Niepojęta miłość PDF Drukuj Email
Blog Beaty
czwartek, 27 października 2011 10:56

Lecz On się obarczył naszym cierpieniem, On dźwigał nasze boleści, a my uznaliśmy Go za skazańca, chłostanego przez Boga i zdeptanego. Lecz On był przybity za nasze grzechy, zdruzgotany za nasze winy. (Iz 53, 4-5)

Panie Ty umarłeś na krzyżu dla mnie, przez mój grzech. Wziąłeś na swe barki zło całego świata. Zło, które mieszka we mnie, w moim sercu. Przepraszam Cię Panie, że musiałeś wypić ten kielich. Przepraszam, że byłeś przybity i poniżony za moje winy. Teraz wiem, że to grzech przebija i poniża. Przebija moją duszę, by nie szukała Ciebie. Poniża przed samą sobą. Nie udźwignę tego sam. Do pomocy Ciebie mam...

Panie dobry jak chleb... niepojęta jest dla mnie Twoja miłość do człowieka, do mnie! Dziękuję Ci Jezu, że mnie wykupiłeś. Dziękuję Ci za Twoją mękę. Dziękuję Ci za ogrom Twojej miłości! Dziękuję, że mogę Cię poznawać. Odkrywać Twe miłosierdzie i Twą łaskę, która spływa na mnie każdego dnia.

Panie! Ty jesteś radością mą! Jezu! Ty rozweselasz mnie! Dziękuję Ci za to, że cały czas jesteś dla mnie dostępny. Że mogę się do Ciebie zwrócić w każdej chwili. Dziękuję Ci Panie za to, że stąpałeś po tej ziemi, po której ja teraz kroczyć mogę. Dziękuję Ci za Twoją naukę, za Twoją Ewangelię! Pragnę poznawać Cię co raz lepiej, byś nie tylko Ty był radością dla mnie, lecz żebym i ja była radością dla Ciebie! Dziękuję, że pozostawiłeś mi siebie w Piśmie Świętym. Dziękuję za wszystko co robisz.

Tylko w Tobie wolność mam.
Tylko z Tobą życie wieczne mam.
Tylko z Tobą życie ma sens. 

Beata Słowik

Zmieniony: czwartek, 27 października 2011 11:04
 
RocketTheme Joomla Templates