Zapraszamy do piłkarskiej drużyny Płomienia Pańskiego! PDF Drukuj Email
Sport i okolice
środa, 08 stycznia 2020 12:53

Znamy już datę rozegrania kolejnej edycji Turnieju Halowej Piłki Nożnej Wrocławskich Wspólnot Chrześcijańskich. Na tych znakomitych zawodach gromadzących co roku wiele wspólnot i ruchów chrześcijańskich od samego początku, czyli od dziewięciu lat obecna jest także drużyna wspólnoty Płomień Pański. Turniej jest nie tylko ciekawym i emocjonującym widowiskiem sportowym, ale także - i przede wszystkich niezwykłym czasem integracji wielu wspólnot chrześcijańskich (nie tylko katolickich, bo wśród uczestników co roku spotykamy wspólnoty protestanckie, czy zielonoświątkowe) i miejscem oddania chwały Panu Bogu.

W związku z tym, że Płomień Pański nie utrzymuje drużyny piłkarskiej na stałe, tak jak przed każdymi wcześniejszymi zawodami organizujemy zespół i OGŁASZAMY NABÓR DO TEGOROCZNEJ REPREZENTACJI NASZEJ WSPÓLNOTY. Zapraszamy każdego (również panie), który chciałbym zagrać w renomowanym towarzystwie, uczestniczyć w świetnej zabawie, a jednoczesnej właśnie w taki piłkarski sposób wielbić Boga.

IX Turniej Halowej Piłki Nożnej Wrocławskich Wspólnot Chrześcijańskich odbędzie się w dniach 25-26 stycznia 2020 roku w hali sportowej przy ul. Piotra Skargi 29/31 (tuż przy placu Dominikańskim - na tyłach Liceum nr 9 - wejście i wjazd od ulicy Nowej). Zawody odbywają się systemem grupowym, a następnie najlepsze ekipy zagrają rundę finałową. Mecze trwają po 15 minut w fazie grupowej i 20 minut w finałach. Na boisku wystąpimy w składzie: 5 graczy w polu + bramkarz.

Pamiętajmy, że naszym najważniejszym celem jest nie wynik sportowy, a dobra zabawa, integracja z innymi wspólnotami i oddanie uwielbienia Panu Bogu.

Zgłoszenia, uwagi oraz wszelkie zapytania prosimy kierować do:
•    Maciej Prochowski: 505-35-98-67, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
•    osobiście: na poniedziałkowym spotkaniu modlitewnym

 
RocketTheme Joomla Templates