Luty 2013 - Dzięki za dziś PDF Drukuj Email
Dzięki za dziś
piątek, 01 lutego 2013 00:36

„Jak więc przejęliście naukę o Chrystusie Jezusie jako Panu, tak w Nim postępujcie: zapuśćcie w Niego korzenie i na Nim dalej się budujcie, i umacniajcie się w wierze, jak was nauczono, pełni wdzięczności.” (Kol 2, 6-7)

Wdzięczność to piękna postawa, która stopniowo coraz bardziej otwiera oczy człowieka na ogrom, piękno i liczność Bożych darów. Dlatego nie wahajmy się wyrażać Jezusowi wdzięczności za wszelkie otrzymane łaski, umacniając tym samym siebie nawzajem w wierze.

Chcesz dowiedzieć się jak Bóg działał w naszym życiu w lutym? Kliknij więcej...

 

 

28.02.2013.

Za małą grupę, za wycieczkę z Łukaszem, za chwilę uchwycenia tego co wewnątrz i za docenienie.

Beata

Dziękuję Ci Panie Boże za zmianę decyzji przez babcię. Dziękuję Ci też za to, że działasz natychmiast i podsuwasz mi rozwiązanie mojego problemu.

tu

Dziękuję za wnuka, który dzisiaj przyszedł na świat i jest radością całej rodziny... Każde nowe życie nadaje coraz większy sens naszemu życiu!

mw


 

27.02.2013.

Dziękuję Ci Panie Boże za smutek i wiarę w to, że ten smutek mnie przemieni.

tu

Dziękuję Ci, Panie Boże, za to, że uczysz mnie cierpliwości do samej siebie, dajesz przetrwać trudny czas początku semestru, za przebiśniegi w ogródku i grubodzioba-zawadiakę na parapecie.

Kea

Dziękuję Panie Boże za Twoją pomoc na uczelni! Dziękuję, że uczysz mnie trochę wyrozumiałości i trzymania języka za zębami. Dziękuję za urodziny mojego ziemskiego taty i czas spędzony z rodziną.

Beata

26.02.2013.

Dziękuję za dzisiejszą spowiedź i wyjątkową pokutę.

ap

Za spotkanie z Ulą i Łukaszem, za podróż autobusem, za Mszę Świętą z Płomieniowcami i za wiarę oraz nadzieję, że mury runą!

Beata


25.02.2013.

Dziękuję za życie miłej i mądrej Siostry Margaret Rolfe, urszulanki Unii Rzymskiej, którą zabrałeś nagle 18 lutego, dziękuję za wszystkie spotkania z Nią na Kongresach AUSSI-Europe, dziękuję za kontakt mailowy, za okazywaną serdeczność i radość...
Dziękuję Ci za wszystkich życzliwych ludzi, którzy niosą Ciebie w swoich sercach

mw

Dziękuję za miłość i uśmiech, jakim obdarzasz mnie za pośrednictwem napotkanych ludzi.

tu

Za dzisiejsze spotkanie modlitewne Panie! Za to jak dzisiaj nas ożywiałeś! Za poczucie Twojej mocy i radości w Duchu Świętym. Za Twoje mocne działanie. Za to, że mogłam dzisiaj być przed Tobą jak przed ojcem. Dziękuję za Twoje słowa, że mnie wybawiłeś i jestem już Twoja :) Za Anię i Adasia. Za Dorotkę, Sandrę, Basię. Za młodych. Za płomieniowych ludzi. Za to, że wciąż działasz. I za Twoją dobroć i łaskawość na uczelni, że puściłeś nas wcześniej do domu :) I za wszystkie dni mojego życia. Za to, że kochasz mimo wszystkich murów. I za jutro też dziękuję już dziś!

Beata


24.02.2013.

Dziękuję za to, czego nie rozumiem, ale przyjmuję jako Twój dar, bo wszystko jest Twoim darem...

mw

Dziękuję Ci za to, że runął jakiś mur w moim sercu za sprawą misji świętych. Dziękuję też za korzystne wyniki piłkarskie 

tu

Dziękuję Ci Panie za moją rodzinę oraz za śpiewających na 20-stkach. I za misje również dziękuję.

Beata

Za Zuzię - za to, że zadzwoniła, dziękuję Ci, Panie.

Marysia


23.02.2013.

Dziękuję Ci Panie - za stopniowe odkrywanie prawdy i za to, że Ci na mnie zależy.

Marysia


22.02.2013.

Za wszystkie małżeństwa i za poczucie wspólnoty. I za siłę do realizacji zadań i za ich owocność! :)

Beata

21.02.2013.

Za oddanie Ci życia, za machające dzieciaczki w autokarze, za trudne chwile, za konfrontacje z samą sobą, za Staszka i za św.Józefa.

Beata

Dziękuję, że mogłam dziś ponownie wyznać, że jesteś moim Panem i Zbawicielem. Dziękuję, że moi rodzice też wyznali Ciebie swoim Panem i Zbawicielem 

ab

Dziękuję za dar cierpliwości.... oraz za 37 lat życia mojego syna.
Dziękuję za radość udanego spotkania rodzinnego...
Dziękuję za obecność Ali i jej pomoc...
Dziękuję za wszystkie moje wnuki...

mw

Dziękuję Ci Panie za n i e s a m o w i t ą niespodziankę, którą znalazłam dziś rano w skrzynce na listy... i za osobę, która wpadła na taki pomysł!!! Nie wiem kto to, ale...... dziękuję!!! :)

Marysia


20.02.2013.

Za spowiedź, za to że mnie rozweselasz, kiedy tego potrzebuję, za tramwaj, który podjechał błyskawicznie i nie musiałam zamarzać na przystanku, za cudowną zimę dziękuję Ci Panie.

Edyta

Dziękuję za piękne niebo, za radosny czas, za to, że mogłam służyć pomocą i za Twoje błogosławieństwo w ważnej kwestii!

Beata

Dziękuję Ci za dzisiejsze podwiezienie przez tatę R. i za to, że zdążyłam ze wszystkim :-)

Marysia


19.02.2013.

Dziękuję za czas, który mi sam układasz - tak, by dziać się mogło wszystko, co jest ważne.

mw

Dziękuję Panie za to, jak zmieniasz moje życie.

lp

Dziękuję za trud wczorajszego dnia, za nową naukę chowania racji do kieszeni i za siły do zresetowania.

Beata


18.02.2013.

Dziękuję za to, że mam co jeść...

mw


17.02.2013.

Dziękuję Ci Panie za mocne i konkretne Twoje działanie. Za świadectwo tego, że jesteś w drugim człowieku. Żywy.

Beata

Dziękuję Ci Panie, za pewien fakt, który dziś się dokonał... i za osobę, która brała w nim udział.
Dziękuję.

Marysia


16.02.2013.

Dziękuję Ci Ojcze za to, że mnie chronisz od złego, że z Tobą jestem bezpieczna. Dziękuję Ci Jezu za to, że mnie podtrzymujesz w słabości i udzielasz mocy potrzebnej do wytrwania. Dziękuję Ci Duchu Święty za to, że jesteś i chcesz być ze mną.

Ania


15.02.2013.

Dziękuję za siły mimo zmęczenia. Dziękuję za fantastyczny czas ze Staszkiem i Jankiem. Dziękuję za wygraną w Heroesa :D Dziękuję za pyszne jajko sadzone z serem, które powstało z ogromu życzliwości. Dziękuję Ci za zadomowienie. Dziękuję, że trochę tam uporządkowałeś. I za to, że znów czuwałeś.

Beata

Dziękuję za mego Tatę, który 15 lutego obchodził swoje urodziny i imieniny - dzisiejszego dnia byłaby to już 91 rocznica - wieczne odpoczywanie racz Jemu dać, Panie! Dziękuję też za okazję wspólnego wielbienia Ciebie, Panie... Dziękuję, że torebka zostawiona w ławce w kościele, znalazła się... Dziękuję za szybkie załatwienie jednej ze spraw bankowych... Za wszystko dziękuję!

mw

14.02.2013.

Dziękuję za piękny dzień. Dziękuję, że byłeś tak bardzo obecny. I dziękuję za owocne spotkanie animatorów.

Beata

Panie! Dziękuję! Za każdy głęboki oddech. Za dzisiejszą rozmowę z ks. T. i za jej skutki.

Marysia


13.02.2013.

Dziękuję za dzisiejszą Mszę i Twoją bliskość.

Beata

Dziękuję Ci Jezu za łaskę postu.

Ania

Dziękuję, że przybył do Wrocławia Krzyż bł. Jana Pawła II, który Ojciec Święty trzymał, gdy modlił się podczas ostatniej Drogi Krzyżowej w Wielki Piątek 2005 r. Dziękuję za tę relikwię, przypominającą nie tylko naszego Wielkiego Rodaka, ale przede wszystkim Ofiarę Miłości - Zbawiającą nas przez Pana Jezusa Chrystusa.

mw


12.02.2013.

Dziękuję za mojego szalonego małego siostrzeńca i radość jaką nam dajesz ze wspólnego wariowania :D Dziękuję też za siostrę i szwagra, którzy są niepowtarzalni! :)

Beata

Dziękuję Ci Panie Boże za to, że znowu mnie rozpieszczasz sypiąc z nieba białym puchem. I za radość, która przepełnia moje serce. Dziękuję za cały, kończący się pontyfikat papieża Benedykta XVI i za jego "Jezusa z Nazaretu". Za to, że jestem tu gdzie jestem, czyli na półmetku studiów, choć wiele razy chciałam zrezygnować. Dziękuję Ci za całą rodzinę, która mi pomaga i dzielnie znosi to moje studiowanie. I za to, że rozbudzasz moją wielką nadzieję na wiosnę.

Edyta

Panie, dziękuję że mogłam dziś być na Mszy. Dziękuję za maila, którego dostałam i za to, że korygujesz moje myślenie.

Marysia


11.02.2013.

Dziękuję za radość z dzisiejszej posługi wstawienniczej i za dotknięcie WSZYSTKICH!

mw

Dziękuję Panie za dar Eucharystii.

Beata


10.02.2013.

Za dzisiejsze spotkania rodzinne dziękuję Ci, Panie...
...za każdy uśmiech i radosne spojrzenie...
Dziękuję Ci za miłość i troskę o mnie - okazywaną mi przez mojego stryja, który 30 lat temu nagle odszedł do Ciebie, Panie...

mw

Za ks. biskupa Dajczaka i jego odwagę dziękuję Ci, Panie.

Marysia

Dziękuję za wzmocnienie i umocnienie.

Beata


09.02.2013.

Dziękuję za radość z możliwości oglądania w II części filmu o św. Bakhicie - najpiękniejszego miasta świata, jakim dla mnie jest Wenecja... Dziękuję Ci Panie!

mw

Dziękuję Ci za cały ten tydzień, za wszystko co się działo, za siły do pracy i za Twoją pomoc.

Leszek


08.02.2013.

Dziękuję za dzisiejszą adorację Twojego Oblicza w wystawionym Najświętszym Sakramencie i modlitwę koronką do Twego Miłosierdzia - miej miłosierdzie dla nas i całego świata! Dziękuję za piękny film o patronce dzisiejszego dnia - świętej Józefinie Bakhicie - Szczęściarze z Sudanu. I dziękuję Ci, Panie, za moje szczęśliwe życie...

mw

Dziękuję Panie Boże za rekolekcje, za szczęśliwą podróż, za mile spędzony czas. Dziękuję, że czuwałeś mocno nad egzaminem Staszka i pomogłeś mu go zdać. Dziękuję za odnowienie relacji z Sandrą. Dziękuję za Łukasza, który czuwał nad zapisami do promotorki. Dziękuję za jutrzejsze spotkanie RSF i świadectwo jakie pomogłeś mi napisać. I przede wszystkim za to, co się wydarzyło, czym mogłam się podzielić pisząc o Twojej miłości i dobroci. Tobie chwała na wieki!

Beata


07.02.2013.

Dziękuję, Panie Boże, za życzliwość moich studentów i za mszę św., w której udało mi się uczestniczyć. Ty potrafisz chleb rozmnożyć, czas rozciągnąć...

Kea

Dziękuję Ci Panie za wszystkie dobre słowa, które do mnie dotarły i za tych, którzy je wyrazili. Dziękuję Ci.

Marysia


06.02.2013.

Dziękuję za układanie dnia według Twojego prowadzenia, które - przyznam - nie zawsze rozumiem. Dziękuję za spokój, radość, wynikającą z tego prowadzenia, z Twojego planu dnia. Dziękuję za każdą chwilę, za każde słowo, za wszystko co się dzieje we mnie i wokół mnie - dziękuję!

mw

Za chleb powszedni pod różnymi postaciami, za wygodne łóżko do nauki i za krótki spacer "tam i z powrotem".

Baśka

Dziękuję Ci, Panie Boże, za osłonę w pewnej trudnej sprawie.

Kea

Dziękuję za rozwiązanie mojego problemu.

Leszek


05.02.2013.

Panie Boże, dziękuję Ci za świetną organizację mojego dnia. Bez Ciebie by to tak nie wyszło. I za dobre książki nt zarządzania.

Kea

Dziękuję Ci Jezu za to, że na nowo uzmysłowiłeś mi moją grzeszność i słabość, ale niedługo potem pokazałeś mi też wspaniałe owoce Twojego działania w moim życiu. A jeszcze bardziej dziękuję Ci za to, że dałeś mi poznać to, jak Ty na mnie patrzysz, i czego pragniesz, na co liczysz, czego oczekujesz z mojej strony. Uwielbiam Cię!

Ania


04.02.2013.

Dziękuję Ci Panie za tych wokół mnie, przez których mnie dotykasz i tulisz.

Beata


03.02.2013.

Dziękuję za biały styczeń. Dziękuję za to, że wiele razy przepełniłeś moje serce radością i mogłam czuć się jak Twoja królewna Śnieżka. Dziękuję, za to, że oczyszczasz swój Kościół. Dziękuję za prawdę, choć czasami jest bardzo bolesna. Dziękuję za to, że ustawa o związkach partnerskich nie przeszła, więc mamy zachętę by nadal codziennie modlić się za Ojczyznę. Dziękuję za to, że już półmetek sesji na PWT. A dziś dziękuję za obfity obiad u Teściowej i smaczną kolację u Mamy.

Edyta

Dziękuję Ci, Panie - za nieplanowane zupełnie spotkanie z Basią i Markiem, za bycie razem, rozmowę przy kawie i wspominanie czasów, gdy czasu było więcej i drogi równoległe...
Byłeś z nami - to Twój dzień, przecież - dziękuję Ci za tę okazję do rozmowy z przyjaciółmi, dziękuję!

mw

Dziękuję Ci Jezu za to, ze razem z Maryją działacie w sercach Mamy i Taty; za to, że obdarzyłeś ich łaską umiłowania Różańca.
Dziękuję też za Pawła i Olę, którzy okazują mi życzliwość i sympatię, pomimo mojej słabości i niedojrzałości.

Ania

Dziękuję, że pokazujesz różne sprawy. I za czas z rodziną również dziękuję.

Beata


02.02.2013

Dziękuję za dalsze Twoje działania. Za rozmowę, za spotkanie. Za to, że mogłam być pomocą dla przyjaciela. Dziękuję za nocną modlitwę, że oczyszczasz, prowadzisz i kochasz.

Beata

Dziękuję Ci Jezu za Twoją niezmienną dobroć, która mnie urzeka i sprawia, że serce mi mięknie. W tym dniu, kończącym według tradycji okres Bożego Narodzenia, dziękuję Ci też za to, że stajnia mojego serca stała się Twoim domem. I dziękuję za łaskę przebaczenia i odpuszczenia grzechów, i za to, że uczysz mnie brania odpowiedzialności za swoje obowiązki, decyzje, czyny i słowa.

Ania

01.02.2013

Dziękuję Ci Panie Jezu za Martę. Dziękuję Ci też za iskierkę nadziei - nadziei, że będziesz mnie przemieniał, umacniał i uświęcał - pomimo moich ogromnych wad i słabości. Ufam Ci, Jezu. Ufam, że pomożesz mi przekraczać samą siebie i ofiarowywać się z miłości.

Ania

Dziękuję za Anię i Marysię, które czuwają. Dziękuję za radość i za gitarę. Dziękuję za czas spędzony z Babciami i Dziadkami. Dziękuję za smak lata i wiosnę za oknem. I taką małą sikorkę. Za jazdę samochodem i początek porządków. Chwała Tobie Panie! :)

Beata

Zmieniony: piątek, 01 marca 2013 21:54
 
RocketTheme Joomla Templates