Grudzień 2012 - Dzięki za dziś PDF Drukuj Email
Dzięki za dziś
sobota, 01 grudnia 2012 15:43

Grudzień - miesiąc szczególny, miesiąc, w którym obchodzimy pamiątkę narodzin naszego Pana. Grudzień to również miesiąc, w którym obdarowujemy się prezentami - przy okazji wspomnienia świętego biskupa Mikołaja i przy Wigilijnej kolacji. Ale w życiu chrześcijanina każdy dzień może być dniem cudów. Wystarczy tylko szeroko otworzyć oczy, a wnet dostrzeżesz, jak hojnie Dzieciątko Jezus obdarowuje Cię każdego dnia. Oddaj Mu chwałę i podziel się radością z braćmi i siostrami. Napisz:

Co dzisiaj Bóg dla Ciebie zrobił?

"Ogłaszajcie przed wszystkimi ludźmi dzieła Boże, jak są godne uwielbienia, i nie wahajcie się wyrażać Mu wdzięczności!" (Tb 12,6)

Chcesz dowiedzieć się jak Bóg działał w naszym życiu w grudniu? Kliknij więcej...

31.12.2012.

Dziękuję Ci Panie, za kolejny rok życia, za wszystkie łaski i dobroć otrzymaną w różnych sytuacjach. Dziękuję za rodzinę i przyjaciół, za wszystkie dzieła wspólnoty, za błogosławieństwo w redakcyjnej pracy i w codziennych domowych zajęciach. Dziękuję za wszystkie wnuczki i wnuki, a zwłaszcza za jeszcze nienarodzonego. W Nowym Roku błogosław im, Panie! Dziękuję.

mw

Dziękuję za kończący się rok, za rodzinę, przyjaciół, wspólnotę, a także za Twoje, Panie Boże, poczucie humoru :-)

mb

Dziękuję za wszystkie łaski, którymi mnie obdarowałeś w mijającym roku.

ab

Dziękuję Ci Panie za cały ten rok, za chwile radości ale też za te bolesne, dziękuję za wszystko co mi dałeś.

Leszek

30.12.2012.

Dziękuję za ks.Wojtka, za świadectwo świętego Piotra, za Świętą Rodzinę, za moją rodzinę i przyjaciół oraz za piękne niebo.

Beata

29.12.2012.

Dziękuję za miły czas spędzony z rodzicami i leniwą sobotę.

Beata

Za jutrzejsze święto i akurat w to święto przypadającą rocznicę. Za wszystkie te lata - dziękuję Ci Boże.

zz


28.12.2012.

 

Dziękuję Panie za syna, i dziękuję Ci za bardzo dobry dzień w pracy.

lp


27.12.2012.

Z głębi serca dziękuję Ci Panie za spacer z Tobą! Nie miałam pojęcia jak bardzo był mi potrzebny. Dziękuję za tą świadomość, że jesteś! I za przecudny księżyc.

Beata

Dziękuję za dzisiejszą piękną i ogromną tęczę na niebie, oddzielającą szarość od błękitu... Dziś w rocznicę kolejną naszego małżeńskiego przymierza wymowne jest to zjawisko - znane jako znak przymierza... Dziękuję Ci, Panie!

mw

Dziękuję Ci Panie za Olę i Wojtka, świętujących dziś rocznicę ślubu. Dziękuję za Twoją łaskę, która im towarzyszy.

Marysia


26.12.2012.

Dziękuję za to, że to były prawdziwie rodzinne święta, a przy okazji też radosne i spokojne. I dziękuję za możliwość wyspania się za wszystkie czasy :)

tu

Dziękuję Ci Panie za świąteczny czas w gronie rodziny, za Wigilię, za to, że po raz pierwszy od wielu lat wszyscy razem byliśmy na Pasterce, za to jak bardzo nas umiłowałeś, za to, że dałeś mamie siły do ciężkiej pracy w kuchni, za to, że pomogłeś nam przejść przez kryzys świąteczny i uratowałeś choinkę :) Dziękuję za wszystkie życzenia, a szczególnie za maila od Andrzeja i jego słowa. Dziękuję za tych wszystkich, którzy czuwali w ostatnich dniach nad naszą stroną. I dziękuję Ci za to, że czas świętowania dopiero się zaczął, na nowo. :)

bs


25.12.2012.

Dziękuję za wszystkie osoby, które przysłały nam życzenia pocztą, mailem, sms-em, a zwłaszcza za telefoniczne rozmowy...
Piękne święta - rodzinne, w radości, pokoju, zrozumieniu - dziękuję Ci, Panie..

mw

Dziękuję za Dziadka i jego ogromną, bezwarunkową miłość. Dziękuję za wspólne kolędowanie w rodzinie. I dziękuję za Twoją miłość - niemożliwą do wyrażenia słowami.

Ania

Dziękuję za to, że w końcu wybrałam się na Pasterkę do naszej nowej parafii, za dwa wolne miejsca, które dla nas przygotowałeś w pierwszej ławce (choć wiesz, że tego nie cierpię), dziękuję za to, że nasza świątynia pięknieje z dnia na dzień. I za paczkę pełną słodkości, którą znaleźliśmy dzisiaj przed drzwiami domu po powrocie od rodziców. Wygląda na to, że od Aniołka.

Edyta

Za serce włożone w odnowienie figurek przez Państwa Socewiczów - dziękuję Ci Panie Jezu. Warto odwiedzić szopkę w Świętej Rodzinie :)

zz


24.12.2012.

Za kolędy i pastorałki, za wspólne śpiewanie i granie na Mszy Pasterskiej - dzięki Ci na nowo rodzący się Panie Jezu.

zz

Dziękuję za powracające siły.

mw


 

23.12.2012.

 

Dziękuję za radość świątecznych przygotowań.

Edyta

Panie, dziękuję Ci - za czas na odpoczynek, za moją rodzinę.

Marysia


22.12.2012.

Za przeogromną pomoc mojego ziemskiego taty, za wspólnie spędzone wczoraj chwile z przyjaciółmi, za prezenty świąteczne, za twórczość Susan Boyle, za Staszka i za to, że powoli pomagasz nam układać dalsze plany na przyszłość. :)

Beata

Za Twoją cierpliwość Panie Jezu - dziękuję Ci.

zz


21.12.2012.

 

Dziękuję za to, że mogłam dowiedzieć się, jak widzi mnie i ocenia pewna osoba. Nie było to łatwe ani przyjemne, ale na pewno wartościowe. I pomaga być bardziej pokorną. Dziękuję Ci Panie!

Ania

Dziękuję Ci Panie za to, że nie musiałam emigrować na wyspy i za oceany, że mam pracę w Polsce. Za to, że teraz Święta mogę spędzać wśród swoich i za to, że mam do nich tylko dwie godziny jazdy. Tylko dwie godziny! Tak właśnie - dziękuję Ci za to.

Marysia

 


 

20.12.2012.

Dziękuję Panie za wytrwałość jaką dajesz starszym ludziom! Dziękuję, że pomogłeś mi z zaliczeniem. Dziękuję, że wczorajsze decyzje były słuszne i pomogłeś mi wszystko wypełnić. Dziękuję za ludzi, którymi mnie otaczasz i dzięki którym mogę Cię "dotknąć". I dziękuję Ci za to, że mnie stworzyłeś właśnie taką! :)

Beata

 


19.12.2012.

Dziękuję za modlitwę urszulańskiej zakonnicy, wpisującą się swoją treścią w ostatnią katechezę ks. Wojciecha... Modlitwa do Słowa Wcielonego

mw

Dziękuję za zakończone rekolekcje u św. Maurycego, za to że mogłam wziąć w nich udział, za rodziców, którzy zajęli się dziećmi. No i za to co najważniejsze – Ty wiesz.

Edyta

Dziękuję za to, że już jutro jest czwartek. Że nareszcie spotkamy się w sakramencie pokuty i pojednania. I dziękuję za to, że zapraszasz mnie, bym oparła się na Tobie. A kiedy polegam na Tobie - obdarzasz mnie mocą potrzebną do wytrwania.

Ania

Dziękuję za to o co stało się szybciej niż poprosiłem

lp


18.12.2012.

Za kolorowego bażanta, który się dzisiaj dumnie przechadzał przed naszym domem i za wszystko, co się dzisiaj wydarzyło. Jesteś niesamowity. Dziękuję.

Edyta

Za piękny czas minionych 11-stu tygodni alfowych, za wszystkie posługi, za pomoc tylu ludzi, która była bezcenna, za każdy uśmiech, za wszystkie łzy, za przyjaźnie, które się zawiązały, za to, że namacalnie działasz Panie i prowadzisz jeśli tylko Ci na to pozwalamy - dziękuję. I za różne podjęte decyzje Bóg zapłać!

Beata

Za pomysłowość młodych i jasełka w ich wykonaniu - dzięki Ci, Panie!

mb

Za wspólnotę i dobre słowa z mocą dziękuję.

ws


17.12.2012.

Dzięki, że nam się udało, bo bałam się strasznie. I za ciepłe słowa.

br

Panie tego się nie da opisać, ale Ty wiesz! Dziękuję, że jesteś i dzięki temu ja mogę być!

Beata

Dziękuję za Twoją opiekę, Panie!

mw

Dziękuję za nowy komputer - znów trzeba się czegoś nauczyć.

ws


16.12.2012.

Panie dziękuję za rekolekcyjny czas, odkrywanie prostoty i siebie samej. Za Twoją wszechmoc i Twoje zaufanie! Dziękuję!

mp

Dziękuję za radość jaką mi dajesz!

Beata


15.12.2012.

Za wspaniały poranek i cały dzień. Dziękuję, że udało się wszystko zorganizować czasowo, dziękuję za Twoją pomoc we wszystkim i bezpieczny powrót do domu.

Beata


14.12.2012.

Dziękuję za moją wnuczkę Alicję, która urodziła się 11 lat temu...

mw

Dziękuję Ci Panie Boże z całego serca za to, że kłopoty z jakością węgla i piecem, który nie daje karmić się byle czym, już się skończyły. Dziękuję za to, że przetrwaliśmy te kilka dni w zimnym domu i za to, że znowu jest ciepełko. Lubisz czarny humor. Ja też. W końcu stworzyłeś mnie na swój obraz i podobieństwo, kochany Tato.

Edyta

Dziękuję za wspaniały piątek, za talent pani Izy, za mojego dzielnego listonosza, za przyjaciół i rodzinkę!

Beata

Dziękuję Ci Panie za siły, zdrowie i ochronę oraz za radość kupowania prezentów.

Marysia


13.12.2012.

Dziękuję Ci, Panie, za moją mamę, która dzisiaj obchodzi swoje urodziny.

Ania

Za to, że czuwasz i wspierasz. I za cuda, których dokonujesz.

Beata


12.12.2012.

Dziękuję Ci Panie Boże za Twoje interwencje. Za Anioła Stróża mojego, który ostatnio ma sporo roboty - jestem Mu bardzo wdzięczny.

zz

Dziękuję Ci Panie za moje mieszkanko. Za ludzi, których stawiasz mi na drodze. I za spełnienie pewnego pragnienia, które czekało bardzo bardzo długo.... - lecz warto było czekać. Chwała Tobie.

Marysia


11.12.2012.

Masz niesamowite dzieci i dzięki Ci za to!

Beata

Dziękuję Panie Boże w Duchu Świętym za dzieło Alfy.

as

Dziękuję za baśniową zimę i za te dwie sarenki brykające po śniegu.

Edyta


10.12.2012.

Dziękuję za szczerość.

Beata

Dziękuję, że mogłem przyjść z pomocą innym.

lp


09.12.2012.

Dziękuję, że mogłam być tam, gdzie mnie posłałeś!

Beata

ja dziękuję za udany rodzinny obiad - za radość 10 biesiadników...
Dziękuję!

mw

Dziękuję za miłe święto, za przyjaciół i ich piękne i mądre życzenia.

ws

Dziękuję Ci za dar skrutacji i za to, że mam tyle czasu, ile na nią potrzeba.

Marysia


08.12.2012.

Dziękuję za dzisiejszą Eucharystię - mimo wieczornej pory odprawioną w liturgii święta NMP Niepokalanej...
Dziękuję za Godzinę Łaski...
Dziękuję za piękno zimowej przyrody i słońce upiększające widoki...
Dziękuję za spotkanie z przyjaciółmi...
Dziękuję za rodzinne spotkanie na szkolnych Jasełkach i radość wspólnego kolędowania i za świetnie zorganizowany szkolny kiermasz przedświąteczny -
Dziękuję Ci, Panie za wszystko co wydarzyło się dziś!

mw

Dziękuję za zimowe cuda natury, drzewa w pierzynkach z szadzi wyglądały rano bajecznie. Dziękuję Panie Boże za wagary, które mi dzisiaj zorganizowałeś w TES i za nieoczekiwane spotkanie ze starym Nauczycielem, trochę wspomnień odżyło...

Edyta

Nie da się tego opisać słowami, ale na szczęście Ty wiesz Smile Dziękuję za odrodzenie i pokój.

Twoja córa uparty Boże Wink


07.12.2012.

Dziękuję za Dziadków i że wszystko dzisiaj udało się zgrać jak należy.

Beata


06.12.2012.

Dziękuję, że mogłam być dzisiaj św.Mikołajem - nie tylko dla moich bliskich, ale dla proszącej u drzwi o wsparcie kobiety... Dziękuję!
O wiele większa jest radość w dawaniu...

mw

Dziękuję za Twojego Świętego Ducha, który pobudza moje serce do modlitwy.
Dziękuję za fajny wyjazd.
Dziękuję za Jarka.
Dziękuję za to, że praca daje mi tyle satysfakcji.
I dziękuję za weekendowe plany.

Ania

Dziękuję Ci Panie za największy prezent jaki kiedykolwiek otrzymałam w dniu św. Mikołaja – biały świat za oknem. Za to, że jestem dla Ciebie zawsze ukochaną małą córką, którą rozpieszczasz, za to, że jesteś rozrzutnym Ojcem, bo jeśli chcesz, możesz dać mi wszystko i pokazujesz jak bezwarunkowa jest Twoja miłość do mnie. Bo czy zasłużyłam sobie? I jeszcze dziękuję za św. Mikołaja. Z pewnością szepnął Ci słówko w sprawie tego śniegu.

Edyta

Za to, że Mikołaj przyszedł - w ostatniej chwili, gdy już myślałam, że nie przyjdzie.

Marysia

Dzięki Ci, Panie, za moją wpółlokatorkę i za prezent od niej, przez który wstawała w nocy, gdyż "przyszedł" św. Mikołaj.

as


05.12.2012.

Dziękuję za moją kochaną rodzinę, za piękny wschód słońca dziś rano, za życzenia świąteczne, które przyszły pocztą i sprawiły dużo radości, za spowiedź, za to, że zawsze mogę liczyć na Twoje przebaczenie i za kogoś, kogo właśnie wirtualnie odnalazłam – i jak tu nie wierzyć w św. Mikołaja?

Edyta

Dziękuję Ci Panie Boże za wczorajszą konferencję, za przemyślenia, które wciąż trwają... Dziękuję za słońce i księżyc, które razem migoczą dzisiaj na niebie oraz za uśmiech Pana z autobusu, i za to, że jak była kontrola biletów to wszyscy mieli i nikt nie dostał mandatu. I za dzielność Łukasza i jego wytrwałość w ratowaniu gołębia i panią doktor, która się nim zajęła.

Beata


04.12.2012.

Za dzisiejsze doświadczenia dziękuję Ci Panie Boże i proszę, abym umiał z nich wyciągać praktyczne wnioski na przyszłość...

zz

Dziękuję za radość i energię do życia. Dziękuję za to, że kształtujesz i uwrażliwiasz moje sumienie. Dziękuję za Adama i Pawła. Dziękuję za przypadkowe spotkanie z Alą. I dziękuję za to, że w końcu znalazłam czas, żeby załatwić sprawę w ZUSie.

Ania

Dziękuję za książkę, którą dostałam w prezencie - idealna książka na ten czas.

ab

Za przepiękne niebo!

Oczarowana

Za wszystko - dzięki....

mw


03.12.2012.

Za chleb powszedni i życia dni o Boże dzięki Ci! I za to, że jesteś :)

Twój nicpoń :)


02.12.2012.

Za darowany czas odpoczynku, za rozmowę z przyjacielem, za spacer.... oraz za jutrzejszy dzień i to, co na mnie czeka - dziękuję Ci, Panie.

Marysia

Dziękuję Ci Boże za dobre pragnienia, które mi dajesz. Oraz za to, że obdarzasz mnie łaskami potrzebnymi do ich realizacji, i - ufam - nadal będziesz mnie wspomagał. Dziękuję też za to, że jesteś tak bardzo cierpliwy i delikatny, i niczego nie robisz na siłę, lecz czekasz na moją świadomą i dobrowolną decyzję.

Ania

Za pierwszą niedzielę Adwentu! Za Jezusową klasę! Za scenę Zwiastowania! Za pieśń Marana tha!  Za pieśń Oto Pan Bóg przyjdzie! Bo przyjdzie! Za to, że stworzyłeś mnie jako "świętoholika" i za wzruszenie jakie wywołuje u mnie świąteczny czas. :) Coraz bliżej święta!

Twoja stęskniona córka :)


01.12.2012.

Za cały kończący się właśnie rok, za wszystko, co przyniósł, za wszystko, co przemieniłeś, ... za wszystko - dziękuję Ci Panie Boże.
I za rozpoczynający się właśnie rok - Rok Wiary - za wszystko, co przyniesie, za wszystko, co przemienisz - dziękuję Ci Panie Boże.

zz

Dziękuję za cudownie pogodny grudniowy poranek i gwiaździste niebo wieczorem. Dziękuję za mamę i tatę, na których pomoc zawsze mogę liczyć.

Edyta

Za mail od ks. Grzegorza, za nieszpory wyśpiewane z Agnieszką. Za cały dzisiejszy dzień, który mi podarowałeś, żebym mogła odpocząć i trochę się ogarnąć po minionym tygodniu. I za to, że Adwent zaczyna się właśnie teraz.

Marysia

Dziękuję!!! za poranek, SPOTKANIE Z MADZIĄ! i tak prozaiczną a jednak w tym momencie przydatną akcję "gratisowy parking".

mp

 

 

Zmieniony: czwartek, 31 października 2013 22:09
 
RocketTheme Joomla Templates