Ogłoszenia Wspólnoty z 2019-02-04 PDF Drukuj Email
Ogłoszenia Wspólnoty
niedziela, 03 lutego 2019 09:59

OGŁOSZENIA - 4.02.2019

1. Najbliższe spotkania Wspólnoty

Od kolejnego poniedziałku, 11 lutego, będziemy kontynuować spotkania z s. Marią. Odbędą się jeszcze trzy konferencje na temat codziennego rachunku sumienia - 11, 18 i 25 lutego.

2. Dyżury

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w przygotowanie dzisiejszej Eucharystii, domu katechetycznego, agapy.

W przyszłym tygodniu na spotkaniu modlitewnym prosimy o modlitwę osłonową osoby z listy wywieszonej przy drzwiach kaplicy. 

3. Pokaz filmu "Maudie"

Zapraszamy w niedzielę 10 lutego o godz. 17:00 do sali 15 na pokaz filmu Aisling Walsh pt. "Maudie", czyli współczesny poemat o dzielnej niewieście.
Projekcja rozpocznie się punktualnie o godz. 17:00, więc prosimy przybyć chwilę wcześniej.

4. Msza Święta z modlitwą o uzdrowienie

piątek 15 lutego organizujemy kolejną Mszę Świętą z modlitwą o uzdrowienie duszy i ciała w parafii Świętej Rodziny. Nauczanie na temat gniewu wygłosi oraz modlitwę poprowadzi ks. Arkadiusz Krziżok.

5. Konferencje dla rodziców

Kontynuujemy cykl konferencji o wychowaniu. W niedzielę 17 lutego pan Andrzej Cwynar, prezes Fundacji Dla Rodziny (https://dlarodziny.eu/) powie o znaczeniu ojcostwa w wychowaniu, a 23 lutego państwo Elżbieta i Jacek Gładcy będą mówić o wychowaniu dzieci w wierze. Spotkania odbędą się w kaplicy Domu Parafialnego po Mszy Świętej o g.10.30. Serdecznie zapraszamy!

6. Książki do nabycia

Przypominamy, że w związku z odbywającymi się konferencjami na temat rachunku sumienia, jako dodatkowa lektura osobista polecana jest książka "Rachunek sumienia. Kwadrans dla duszy" o. Józefa Kozłowskiego. Dziś po spotkaniu będzie można je jeszcze odebrać. Przy odbiorze proszę zaznaczyć swoje nazwisko na liście, że książkę otrzymaliśmy. Animatorów grup prosimy o upewnienie się, czy wszyscy członkowie grup otrzymali książkę.

Od dzisiaj można również nabyć książkę "Pokajanie" autorstwa Starca Paisjusza Michalovica. Książka kosztuje 18 zł. 

Zmieniony: wtorek, 12 lutego 2019 20:31
 
RocketTheme Joomla Templates