Ogłoszenia Wspólnoty z 2019-01-14 PDF Drukuj Email
Ogłoszenia Wspólnoty
poniedziałek, 14 stycznia 2019 12:04

OGŁOSZENIA - 14.01.2019

1. Najbliższe spotkania Wspólnoty

piątek 18. stycznia odbędzie się kolejna Msza Święta z modlitwą o uzdrowienie duszy i ciała. Modlitwę poprowadzi o. Andrzej Smołka, przy udziale Kompanii Jonatana, która gościnnie będzie posługiwać muzycznie.

2. Dyżury

O modlitwę osłonową na kolejnym spotkaniu poproszę kolejne osoby z listy wywieszonej w korytarzu. Spotykamy się przed spotkaniem modlitewnym, ok. godz. 18:50 w zakrystii. 

3. Spotkanie dla osób pragnących posługiwać dzieciom i młodzieży

W sobotę 19 stycznia odbędzie się spotkanie formacyjne dla liderów oraz osób pragnących posługiwać w ramach Odnowy dzieciom i młodzieży. Spotkanie dotyczyć będzie sposobu realizacji wizji Młodzi-Młodym przyjętej przez Krajowy Zespól Koordynatorów Odnowy.  

Zapraszamy wszystkich chętnych - 19. stycznia, godz. 10.00-15.00, na Strachocinie w parafii u ks. Wojciecha Jaśkiewicza.

4. Książki do nabycia

W związku z odbywającymi się konferencjami na temat rachunku sumienia, jako dodatkowa lektura polecana jest książka "Rachunek sumienia. Kwadrans dla duszy" o. Józefa Kozłowskiego. Książki zostały nabyte ze środków Wspólnoty - dziś po spotkaniu będzie można odebrać książeczkę. Przy odbiorze proszę zaznaczyć swoje nazwisko na liście, że książkę otrzymaliśmy.

Kilka dni temu ukazała się książka "Pokajanie" autorstwa Starca Paisjusza Michalovica. Książka kosztuje 18 zł. Będzie można ją nabyć na najbliższych spotkaniach Wspólnoty.

5. Zaproszenia na wydarzenia

W najbliższym czasie będzie miało miejsce kilka ciekawych wydarzeń organizowanych przez inne Wspólnoty.

  • 19-20.01. odbędzie się VIII Turniej Halowej Piłki Nożnej Wrocławskich Wspólnot Chrześcijańskich na Hali Sportowej w IX LO przy Placu Dominikańskim. Więcej informacji tutaj. Wszystkich chętnych do udziału i współtworzenia drużyny Płomienia Pańskiego prosimy o zgłaszanie się do Macieja. Zapraszamy również kibiców do aktywnego wsparcia naszych zawodników.
  • 26-27.01. w Hali Stulecia odbędą się IV Archidiecezjalne Rekolekcje Ewangelizacyjne, pod hasłem "Ochrzczeni i rozpaleni, czyli zawsze młodzi!". Rekolekcje poprowadzą o. Antonello Cadeddu i o. Enrique Porcu. Więcej tutaj.
  • Kompania Jonatana zaprasza na rekolekcje zimowe dla dzieci i młodzieży w pierwszym tygodniu ferii (26.01. - 02.02) na Górze Św. Anny. Więcej tutaj.
  • W drugim tygodniu ferii (3-9.02.) Tomasz Kołodziej i Artur Skowron zapraszają na rodzinne rekolekcje "Narty z Jezusem" na Przełęcz Sokolą. Więcej tutaj.
Zmieniony: czwartek, 17 stycznia 2019 13:52
 
RocketTheme Joomla Templates