Ogłoszenia Wspólnoty z 2019-01-28 PDF Drukuj Email
Ogłoszenia Wspólnoty
poniedziałek, 28 stycznia 2019 10:48

OGŁOSZENIA - 28.01.2019

1. Najbliższe spotkania Wspólnoty

4 lutego odbędzie się wspólnotowa Eucharystia.

Spotkania z s. Marią i konferencje na temat codziennego rachunku sumienia będziemy kontynuować po feriach zimowych - od 11 lutego.

2. Dyżury

O pomoc w przygotowaniu agapy proszę grupę Doroty i Olka. Dyżur liturgiczny podejmuje grupa formacyjna wstawienników. Dyżur sprzątający podejmują w tym miesiącu grupa Kasi M. (dół) oraz wstawienników (góra).

3. Pokaz filmu "Maudie"

Zapraszamy w niedzielę 10 lutego o godz. 17:00 do sali 15 na pokaz filmu Aisling Walsh pt. "Maudie", czyli współczesny poemat o dzielnej niewieście.
Projekcja rozpocznie się punktualnie o godz. 17:00, więc prosimy przybyć chwilę wcześniej.

4. Msza Święta z modlitwą o uzdrowienie

piątek 15 lutego organizujemy kolejną Mszę Świętą z modlitwą o uzdrowienie duszy i ciała w parafii Świętej Rodziny. Nauczanie na temat gniewu wygłosi oraz modlitwę poprowadzi ks. Arkadiusz Krziżok.

5. Książki do nabycia

Przypominamy, że w związku z odbywającymi się konferencjami na temat rachunku sumienia, jako dodatkowa lektura osobista polecana jest książka "Rachunek sumienia. Kwadrans dla duszy" o. Józefa Kozłowskiego. Dziś po spotkaniu będzie można je jeszcze odebrać. Przy odbiorze proszę zaznaczyć swoje nazwisko na liście, że książkę otrzymaliśmy. Animatorów grup prosimy o upewnienie się, czy wszyscy członkowie grup otrzymali książkę.

Od dzisiaj można również nabyć książkę "Pokajanie" autorstwa Starca Paisjusza Michalovica. Książka kosztuje 18 zł. 

Zmieniony: niedziela, 03 lutego 2019 09:59
 
RocketTheme Joomla Templates