II Turniej Halowej Piłki Nożnej Wrocławskich Wspólnot Chrześcijańskich PDF Drukuj Email
Sport i okolice
czwartek, 07 lutego 2013 23:46

ZGŁOŚ SIĘ DO DRUŻYNY PIŁKI NOŻNEJ „PŁOMIEŃ PAŃSKI”

W dniu 23 lutego rozgrywany będzie II Turniej Halowej Piłki Nożnej Wrocławskich Wspólnot Chrześcijańskich. Tak jak przed rokiem, swój zespół wystawia również „Płomień Pański”. Organizujemy więc drużynę, która będzie reprezentować naszą Wspólnotę na tych zawodach.

W związku z tym zapraszamy wszystkich chętnych do czynnego udziału w turnieju i do gry w zespole „Płomień Pański”. Jeśli tylko umiesz i lubisz grać w piłkę nożną, zgłoś się i zasil szeregi naszej drużyny! Zapraszamy również panie lubiące futbol i potrafiące kopać piłkę. Mile widziane osoby w różnym wieku, a jeśli ktoś ma futbolowe doświadczenia, to będzie to wielkim wzmocnieniem naszej ekipy.

Potrzebnych jest 10 zawodników. Na boisku wystąpimy w składzie: 5 graczy w polu + bramkarz. Mamy również nadzieję, że będziemy wspierani przez kibiców.

Naszym celem jest dobra zabawa, sprawdzenie się w rywalizacji sportowej, ale przede wszystkim oddanie hołdu i uwielbienia Panu Bogu. W tym duchu spróbujemy powalczyć o zwycięstwo lub o jak najlepsze miejsce.

Turniej odbędzie się w sobotę, 23 lutego tam, gdzie w zeszłym roku, czyli w Hali Sportowej, ul. Piotra Skargi 29/31 przy Placu Dominikańskim (na tyłach Liceum nr 9 - wejście i wjazd od ulicy Nowej).

Zgłoszenia, uwagi oraz wszelkie zapytania prosimy kierować do:

  • Maciej Prochowski: 505-35-98-67, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
  • Danuta Górniak: 508-94-58-11, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
  • lub do Danusi albo Maćka osobiście: na poniedziałkowym spotkaniu modlitewnym

Zapraszamy do aktywnego grania i kibicowania.

Zmieniony: wtorek, 19 lutego 2013 13:18
 
RocketTheme Joomla Templates