekcjonistę na Wittiga, przez którego przemówiłeś do mojego serca. I za wczorajsze spotkanie.

Maria

Dziękuję Ci za Twoje słowa do mnie.

Leszek

07.03.2013.

Dziękuję za dzisiejszy niż, senne mgły i wyjątkowy smak kawy!
Dziękuję za kolejną nauczkę - milczenie jest złotem, a nerwy mają postronki...
Dziękuję za wszystko...

mw

Za dużo radości, za małą grupę i ludzi ją tworzącą, za urodziny Ani i związany z nimi przystanek w station, za kreatywność, za otwartość Zbyszka do pomocy, a najbardziej to dziękuję Ci Tato za deszcz :)

Beata

06.03.2013.

Dziękuję Panie Boże za radość dzisiejszego dnia! Dziękuję za miejsce w autobusie oraz za miejsce parkingowe. I dziękuję, że naprawdę działasz i przemawiasz. Chwała Tobie za to!

Beata

05.03.2013.

Dziękuję Ci, Jezu, za to, jaką mnie stworzyłeś. I za to, że jestem melancholikiem. :-) Dziękuję za to, że uczysz mnie kochać. Dziękuję Ci też za to, że pociągasz mnie do zażyłej więzi z Tobą, szukasz mnie i stwarzasz okazję do spotkania. A no i za dzisiejsze słońce dziękuję. :-)

Ania

Dziękuję za dzisiejszy dzień, za piękną pogodę, za spotkania - poranne i wieczorne - za Twoją obecność i prowadzenie, za ciszę i wyrozumiałość - dziękuję Ci, Panie

mw

Dziękuję za to jak wiele mnie uczysz przez ludzi ze Wspólnoty. Dziękuję za poczucie przynależności. Dziękuję za to, że pomagasz być mi lepszym człowiekiem. Dziękuję za dzisiejszy czas z Tobą, którego tak bardzo potrzebowałam. I dziękuję za poszerzanie mojej świadomości.

Beata

Dziękuję za radość pomagania.

lp

04.03.2013.

Za 90 lat życia mojej Mamy, jej radość z dzisiejszego i wczorajszego świętowania, za przyjazd mojej siostry - dziękuję Ci, Panie!
Za miłość - dziękuję...

mw

Dziękuję za nieoczekiwane ciasto w pracy 

tu

Za cały dzisiejszy dzień, a w szczególności za dzisiejszy wieczór - dziękuję.

Beata

Za dzisiejszą czerwono-zieloną kolejkę - dziękuję Ci Panie Boże :).

zz

03.03.2013.

 

Za spokojny czas, za wspólne posiłki, za posługę, za Twoją naukę i za Twoje Słowo - dziękuję.

Beata

Dziękuję. Ty wiesz, za co :)

Marysia

02.03.2013.

Dziękuję Panie za słońce - to na niebie i to w sercu. Dziękuję za płomieniowych ludzi na Mszy Świętej. Dziękuję za spotkanie Ani. :) Dziękuję Panie Boże za wesoły czas z tatą. Dziękuję za spotkanie rodzinne i za to, że tak cudownie nas połączyłeś. I za to szaleństwo jakie nam dałeś :)

Beata

01.03.2013.

Dziękuję za prześwit w murze, dziękuję za natchnienie do pracy, dziękuję za czas z Magdą oraz za pasję jazdy samochodem.

Beata

Dziękuję Ci Panie za to, że mnie dziś podtrzymałeś. Dziękuję za oczyszczające doświadczenie własnej słabości. I dziękuję za Martę, moją drogą przyjaciółkę, i za to, jak działasz w jej sercu.

Ania

Dziękuję, że jesteś PANEM moich pieniędzy i za związane z tym bezpieczeństwo i dobro. Dziękuję za Frycka, za wiosnę i za czas, który mi dajesz na pracę ze sobą.

Marysia

 

Zmieniony: piątek, 05 kwietnia 2013 15:44
 
RocketTheme Joomla Templates