Wiecznie modni PDF Drukuj Email
Blog Beaty
niedziela, 05 lutego 2012 11:57

Wielu ludzi traci pieniądze i czas w pogoni za modą... Przybierają markowe ciuchy chowając się za trendami, stale doskonaląc swoją garderobę. Chcą być na czasie. A przecież wystarczy...

Jako więc wybrańcy Boży - święci i umiłowani - obleczcie się w serdeczne miłosierdzie, dobroć, pokorę, cichość, cierpliwość, znosząc jedni drugich i wybaczając sobie nawzajem, jeśliby miał ktoś zarzut przeciw drugiemu: jak Pan wybaczył wam, tak i wy! Na to zaś wszystko [przyobleczcie] miłość, która jest więzią doskonałości. (Kol 3, 12-14)

Tego właśnie oczekuje od nas Bóg - duchowego ubioru. Wybrał dla nas najmodniejsze stroje, które pasują na każdego. Stworzył nas na swój obraz i podobieństwo swoje, abyśmy w Jego Imieniu panowali nad ziemią, którą oddał w nasze ręce. Abyśmy szli i owoc przynosili. Przyodział nas we wszystko czego potrzebujemy. Ubrał nasze serca.zbroja.JPG

Dlatego weźcie na siebie pełną zbroję Bożą, abyście w dzień zły zdołali się przeciwstawić i ostać, zwalczywszy wszystko. Stańcie więc [do walki] przepasawszy biodra wasze prawdą i oblókłszy pancerz, którym jest sprawiedliwość, a obuwszy nogi w gotowość [głoszenia] dobrej nowiny o pokoju. W każdym położeniu bierzcie wiarę jako tarczę, dzięki której zdołacie zgasić wszystkie rozżarzone pociski Złego. Weźcie też hełm zbawienia i miecz Ducha, to jest słowo Boże (Ef 6, 13-17)

Bóg dał nam wszystko byśmy byli w stanie głosić Jego Królestwo. Nie zostawajmy obojętni. Nie szukajmy wyszukanych strojów. Przyodziejmy się w serdeczne miłosierdzie, weźmy wiarę jako tarczę i głośmy Słowo Boże.

Duch Pana Boga nade mną, bo Pan mnie namaścił. Posłał mnie, by głosić dobrą nowinę ubogim, by opatrywać rany serc złamanych, by zapowiadać wyzwolenie jeńcom i więźniom swobodę (Iz 61, 1)

Każdy z nas jest odpowiedzialny za głoszenie Dobrej Nowiny. Weź swą zbroję i idź.
Bądź wiecznie modny w Imię Pana.

Beata Słowik

Zmieniony: niedziela, 05 lutego 2012 12:05
 
RocketTheme Joomla Templates